Chateau St. Havel Praha Krč

213
19.8.15 12:53

Chateau St. Havel Praha Krč

Ahoj mate někdo zkušenost jaké to tam je jestli to stojí zato zvažuju dárkový poukaz nebo jestli poradíte něco podobného pěkného

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14314
19.8.15 13:25
@luciifer píše:
Ahoj mate někdo zkušenost jaké to tam je jestli to stojí zato zvažuju dárkový poukaz nebo jestli poradíte něco podobného pěkného

zalezi k akej prilozitosti a ci chces vyuzit kuchynu alebo aky poukaz..
Bola to jedna z lokacii kde sme chceli mat svatbu-jedlo dobre, prostredie pekne, personL mily, ubytovanie v poriadku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
213
19.8.15 13:46

Chtěla bych to dat mamce k 50 dárkový poukaz Vánoce na zámku ubytováni na 2 noci a degustačních menu byla jsem trochu zklamaná ze jako foto pokojů tam mají manželský apartmán ve věži což určitě nebudou takto vypadat pokoje tak váhám jestli to tam vypadá opravdu tak skvostne jako na fotkach

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2584
19.8.15 13:48

@luciifer Ahoj, my tam měli svatbu i s ubytováním a byli jsme moc spokojeni. S manželem jsme měli to manželské apartmá, vlastně ani nevím, jak vypadají ostatní pokoje, kde spali ostatní, ale prostředí v zámku je moc hezké a skvěle tam vaří, milý a profi personál.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
213
19.8.15 13:56

Mužů se ještě zeptat někde jsem četla ze je to blízko. Dálnice a je tam hluk jak je to tedy s okolím chci aby to byl zážitek nezapomenutelný a tak nevím jestli tohle je dobra volba

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2584
19.8.15 14:15

@luciifer No je to blízko Jižní spojky, ale ono asi záleží na ročním období, podle toho, jestli budeš mít otevřená okna. My měli svatbu v listopadu a hluk si nevybavuju, ale to mohlo být určitě tím, že na svatbě člověk řeší jiné věci a hluk z dopravy je to poslední, co by vnímal :) Jsi nutně vázaná na Prahu? Pokud chceš víkendový pobyt na zámku s výbornou restaurací, variant je víc - napadá mě Chateau Mcely (ty jsou ale hooodně drahé), pak Chateau Kotěra, byli jsme tam nedávno a byla jsem upřímně nadšená úplně ze všeho, cena je podobná jako v St. Havel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
213
19.8.15 14:19

Nejsem vázána na Prahu na Mcely jsem koupala a tam už je to pro mě cenově hodně juknu se na Koteru díky za tip

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
213
19.8.15 14:20

Ten Kotěra teda lepší volba dle tebe?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2584
19.8.15 14:56

Za mě asi jo, ale hodně záleží na tom, jak je maminka dopravně mobilní. Pokud má auto, tak Kotěra je super volba, protože může jet na výlet do Kutné Hory, bez auta je to hodně špatně dostupný a byla by lepší Praha. Ale pokud auto má, tak já osobně bych preferovala Kotěru, i když oba zámečky jsou nádherné a mají duši.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
213
19.8.15 15:03

Dobře juknu díky moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14314
19.8.15 15:11
@luciifer píše:
Mužů se ještě zeptat někde jsem četla ze je to blízko. Dálnice a je tam hluk jak je to tedy s okolím chci aby to byl zážitek nezapomenutelný a tak nevím jestli tohle je dobra volba

Prave z toho dovodi sme tam svatbu nemali..hluk je slyset a auta citit..
Jukni na mcely, ale to je financne uplne niekde inde..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14314
19.8.15 15:13

Jee ja nedocitala..juk i este i na residenci Libechov..moc krasne, vyborne spa s super kuchyna a bozsky klud..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2584
19.8.15 15:44
@miisenka píše:
Jee ja nedocitala..juk i este i na residenci Libechov..moc krasne, vyborne spa s super kuchyna a bozsky klud..

Díky za perfektní tip, to určitě zkusíme :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
213
19.8.15 18:32

Díky juknu se budu rada i za jiné tipy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
213
19.8.15 18:42

A nevíš nabízejí pobytové balicky