Cestujme levne - kdo jezdí takto?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kasandra7
Kecalka 349 příspěvků 08.02.18 09:20
cestujme levne kdo jezdí takto

Ahoj lidi, našla jsem stránky na letenky levné cestujmelevne, byl už někdo takto přes ty stránky někde? zajímalo by mě, jak to funguje? kde nebo přes co si sháníte ubytování? kdy koupím letenku na jak dlouho to je, atd? děkuji

Reklama

Reakce:

Lucie008
Ukecaná baba ;) 1433 příspěvků 08.02.18 09:33

Ségra byla přes cestujlevně na Kubě a bez problémů (letenka je vyšla na 4tis. tam i zpět! 8o ). Ale jak to probíhalo nevím, neptala jsem se.

kasandra7
Kecalka 349 příspěvků 08.02.18 09:38

@Lucie008 aha, tak to je super cena, právě vubec nevím, jak to je s ubytování atd, budu zjištovat dále, díky:-)

Lucie008
Ukecaná baba ;) 1433 příspěvků 08.02.18 10:16

@kasandra7 Ubytování si zajišťovali sami. I všechno ostatní, přes ně měli jen letenky.

PupuP
Kecalka 476 příspěvků 08.02.18 12:32

Ahoj, cestujmelevně neznám, ale znám cestujlevne.cz Obecně používám více těchto vyhledáváčů (třeba levnocestovani.cz, honzovyletenky.cz) a jezdím moc ráda takto low-cost.
Najdu si levné letenky, pak přes booking koupím ubytko. Nic těžkýho. Cena je většinou poloviční oproti zájezdům s cestovkou.
Třeba zítra letíme do Budapeště za 350,–, v létě jsme byli na Maltě za 2500,– zpáteční letenky, také v Londýně, Římě… eurovíkend v Římě s cestovkou stojí kolem 15 000,–. Nás to stálo 5000,– Prostě fakt rozdíl… ale je třeba tomu věnovat podstatně víc času

kasandra7
Kecalka 349 příspěvků 08.02.18 18:28

@PupuP dekuji za informace, letenky se koupi tedy zpatecni s tim, ze ubytovani se rezervuje tedy clovek sam, chtela bych takto na dovolenou s detma, tak mam celkem strach, abY clovek nekde nezustal trcet. diky a preju peknou dovolenou

kasandra7
Kecalka 349 příspěvků 08.02.18 21:26

@PupuP diky.mrkla jsem na honzovyletenky a jsem nadsena a i na low-cost, az ted vim co to je :D. supet, diky za info

PupuP
Kecalka 476 příspěvků 08.02.18 21:47

@kasandra7: tak to jsem ráda, že ses chytla, nemám ráda jak cestovky oškubávaj lidi:(
Chápu že s dětma se bojis, já děti nemám, ale pokud si vyberete nějakou rozumnou destinaci a místo, hotel pak ideálně přes booking tak by neměl být problém. Doprava bud místními vlaky, autobusy, mhd nebo pokud řídíte, tak ideálně půjčit už na letišti auto. Levně od nás lety ryanair (k moři doporučuji třeba tu maltu z norimberka, z Prahy pak sicilii, řím, barcelonu, s easyjet a wizzair zase neapol/ischii, atény atd.) Jen je třeba pozor na to, že tyto low cost letecké společnosti mají v ceně jen příruční zavazadlo (tj maly kufrik). Ale od té doby, co létám s nimi, jsem zjistila že malý kufřík na týdenní dovolenou úplně stačí, dřív jsem tahala polovinu věcí zbytečně

kasandra7
Kecalka 349 příspěvků 08.02.18 21:52

@PupuP diky :D

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková se uzavřela do sebe. Jaké jsou teď její plány a co bude dělat?

Prožívá nejhorší období svého života a projevuje se to na její psychice.... číst dále >

Saša Rašilov se podruhé oženil: Nevěsta Lída si počmárala šaty!

Populární herec si dnes po poledni vzal za manželku svoji o čtrnáct let... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Reklama