Chamomila vulgaris - dávkování

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lencaaa.v
Stálice 54 příspěvků 1 inzerát 23.03.18 15:53
chamomila vulgaris - davkovani

Ahoj, procetla jsem tu temata tykajici se chamomila vulgaris, ale nejsem z toho vubec moudra. Koupila jsem 15 ch a mam to na zoubky. Prosim tedy o uceleny navod jak davkovat. Jak dlouho, kolikrat denne, kolik kulicek? Moc dekuji, snad se najde nekdo kdo poradi :)

Reklama

Reakce:

Charlie18
Kecalka 247 příspěvků 23.03.18 16:18

Já dávala tři kuličky 2-3× denně, pokud bylo potřeba, tak častěji. Jak malé dítě je? Je možné kuličky rozpustit ve vodě a dávat na lžičce.

Elfryt
Stálice 94 příspěvků 4 inzeráty 27.04.18 08:20

10 granulí v 1 DCl ;)

Elfryt
Stálice 94 příspěvků 4 inzeráty 27.04.18 08:21

A dávkovat podle potřeby klidně co hodinu a pak to oddalovat.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Královská svatba: Proč byli mezi hosty Clooney, Beckhamovi nebo Serena?

O víkendu si královské ano řekli Američanka Meghan Markle (36) a princ Harry... číst dále >

Proč chyběla Petra Němcová na královské svatbě? Vadila slavnějšímu milenci?

Ačkoliv se mělo za to, že na královskou svatbu nebyl pozvaný nikdo z Čechů,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Reklama