Cestovní taška nebo kufr?

• Fotoalbum (3)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
91
19.6.22 13:16

Cestovní taška nebo kufr?

Krásný den přeju. ;) Chystáme se na první leteckou dovolenou s dětmi 9 a 6. Potřebuju koupit zavazadla a rozmýšlím se jestli skořepinu či textilní kufr, osobně se mi víc zamlouvá textilní. Teď jsem našla velké cestovní tašky s tvrdým dnem na kolečkách, celkem se mi to zamlouvá i kuli následnému uskladnění. Jaké máte zkušenosti? Ve všech případech bych zavazadlo omotala fólií a na zipy u textilu bych dala malou kladku. Využijeme letecky max 1× do roka, spíš ani to ne. Nechci za zavazadla dávat velké peníze, představuji si cca 1500 za kus.
Děkuji za postřehy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1567
19.6.22 13:20

Nám se nejvic osvedcily kufry se 4 kolecky (jedou krasne, v nouzi je tlaci i deti). Ted jsme obmenovali w brali jsme je z Lidl online shopu.
Misto igelitu mame nakoupene navleky na kufry (Aliexpress nebo ma i treba Alza). Po dovolene je hodim do pracky a jsou jak nove. Bacha - kupujou se na velikosti konkretniho kufru.
Mame velmi vesele designy (vybiraly je deti :mrgreen: ) - krasne se hledaji na pasu na letisti.

Edit: presny nazev je „obal na kufr“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
83614
19.6.22 13:38

Ja taky hlasuju pro 4 kolečkové skorepinove kufry. A zadne obaly na ne nemame, ani nebalime a zatim jsou ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16481
19.6.22 13:46

Skořepiny se 4 kolečky jsou nejlepší. A využiješ je pak na školky a školy v přírodě. Jen teda 1500 za kus je dost nízký limit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
83614
19.6.22 13:53

@nozu Ti nevim, mam jeste levnější a uz maji par letu za sebou. Ono, když maj neco rozmlatit, tak zvladnou i ty drahe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16481
19.6.22 13:55

@j.a.n.i1 no já teď hledám středně velký skořepinový a pod 2000 se nedostávám, aby to k něčemu bylo. A pěkně mě to štve…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20657
19.6.22 14:01

Mam uz spoustu let textilni kufry na koleckach a spokojenost, hlavne ty tri velikosti naskladam do sebe a skladuju vlastne jen jeden kufr.
Kdyz nekam jedu, vybiram si tech tri velikosti podle delky pobytu a toho, kolik vlecu veci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2798
19.6.22 14:06

To je úplně jedno, všechno je to na stejný brdo. Hledala bych nejlevnější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1576
19.6.22 15:09

Mám radši látkový. Nacpu toho do něj víc než do skořepinového. NS tvém místě bych vzala nějakou sadu kufrů. S tím si vystačíte v pohodě a bude se to pak i dobře skladovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
91
19.6.22 15:57

@j.a.n.i1 Mě se ty 4kolečkové zdají byt vachrlaté teda ty mezi levnějšíma. Tchýně má textilní se 4 kolečky ale jsou všechny kolečka na jedné straně u výsuvného madla, to se mi zdá lepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
91
19.6.22 16:21
@Pitaya1 píše:
Mám radši látkový. Nacpu toho do něj víc než do skořepinového. NS tvém místě bych vzala nějakou sadu kufrů. S tím si vystačíte v pohodě a bude se to pak i dobře skladovat.

Látkový se mi líbí že má i postranní kapsy a víc se poddá. Nejsem si jistá tou sadou. Asi bych raději 2 ks těch 80-100 litrů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
83614
19.6.22 19:49

@nozu Mame starsi model tohoto https://www.mifex.cz/…stredni.html#… asi 4 roky a zatim drzi, tedy mame ho dele, covid jsem vynechala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16481
19.6.22 20:19

@j.a.n.i1 díky moc za tip. Ten vypadá suprově.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
91
20.6.22 15:56
@j.a.n.i1 píše:
@nozu Mame starsi model tohoto https://www.mifex.cz/…stredni.html#… asi 4 roky a zatim drzi, tedy mame ho dele, covid jsem vynechala.

A ten střední je tak pro jednoho ne? Jsme 4. Rozmýšlím buď 2 velké tak 90 l obsah jednoho nebo set 3 s tím že by 2 menší daly obsahově za velký.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1576
20.6.22 16:21
@ňou píše:
A ten střední je tak pro jednoho ne? Jsme 4. Rozmýšlím buď 2 velké tak 90 l obsah jednoho nebo set 3 s tím že by 2 menší daly obsahově za velký.

Záleží, co všechno s sebou potřebuješ brát. Jedu teď s o něco málo menším kufrem na 10 dnů na dovču a vešly se nám do něj věci pro mě a dítě. K tomu máme malý batůžek na drobnosti typu nabíječka, doklady apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat