Četníci z Luhačovic - koukáte? Líbí - nelíbí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Uživatel je onlinepe-terka
Neúnavná pisatelka 16478 příspěvků 25.02.17 19:23
Četníci z Luhačovic - koukáte? Líbí - nelíbí?

Ahoj,
díváte se? Mě se zdá, že se seriál po rozpačitém začátku docela dobře rozjel, a dívám se ráda. Humoresky to sice nejsou, ale příběhy i ztvárnění se mi zdá zajímavé. Co na něj říkáte vy?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:

cecetka
Kelišová 7361 příspěvků 25.02.17 19:31

@pe-terka Jak ktery dil. Ten vcerejsi se mi libil. Moc se mi libil i dil Evicka a pak ten, jak tam zastrelili velitele :,(

Neúnavná pisatelka 16478 příspěvků 25.02.17 19:39
@cecetka píše:
@pe-terka Jak ktery dil. Ten vcerejsi se mi libil. Moc se mi libil i dil Evicka a pak ten, jak tam zastrelili velitele :,(

jj, řekla bych, že ty pozdější díly jsou čím dál lepší. Jak zastřelili velitele mě docela mrzelo - charismatický chlap. Ten Langoš je hroznej :mrgreen:

andelka83
Neúnavná pisatelka 19943 příspěvků 25.02.17 19:52

Zpočátku nic moc, to jsem se začala koukat protože jsem milovala Humoresky, a proto že to období mám ráda a zajímalo mě to. A jsem ráda že jsem se vydržela koukat. Jen mě mrzí to časté střídání velitelů. Ten co ho zastřelili mi seděl, škoda že tak brzo skončil. Langmajer je srandovní, to má zase postavu :mrgreen:.
Včerejší díl jsem ještě neviděla, měla jsem odpolední, tak mrknu dneska. :palec:

Malaga
Generální žvanilka 24695 příspěvků 25.02.17 19:56

Líbí se mi spíš kostýmy a rekvizity než ta obsahová stránka…

Neúnavná pisatelka 16478 příspěvků 25.02.17 20:00
@andelka83 píše:
Zpočátku nic moc, to jsem se začala koukat protože jsem milovala Humoresky, a proto že to období mám ráda a zajímalo mě to. A jsem ráda že jsem se vydržela koukat. Jen mě mrzí to časté střídání velitelů. Ten co ho zastřelili mi seděl, škoda že tak brzo skončil. Langmajer je srandovní, to má zase postavu :mrgreen:.
Včerejší díl jsem ještě neviděla, měla jsem odpolední, tak mrknu dneska. :palec:

jj, mám to stejně.

eviku-miluna
Kelišová 6814 příspěvků 25.02.17 20:11

@pe-terka my doma serialy temer nesledujeme, ale na cetniky se vzdycky tesime ;)

hapovab
Kecalka 442 příspěvků 25.02.17 20:22

Koukam se „povinne“ :lol: segra a neter tam hraje jako kompars a nikdy nevime ve ktetem dile se objevi :D. Nekdy je tam dobra zapletka ale nekdy me to neba.

Neúnavná pisatelka 16478 příspěvků 25.02.17 20:24
@hapovab píše:
Koukam se „povinne“ :lol: segra a neter tam hraje jako kompars a nikdy nevime ve ktetem dile se objevi :D. Nekdy je tam dobra zapletka ale nekdy me to neba.

Tak to jsme na tom podobně. Taky tam mám pár známých komparsistů, takže se mi donesly i nějaké příhody z natáčení :lol:

Malaga
Generální žvanilka 24695 příspěvků 25.02.17 20:26

Když mně se nějak nelíbí, jak to hraje mladej Donutil…

Neúnavná pisatelka 16478 příspěvků 25.02.17 20:30
@Malaga píše:
Když mně se nějak nelíbí, jak to hraje mladej Donutil…

jako je fakt, že herecký výkon těch mladých kluků není úplně top. Z Donutila cítím jistou nucenost, můj tip to taky není.

Malaga
Generální žvanilka 24695 příspěvků 25.02.17 20:31
@pe-terka píše:
jako je fakt, že herecký výkon těch mladých kluků není úplně top. Z Donutila cítím jistou nucenost, můj tip to taky není.

mohli tam dát někoho schopnějšího, no…

phoma
Echt Kelišová 7935 příspěvků 25.02.17 20:33

Zastrelili velitele toho co chodil s tou co mela v oeci ty dve deti? Chjooo spojler :mrgreen: koukam na to zpetne u zehleni tak mi chybi 3 dily

Neúnavná pisatelka 16478 příspěvků 25.02.17 20:38
@phoma píše:
Zastrelili velitele toho co chodil s tou co mela v oeci ty dve deti? Chjooo spojler :mrgreen: koukam na to zpetne u zehleni tak mi chybi 3 dily

jj, je po měn. Přišlo mi to takové účelové a zbytečné - vystavil se riziku dost amatérským způsobem. škoda - jako chlap byl imponující.

cecetka
Kelišová 7361 příspěvků 26.02.17 08:00

@pe-terka Ze jo? Zadny krasavec, da se rict i nehezky chlap, ale je v nem neco hodne pritazliveho :oops:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Zkušený demonstrant a tichá „rebelka“! Poznejte dvojici, která hodila kytky do koše

Občané České republiky si v sobotu 17. listopadu připomínali výročí sametové... číst dále >

Bratr Václava Neckáře: Skladatele dnes nikdo nechce, to nejlepší už bylo složeno

Přestože víc se mluví o jeho bratrovi, herci a zpěvákovi Václavu Neckářovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >