Cesty z dluhů

15082
6.11.20 19:33

Cesty z dluhů

Začala jsem teda 4. dílem, ale koukala jsem na to 30 minut s otevřenou pusou 8o 8o. Sledujete to někdo? Je tam aspoň nějaka naděje na pomoc?

https://prima.iprima.cz/…hu/4-epizoda

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
242
6.11.20 19:39

Tak ten 4. Díl byl zrovna nejvýživnější :mrgreen: :mrgreen:  :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15082
6.11.20 19:44
@Mbeya píše:
Tak ten 4. Díl byl zrovna nejvýživnější :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

no to teda :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4425
6.11.20 19:46
@debra.morgan píše:
Začala jsem teda 4. dílem, ale koukala jsem na to 30 minut s otevřenou pusou 8o 8o. Sledujete to někdo? Je tam aspoň nějaka naděje na pomoc?https://prima.iprima.cz/…hu/4-epizoda

Nesleduji, stačí mi idioti, které denně potkávám v běžném životě. Proč bych je měl ještě sledovat v době odpočinku? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25498
6.11.20 20:32
@debra.morgan píše:
Začala jsem teda 4. dílem, ale koukala jsem na to 30 minut s otevřenou pusou 8o 8o. Sledujete to někdo? Je tam aspoň nějaka naděje na pomoc?https://prima.iprima.cz/…hu/4-epizoda

Jo, tento díl jsem viděla, ale naděje na pomoc? Vždyť ona je sama finančně šíleně negramotná až na půdu, a místo aby vymyslela, kde přivydělat, tak to stále dokola řeší zastavárnou. :roll: To je začarovaný kruh.
A absolutně jsem nepochopila, proč dospělou a už do školy nechodící a doma pro nic za nic sedící dceru nepošle šmahem makat a ještě ji brání, že to nedá 8o nebo co to říkala? Jak se pak mají dostat z nějakých 750 000kč dluhů??? Jestli si tu částku dobře pamatuju, tu jim on zjistil, ona měla za to, že „jen“ půl mega. No hrozný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
242
6.11.20 20:41
@Žirafa 69 píše:
Jo, tento díl jsem viděla, ale naděje na pomoc? Vždyť ona je sama finančně šíleně negramotná až na půdu, a místo aby vymyslela, kde přivydělat, tak to stále dokola řeší zastavárnou. :roll: To je začarovaný kruh.
A absolutně jsem nepochopila, proč dospělou a už do školy nechodící a doma pro nic za nic sedící dceru nepošle šmahem makat a ještě ji brání, že to nedá 8o nebo co to říkala? Jak se pak mají dostat z nějakých 750 000kč dluhů??? Jestli si tu částku dobře pamatuju, tu jim on zjistil, ona měla za to, že „jen“ půl mega. No hrozný.

No neposlala ji pracovat, protože měřila jen 150 cm 8o. Jinak teda mamka se asi na dceru totálně upnula a nenechala ji dospět, asi proto, aby od ní v dospělosti neodesla…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15082
6.11.20 20:41

@Žirafa 69 je na tu holku nezdravě fixovaná. Vždyt ona neuměla převlíct postel, prý nevysává, neuklízí :nevim: a vypadá tak na 14 let :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32783
6.11.20 20:47

Nebo kytovec prodávající zdravou výživu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15082
6.11.20 20:50
@Burj Chalifa píše:
Nebo kytovec prodávající zdravou výživu :mrgreen:

no a to by mě zajímalo, co přesně dělali, pod jakou značkou třeba, když to dávali i do obchodů :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18551
6.11.20 20:52

@debra.morgan a to jsou nové díly nebo je to, co už kdysi jelo v televizi? ale to je tak možná už 10 let :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3626
6.11.20 20:54

Je to mazec, já na to koukala s otevřenou pusou. Ta holka je totálně nepoužitelná, vinou svojí matky
Edit koukám že na to koukáme s otevřenou pusou obě :lol: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
242
6.11.20 20:58
@stinga píše:
@debra.morgan a to jsou nové díly nebo je to, co už kdysi jelo v televizi? ale to je tak možná už 10 let :nevim:

To je úplně nový pořad, ne? Nebo už byly někdy nějaké díly? Každopádně se zde mluví o koroně, takže tyto jsou nové :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25498
6.11.20 21:03
@Mbeya píše:
No neposlala ji pracovat, protože měřila jen 150 cm 8o. Jinak teda mamka se asi na dceru totálně upnula a nenechala ji dospět, asi proto, aby od ní v dospělosti neodesla…
@debra.morgan píše:
@Žirafa 69 je na tu holku nezdravě fixovaná. Vždyt ona neuměla převlíct postel, prý nevysává, neuklízí :nevim: a vypadá tak na 14 let :mrgreen:

Tak nějak. Vím, vypadala daleko mladší, ale co jako že je malého vzrůstu - to jako být menší je snad handicap?
Jo, čučela jsem taky s otevřenou pusou, že prvně 8o 8o šla vysávat nebo mýt nádobí nebo co to bylo. No tvl, naprosto nepoužitelná, natož aby byla schopna pracovat. Včak taky jak se tomu strašně bránila! :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32783
6.11.20 21:05
@stinga píše:
@debra.morgan a to jsou nové díly nebo je to, co už kdysi jelo v televizi? ale to je tak možná už 10 let :nevim:

to se snad jmenovalo Krotitelé dluhů či jak :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25498
6.11.20 21:07
@Mbeya píše:
To je úplně nový pořad, ne? Nebo už byly někdy nějaké díly? Každopádně se zde mluví o koroně, takže tyto jsou nové :pankac:

Já Ti vůbec nevím, já to viděla víceméně náhodou, když jsem v noci nějak nemohla spát :roll: a zapnula telku.
Počkat - není něco v tom odkazu?
jinak vím, že před časem byla upoutávka na to, že kdo se chce přihlásit…a pamatuju si podobnou (už několik let starou) sérii, jmenovalo se to Krotitelé dluhů, byla tam dokonce moje dávná šéfová, které našli pár nepřiznaných kostlivců ve skříni. No, ta se vybarvila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat