Četli jste tento článek - matka hodila kojence do vroucí vody

2.5.17 14:55

Četli jste tento článek - matka hodila kojence do vroucí vody

Ahoj, četl někdo tento článek https://www.novinky.cz/…a-soudu.html … většinou se mnou nějaké novinky nedělají nic, ale z tohoto se mi udělalo dost nevolno :poblion:. Jak je možný, že žena, co nemůže vychovávat své dvě děti (má je v péči babička), může mít další? To ten stát zkouší, zda tu péči u dalšího potomka zvládne?… teď si odsedí pár let a bude plodit dál a dál :(… chudák bezbranné miminko :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17250
2.5.17 14:56

Já jsem to četla a nestačím zírat. Chudák to dítě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
951
2.5.17 14:57

:poblion: :poblion: :poblion: udělat jí to samé :cert: :cert: :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Saatine
2.5.17 14:58

Protože stát nemůže sebrat práva a podvázání vaječníků je sakra velký zásah do lidských práv. Bohužel v tomto případě, naštěstí v nějaké jiném případě. Jak by podle tebe měl stát zasáhnout? V diskuzi někdo psal, že i miminko mělo být u babičky, chudák babička jak ta k tomu dojde, že si dcera udělá další a další dítě a oni je budou přesouvat k ní? Tady prostě není dobré řešení.

• Citovat
  • Upravit
48763
2.5.17 15:00

@statecna.oslice je to zrůda jenže plodit bude dál a dál :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12285
2.5.17 15:02

@statecna.oslice demokracie a demokratické zákony nejsou vždy dobrá věc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
2.5.17 15:02

No u nás v azyláku jsou samé podobné případy, ženské, které se ke svým dětem chovaly hnusně, byly jim odebrány a teď mají další mimina a vesele si s nimi žijou v azyláku :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
9583
2.5.17 15:06

Beztak nedostane žádnej pořádnej trest. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
551
2.5.17 15:06

Ne necetla jsem a ani cist nebudu, je mi z toho do breku.Ty mrse bych udelala to same :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.5.17 15:07

@Saatine
bylo to asi špatně podané, samozřejmě to asi prakticky nejde, to bylo spíš takové postesknutí, úplně mě ten článek rozhodil, jsem to musela nějak ventilovat :cert:… ale třeba po takovém činu, to co udělala teď miminku by měla jít minimálně někam na psychiatrii, protože tohle normální (i když hloupý) člověk přeci neudělá, buď je psychicky nemocná, nebo alkáč, feťák… jako představa, že bude mít takový člověk další dítě, je hrozná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5191
2.5.17 15:15

Třeba je fakt blbá a chtěla ho jenom vykoupat. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5191
2.5.17 15:17

Všimla jsem si, že největší paka těhotní a rodí jako na běžícím pásu. Bohužel, no.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.5.17 15:20

@drewlet
třetí dítě, to snad už musela vědět, jak se dítě koupe… v dalším příspěvku máš bohužel pravdu :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9583
2.5.17 15:21
@drewlet píše:
Třeba je fakt blbá a chtěla ho jenom vykoupat. :think:

Tomu tedy já osobně neuvěřím, ale soud určitě ano.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5191
2.5.17 15:22
@statecna.oslice píše:
@drewlet
třetí dítě, to snad už musela vědět, jak se dítě koupe… v dalším příspěvku máš bohužel pravdu :roll:

píšou, že děti jí vychovává matka :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama