Chce mě jako milenku, nebo jako parnerku?

4
15.7.21 13:35

Chce mě jako milenku nebo jako partnerku?

Zdravím! :mavam:

Nacházím se v celkem prekérní a nervy drásající situaci. Jsem 6 let v nešťastném vztahu se svým přítelem (ale to je zase jiný příběh), nicméně před dvěma měsíci jsem se po narozeninové oslavě u nás na vsi líbala s naším 45letým sousedem (mně je 30). On je ženatý, má 1 jedenáctileté dítě. Známe se už 10 let a vím o něm, že jsou se ženou jen kvůli dítěti, že spolu nespí a že hledá někoho jiného. Po tomto románku si jednou za pár dní napíšeme nebo mi on zavolá, strašně po mně touží, rád mě slyší a chce mě vidět. O mém vztahu ví. Od oné oslavy jsme se viděli ještě asi 5× na jiných sešlostech s mou rodinou a pokaždé po sobě pokukujeme jako puberťáci a pak se tajně vypaříme a líbáme se. Snažíme se spolu sejít a říct si, jak to udělat dál a co od toho vlastně čekáme. Vyřešit to, protože nás to oba drásá. Teď k jádru pudla - ač je celkem nešťastný z toho, že se vídáme jen velmi zřídka, už třikrát mi zrušil schůzku kvůli práci (byl z toho špatnej, ale má časově náročné povolání a nikdy neví, kdy přesně skončí). Já mu také dvakrát zrušila schůzku, protože i já jsem na tom časově blbě. Ale začíná to váznout… Připadá mi, že ztrácí zájem. Řekl, že se ozve, až vymyslí den, který by se mu hodil a čekám už dva dny a nic se neděje. Myslíte si, že mu to rozleželo v hlavě? Řekl mi, že by chtěl, abych se konečně vyjádřila - co chci a že on má jasno. Ale když přijde na věc a máme se sejít, tak se to nepodaří. Nevím, jestli se mu mám ozývat sama nebo se opět „náhodou“ zjevit na nějaké akci, abychom se viděli. Také si říkám, jestli to náhodou nerozjíždí na více stranách (nebo to s manželkou je lež a hledá jen milenku)… Jsem z toho trochu přešlá, nevím, co si o tom myslet, ale rozhodně se nechci vtírat. Dokud nejsem zamilovaná, je ještě čas se rozloučit, ale nemůžu na něj přestat myslet. Chce mě vůbec? A chce mě jako milenku nebo partnerku?

Poraďte, prosím. Díky! 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
201
15.7.21 13:39

To víš, že chce. Ale max. na shuk. Ruku na :srdce:, ty tomu vážně věříš? Nešťastný, s manželkou kvůli dítěti. Nepřidala sis tak o 13 let víc? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32740
15.7.21 13:40
@Beatriz píše:
Zdravím! :mavam:

Nacházím se v celkem prekérní a nervy drásající situaci. Jsem 6 let v nešťastném vztahu se svým přítelem (ale to je zase jiný příběh), nicméně před dvěma měsíci jsem se po narozeninové oslavě u nás na vsi líbala s naším 45letým sousedem (mně je 30). On je ženatý, má 1 jedenáctileté dítě. Známe se už 10 let a vím o něm, že jsou se ženou jen kvůli dítěti, že spolu nespí a že hledá někoho jiného. Po tomto románku si jednou za pár dní napíšeme nebo mi on zavolá, strašně po mně touží, rád mě slyší a chce mě vidět. O mém vztahu ví. Od oné oslavy jsme se viděli ještě asi 5× na jiných sešlostech s mou rodinou a pokaždé po sobě pokukujeme jako puberťáci a pak se tajně vypaříme a líbáme se. Snažíme se spolu sejít a říct si, jak to udělat dál a co od toho vlastně čekáme. Vyřešit to, protože nás to oba drásá. Teď k jádru pudla - ač je celkem nešťastný z toho, že se vídáme jen velmi zřídka, už třikrát mi zrušil schůzku kvůli práci (byl z toho špatnej, ale má časově náročné povolání a nikdy neví, kdy přesně skončí). Já mu také dvakrát zrušila schůzku, protože i já jsem na tom časově blbě. Ale začíná to váznout… Připadá mi, že ztrácí zájem. Řekl, že se ozve, až vymyslí den, který by se mu hodil a čekám už dva dny a nic se neděje. Myslíte si, že mu to rozleželo v hlavě? Řekl mi, že by chtěl, abych se konečně vyjádřila - co chci a že on má jasno. Ale když přijde na věc a máme se sejít, tak se to nepodaří. Nevím, jestli se mu mám ozývat sama nebo se opět „náhodou“ zjevit na nějaké akci, abychom se viděli. Také si říkám, jestli to náhodou nerozjíždí na více stranách (nebo to s manželkou je lež a hledá jen milenku)… Jsem z toho trochu přešlá, nevím, co si o tom myslet, ale rozhodně se nechci vtírat. Dokud nejsem zamilovaná, je ještě čas se rozloučit, ale nemůžu na něj přestat myslet. Chce mě vůbec? A chce mě jako milenku nebo partnerku?

