Charitativní výstava v době covidov

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
31
21.11.21 08:23

Charitativní výstava v době covidov

Hezké ráno všem, Mám buď na 3-5.12 nebo 17.-19. 12 plánovanou charitativní vánoční výstavu pro jedno ze sdružení starající se o zvířátka. Jde výrobky nejrůznějších výtvarných technik, které tvořivi dárci vkládají do výstavy zdarma. Návštěvníci si je budou moci zakoupit a výtěžek půjde ve prospěch sdružení. Žiju ale na Prostějovsku, které je teď nejvíce zasaženo covidem. Spousta škol je tu zavřených a je i vysoká úmrtnost. Myslíte, že nechat výstavu klasicky proběhnout, nebo to udělat formou bazárku na internetu? Kdy by si lidé mohli výrobek vybrat v teple domova? Díky moc za rady

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10878
21.11.21 08:37

Pokud by to nemohlo být venku, tak bych se na to vyprdnul a hodil to na net. Stejně asi moc lidí by nepřišlo a nebo to do té doby úplně zruší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
21.11.21 08:39
@Cenarius píše:
Pokud by to nemohlo být venku, tak bych se na to vyprdnul a hodil to na net. Stejně asi moc lidí by nepřišlo a nebo to do té doby úplně zruší.

No venku by to bohužel nešlo, neni kde a ani nemám stánek

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1501
21.11.21 09:34
@Alishia29 píše:
Hezké ráno všem, Mám buď na 3-5.12 nebo 17.-19. 12 plánovanou charitativní vánoční výstavu pro jedno ze sdružení starající se o zvířátka. Jde výrobky nejrůznějších výtvarných technik, které tvořivi dárci vkládají do výstavy zdarma. Návštěvníci si je budou moci zakoupit a výtěžek půjde ve prospěch sdružení. Žiju ale na Prostějovsku, které je teď nejvíce zasaženo covidem. Spousta škol je tu zavřených a je i vysoká úmrtnost. Myslíte, že nechat výstavu klasicky proběhnout, nebo to udělat formou bazárku na internetu? Kdy by si lidé mohli výrobek vybrat v teple domova? Díky moc za rady

O jaké sdružení jde?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
21.11.21 09:59
@Bubllenka píše:
O jaké sdružení jde?

Mourek Prostějov z. s

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1501
21.11.21 10:05
@Alishia29 píše:
Mourek Prostějov z. s

Takže kočičky, asi co? :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
21.11.21 10:16
@Bubllenka píše:
Takže kočičky, asi co? :D

Ano já jsem kočiči celý život

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23495
21.11.21 10:22

Pokud neplatíš nájem, tak to udělej. Většina lidí má už všechna opatření u pérdele a žijou normálně. Co neprodáš, to teprve dej na net.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1292
21.11.21 10:31
@Alishia29 píše:
Hezké ráno všem, Mám buď na 3-5.12 nebo 17.-19. 12 plánovanou charitativní vánoční výstavu pro jedno ze sdružení starající se o zvířátka. Jde výrobky nejrůznějších výtvarných technik, které tvořivi dárci vkládají do výstavy zdarma. Návštěvníci si je budou moci zakoupit a výtěžek půjde ve prospěch sdružení. Žiju ale na Prostějovsku, které je teď nejvíce zasaženo covidem. Spousta škol je tu zavřených a je i vysoká úmrtnost. Myslíte, že nechat výstavu klasicky proběhnout, nebo to udělat formou bazárku na internetu? Kdy by si lidé mohli výrobek vybrat v teple domova? Díky moc za rady

Dokážeš na té akci zajistit, aby se dodržovala veškerá opatření? Pokud ano, tak bych to uspořádala, ale s předem určeným počtem lidí, kteří zrovna budou uvnitř. Jinak udělat stream apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1501
21.11.21 10:32
@Alishia29 píše:
Ano já jsem kočiči celý život

Můžeš mi sem napsat transparentní ucet, neco tam pošlu. Uz me nebetycne s.erou s temi jejich opatřeními. Takhle nebudeme zit normálně žádný podzim a žádné jaro. Ty zvirata taky potrebujou zrat neco i na podzim a v zimě. Před mesicem nam umrel kocour po 13ti letech, co jsme ho našli venku úplně potrhaneho jako kotě, tak aspon se bude nějaká kočka zase mit o neco lip. :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1292
21.11.21 10:33
@Janli píše:
Pokud neplatíš nájem, tak to udělej. Většina lidí má už všechna opatření u pérdele a žijou normálně. Co neprodáš, to teprve dej na net.

Jo jasně, hlavně ať to pojme jako rodinou sešlost, ať se nemusí dodržovat žádná ta stupidní opatření, že?

Předpokládám, že se pak zúčastnění budou léčit doma sami.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23495
21.11.21 10:40
@roba18 píše:
Jo jasně, hlavně ať to pojme jako rodinou sešlost, ať se nemusí dodržovat žádná ta stupidní opatření, že?Předpokládám, že se pak zúčastnění budou léčit doma sami.

Nedělá žádnej mejdan, ale dost užitečnou věc. Máš páru, kolik stojí péče o toulavý kočky a kolik lidí je ochotnejch pomoct místo toho, aby kočku odrhnali? Víš jak he těžký dneska sehnat peníze? Pokud se ti to nelíbí, klidně můžeš přispět, aby bazárek nemusela dělat. Když se tam sejdou lidi s respirátorama a budou si desinfikovat ruce, tak podle tebe hrozí co?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1501
21.11.21 11:15
@Janli píše:
Nedělá žádnej mejdan, ale dost užitečnou věc. Máš páru, kolik stojí péče o toulavý kočky a kolik lidí je ochotnejch pomoct místo toho, aby kočku odrhnali? Víš jak he těžký dneska sehnat peníze? Pokud se ti to nelíbí, klidně můžeš přispět, aby bazárek nemusela dělat. Když se tam sejdou lidi s respirátorama a budou si desinfikovat ruce, tak podle tebe hrozí co?

Souhlas, tyhle chytrý rady bez řešení…. :roll: Přispěj bez bazárku a dárku a nemusí být nic a všichni budou bezpečně zabedněný doma. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1292
21.11.21 11:32
@Janli píše:
Nedělá žádnej mejdan, ale dost užitečnou věc. Máš páru, kolik stojí péče o toulavý kočky a kolik lidí je ochotnejch pomoct místo toho, aby kočku odrhnali? Víš jak he těžký dneska sehnat peníze? Pokud se ti to nelíbí, klidně můžeš přispět, aby bazárek nemusela dělat. Když se tam sejdou lidi s respirátorama a budou si desinfikovat ruce, tak podle tebe hrozí co?

Pokud to celé dokáže zorganizovat, tak aby se nikdo nenakazil, ať si to pak pořádá. Ale tvá rada, že lidé na nařízení už kašlou a proto to má pořád je dost zcestna. Resp. ne zcestna, bohužel pro všechny i ty kočičky, reálná,. která bude mít neskutečné následky pro všechny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1292
21.11.21 11:33
@Bubllenka píše:
Souhlas, tyhle chytrý rady bez řešení…. :roll: Přispěj bez bazárku a dárku a nemusí být nic a všichni budou bezpečně zabedněný doma. :roll:

Damo, stačí číst. Řešení jsem nabízela o příspěvek výše.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat