Cestovní zácpa

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
gabrriel
Zasloužilá kecalka 561 příspěvků 12.08.19 08:19
Cestovní zácpa

Je to možná blbí, ale za tu dobu co jsme spolu, přes 5 let, ale nikdy jsme neměli možnost vyjet na dovču delší než 2-3 dny. Takže „cestovní zácpu“ jsme moc řešit nemuseli, protože to partnerka vydržela. Až před 2 měsíci jsme byli spolu na 4 deení dovči ve dvou, v hezkém hotýlku s vlastním sociálním zařízením a přesto tam nedokázala celé 4 dny jít na velkou a poslední dva dny už to pro ni bylo dost špatný. bolest břicha, nechuť cokoliv jíst a přesto se na záchodě nedokázala vyprázdnit. A to jsme denně chodili dopoledne i odpoledne na procházky.
A ve středu odjíždíme znova na 4 dny, tentokrát i s dětma.
Nějaké nápady?

Reakce:
Ou
Echt Kelišová 8547 příspěvků 12.08.19 08:38

Ať užívá probiotika a lactulosu, probiotika od teď, lactulosu od odjezdu. A jí dostatek ovoce a zeleniny a pořádně pije, případně ať si koupí pytlík chia semínek, vždycky večer namočí do litru vody 2 lžíce, ráno do toho přidá sirup a nebo citronovou šťávu a cukr a během dne tu chia limonádu vypije.

A případně ať začne nějak hlouběji řešit úzkosti - tu zácpu mají na svědomí hormony a jiná neurchoemie kterou produkují úzkosti do celého těla.

gabrriel
Zasloužilá kecalka 561 příspěvků 12.08.19 09:03

@Ou tak ta probiotika a lactulosa by asi šla prosadit. Ovoce, zelenina je u nás denně pořád. Chia si také ráda dá. Ale tu úzkost řešit nebude. Bohužel. Tyhle problémy a jejich řešení s odborníkem je prostě tabu, ona o tom s nikým dalším mluvit nebude, ať si je to doktor…

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 67414 příspěvků 12.08.19 09:13

@gabrriel Probiotika a lactulosa je na prd… Bud se zkusit předávkovat magnesiem nebo proste projimadlo. A nesvadela bych to hned na uzkosti, ono je dnes moderni na to svádět skoro cokoliv.

Váš příspěvek
Reklama