Poraďte, prosím. Díky! 8)

Líbej se s ním, až se rozvede.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
665
15.7.21 13:40

Za mě jsi hloupá a ubohá. Doufám, že jenom dostal rozum a nic s tebou mít nechce. Nemáš vůbec charakter.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3859
15.7.21 13:43

Můj nyní už muž se mnou taky chtěl něco mít. Naštěstí jsem mu stala za to, aby se rozešel…pak jsme se mohli líbat a aspoň jsem nemusela mít výčitky svědomí.! Ale to ty asi stejně nemáš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5390
15.7.21 13:44

Já ti to přeju, ale s manželkou beztak spí :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18142
15.7.21 13:45

Celej ten román sis mohla ušetřit. Stačila mi druhá věta. Místo, abys řešila nefunkční a podle tebe nešťastný vztah, co máš, tak se jak puberťačka spouštíš se ženatým chlapem :roll: Vyřeš si přítele a pak si třeba chrápej s celým závodním podnikem. Tohle nepochopim. A ne, nechce tě na vztah. Chce si s tebou natajňáka zašu. kat a jakmile to klapne (možná párkrát), vrátí se k ženě (se kterou na stopro normálně spí) :roll: Že na to těm chlapům pořád skáčete.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1237
15.7.21 13:51

No tak za mě to s tou manželkou není úplně tak jak to prezentuje. Kdyby nechtěl tak s ní není. Takže mi to taky trochu zavání jen tou milenkou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10164
15.7.21 13:53

Ach jo, jak může ženska naletet na tyhlety kecy. S manželkou spí, nikdy se s ní nerozejde a tebe chce jen na koitus.ale je to pěknej blbec, protože svobodná 30 to smrdí tím, že se nechá schválně oplodnit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
15.7.21 13:54

@unuděná Tak ono že se ženou nespí řekl mému strejdovi, se kterým kamarádí, to neříkal přímo mě. A můj vztah tady je celkem bezpředmětný, rozcházíme se a nemíním s někým spát, když jsem ve vztahu. Jen zvažuju možnosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5671
15.7.21 13:55

Na to kolik ti je, tak jsi dost hloupá. Ty si opravdu neumíš vyvodit, jak se věci mají?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
15.7.21 13:56

@karkarka Jak už jsem zmiňovala, to neříkal mně, že s ní nespí, to říkal před pár měsíci mému příbuznému. A schálně se nechat oplodnit? No, mám lepší plány, co se životem :) Jen zvažuju, jak s tím naložit..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1735
15.7.21 13:57

Tohle by nebylo nic pro me, uz jen proto, ze bych mela za vil rozvest souseda :potlesk:…a pak byste bydleli u nej nebo u tebe? :lol:… jako to je vazne jak z nejake komedie. Nesla bych do toho, ten chlap je, krome toho, ze je to soused (to je pro me nejvic :lol: ), nejakej vlaznej ba to, ze mate zrovna rozjizdet romanek…ja bych to nechala vysumet a az ho priste uvidim, tak bych se tvarila jakoze nic :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5671
15.7.21 13:58

@Beatriz tak se nejdříve rozejdete. Nebo to jako nejsi schopná být sama a hledat si normální vztah? Chceš být macechou 11 letého děcka? To vše přijde a bude, pokud do toho šlápne a to se budou dít věci. Tak jen aby jsi s tím počítala.

Příspěvek upraven 15.07.21 v 13:59

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18142
15.7.21 13:58
@Beatriz píše:
@unuděná Tak ono že se ženou nespí řekl mému strejdovi, se kterým kamarádí, to neříkal přímo mě. A můj vztah tady je celkem bezpředmětný, rozcházíme se a nemíním s někým spát, když jsem ve vztahu. Jen zvažuju možnosti.

Ježiš chlapi toho nakecaj :roll: Si chtěl strejdovi postěžovat, jakej je chudinka, ale realita nejspíš bude někde úplně jinde. Tvůj vztah rozhodně není bezpředmětný. Kdybys totiž přítele neměla, tak bys teprve viděla, jak by milenec měl zájem o vztah nebo ne ;) Můžeš mu napsat, že už jsi single a čekáš, až on opustí manželku a budete moci být spolu. A vsadím vejplatu, že vím, co se bude dít dál :mrgreen: :mrgreen: Mimochodem, co to znamená „rozcházíme se“? To máte děti, společnou hypotéku a šest psů, že to je dlouhotrvající proces? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat