V kolika letech má dívka čistý charakter - 17 nebo 33?

427
4.8.21 02:36

Charakter nevinnosti, úcta a sebeúcta - 17 nebo 33?

Ahoj chlapi,
chci se vás zeptat na vaši zkušenost, protože pan Google mi na tohle asi neodpoví… :D
Ve které věkové kategorii potkáte častěji holku, která má čistý charakter, charakter nevinnosti, :kytka: a která si už osvojila, nebo je schopná si osvojit, velice vysokou sebeúctu a tedy i úctu? Která ten „respekt“ :kytka: prostě sjíždí shora zdola každý den.

Častěji tohle zahlídnete u 17-leté holky, které know-how věnovali např. rodiče, nebo má slušný základ a „dovychová“ ;) :lol: si ji její chlap? Nebo častěji potkáváte „33-letou“ ženu, která tohle obojí dává? Došla si k tomu přes vlastní zkušenosti, seberozvoj, práci na sobě.

Jde mi o aktuální statistiku, ne jak to bývalo před 100 lety. Pochybuji, že taková statistika už existuje, případně mi hoďte link na nastudování. Dík!

Montauk

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13293
4.8.21 02:54

A co sjíždíš ty??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34501
4.8.21 06:36
@Montauk_INTJ píše:
Ahoj chlapi,
chci se vás zeptat na vaši zkušenost, protože pan Google mi na tohle asi neodpoví… :D
Ve které věkové kategorii potkáte častěji holku, která má čistý charakter, charakter nevinnosti, :kytka: a která si už osvojila, nebo je schopná si osvojit, velice vysokou sebeúctu a tedy i úctu? Která ten „respekt“ :kytka: prostě sjíždí shora zdola každý den.

Častěji tohle zahlídnete u 17-leté holky, které know-how věnovali např. rodiče, nebo má slušný základ a „dovychová“ ;) :lol: si ji její chlap? Nebo častěji potkáváte „33-letou“ ženu, která tohle obojí dává? Došla si k tomu přes vlastní zkušenosti, seberozvoj, práci na sobě.

Jde mi o aktuální statistiku, ne jak to bývalo před 100 lety. Pochybuji, že taková statistika už existuje, případně mi hoďte link na nastudování. Dík!

Montauk

Tak neviňoučké je dítě, v té kategorii snad nehledáš. Jak začne brát rozum a vlastní názory, je konec. Převychovávej psa. Ne partnerku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32557
4.8.21 07:46
@Montauk_INTJ píše:
Ahoj chlapi,

Montauk

Budes muset hledat ve stejnych vodach jako Bohuš Matúš :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5102
4.8.21 07:49

Holka se sebeuctou se nenechá vychovávat od chlapa :roll:. Fakt bude lepší, pořídit si toho psa. :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17928
4.8.21 07:53

https://www.kosmas.cz/…cka-znalost/

Takhle statistika fakt nefunguje.

Dokonce ani běžná konverzace takhle nefunguje.

A hlavně vztahy nefungujou tak, jak ty si představuješ.

Výhodou je, že proměnit svoje představu o vztazích a naučit se fungovat jinak, než doposud, kdy v nich nejspíš poněkud selháváš se jde naučit snáz, než nutit ženské aby byly podle tvých představ…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9916
4.8.21 07:58

Tak aby nějaká neprevychovala Tebe🤭

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18613

Vychovávej dítě a ne ženu/partnerku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33165
@Montauk_INTJ píše:
Ahoj chlapi,

Montauk

Na Tvém místě se přestanu trápit, zbytečně si žhavit mozeček, trošku si našetřím a koupím si gumovou pannu a máš vystaráno… :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18613
4.8.21 07:59
@free333 píše:
Na Tvém místě se přestanu trápit, zbytečně si žhavit mozeček, trošku si našetřím a koupím si gumovou pannu a máš vystaráno… :lol:

Ať si koupí rovnou dvě. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33165
4.8.21 08:00
@topazio píše:
Ať si koupí rovnou dvě. :mrgreen:

To bych nedělala, už budou proti němu v přesile a zakl. je nezvládne… :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3690
4.8.21 08:02
@Montauk_INTJ píše:
Ahoj chlapi,

Montauk

Co znamena charakter nevinnosti? :think:

Hele, ty nekde jinde pises, ze jsi panic nebo tak neco, vid? Takze hledas nekoho na podobne vlne.

Myslim teda, ze klidne muzes hledani panenky na hrani zasvetit cely zivot, ale osobne bych ti doporucovala si precist Pygmalion a vyvodit pro sebe zavery.

Kazdopadne, zustan tady, mezi ‚normalnima‘ babama, budeme ti pripadat vorachle, zle, ale ve skutecnosti to neni nic hrozneho. Podle me potrebujes nejdriv navazat normalni mezilidsky vztahy, kamaradstvi, a potom si z tech normalnich lidi vyberes tu, co te pochopi :hug:

Jsi zaklety princ :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18613
4.8.21 08:02
@free333 píše:
To bych nedělala, už budou proti němu v přesile a zakl. je nezvládne… :)

Muže si koupit robotku a naprogramovat si ji. Bude podle jeho gusta.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33165
4.8.21 08:03
@topazio píše:
Vychovávej dítě a ne ženu/partnerku.

Ani to nebohé dítě bych mu nenechala na výchovu, evidentně má problém sám se sebou… :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18613
4.8.21 08:05
@free333 píše:
Ani to nebohé dítě bych mu nenechala na výchovu, evidentně má problém sám se sebou… :P

Asi to tak bude. Radši ať nemá ani toho psa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat