Cestovní postýlka výhradně na cestování

23
26.4.20 21:16

Cestovní postýlka výhradně na cestování

Ahoj holky :srdce:

prosím o radu - můžete mi doporučit cestovní postýlku výhradně na cestování? :D Jindy v ní malý spinkat nebude. Ani jako ohrádka využívaná nebude.

Měla by tedy zbrat co nejméně místa (v autě), rychle se složit/ rozložit. Matrace extra kvalitní být nemusí, déle než pár dní na dovolené ji stejně využívat nebudeme. Ovšem nemusí být ani nejhorší :nevim: Mohla by vydržet alespoň do tří let, než bude moct spinkat sám v posteli.

Cenově asi 1000 - 2000,–

Děkuji za rady :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
23046
26.4.20 21:19

My máme chicco - tezsi a složená je větší, ale známí mely tuším zopa. Malý balíček, lehoučká a s kolečkama. Byla perfektni. Určitě najdeš za dobrou cenu bazarovou.
Nám teda ta naše hodne poslouzila na tři deti ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6547
26.4.20 21:25

Mam znacku Zopa, dnes stoji okolo 1300 kc, je lehce slozitelna, dve kolecka, po slozeni takovy obdelnik jen.
Ale triletymu uz byla mala, je to cahoun a navic se v noci dost mlel.

Ma i zavesne luzko pro mimco, ale to jsem nikdy nepouzila, protoze kdyz jsem ji kupovala, mel uz vice nez 9 kg.

Příspěvek upraven 26.04.20 v 21:52

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24377
26.4.20 21:38

My mame chicco, je prostorna, starsi v ni spal jeste ve 3 letech, ale blbe se skládá a neni uplne mini jako složená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2995
26.4.20 21:46

@dolltam Mame postylku Caretero s luzkem pro male miminko, ktere je zavesne. To bylo super, nebylo potreba se ohybat az dolu. Ma i sit proti hmyzu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
121
26.4.20 22:06

Ahoj, mam zrovna jednu Zopa na prodej, pokud bys mela zajem. Shanela jsem tuhle znacku, protoze neni draha, ale zaroven ma nosnost 25 kg, coz je vic, nez nektere postylky, takze mi proste prisla bytelnejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11077
26.4.20 22:29

My máme cestovní postýlku, která se složí do velikosti menší cestovní tašky, nosnost 25 kg. Značku teď z hlavy nevím, je složená v autě. Ale na rovinu, malý tam spal zhruba do 18 měsíců, pak už mu byla malá a navíc ta podlážka mi tedy nepřijde vůbec pevná a vhodná pro dítě. Dceru jsem nechávala spát v korbičce od kočáru a jinak spí se mnou v posteli, když někam jedeme. Je jí 10 měsíců.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20134
27.4.20 10:37

@dolltam koukni se i na bazárek ;)
jsou všechny velmi podobné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
27.4.20 10:39

@bardac Moc děkuji za nabídku, ale postýlku nám bude kupovat babička jako dárek, takže vyžaduje novou :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20134
29.4.20 13:57

@dolltam na bazárku jsou i nové inzeráty, jen pro info ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat