Reklama

Chce mě jen na sex?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.18 19:41
Chce mě jen na sex?

Ahooj holky, chtela bych znat vas nazor :andel: s jednim klukem se znam pul roku, obcas si pisem, popovidame a slo na nem videt, ze ma o me zajem. No ale on zrejme neco citi i k dalsi holce, s kterou to mysli vazneji nez se mnou. Setkavaji se, davaji si fotky na instagram ( kde mimochodem si s ni dal fotku a prede mnou to skryl :lol: ) a i presto mi furt pise, jak by se mnou neco chtel mit a bla bla.. tak teda nechapu, kdyz je zamilovany do jine, proc furt pise i mne a chce se mnou i spat? Jsem snad jen zadni vratka? Nejsem do nej zamilovana, beru ho jako kamarada, jen tohle mi prijde smesne :pankac: Nechci nekomu delat jen matracku..

Reklama

Reakce:

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1103 příspěvků 09.09.18 19:43

No ale delas mu ji)) Sama sis odpovedela.

Detsa
Extra třída :D 10751 příspěvků 09.09.18 19:43

Může si tě držet i jako zálohu, takový plán B, kdyby to nevyšlo s tou první.

Russet
Extra třída :D 11045 příspěvků 09.09.18 19:45
@Anonymní píše:
Ahooj holky, chtela bych znat vas nazor :andel: s jednim klukem se znam pul roku, obcas si pisem, popovidame a slo na nem videt, ze ma o me zajem. No ale on zrejme neco citi i k dalsi holce, s kterou to mysli vazneji nez se mnou. Setkavaji se, davaji si fotky na instagram ( kde mimochodem si s ni dal fotku a prede mnou to skryl :lol: ) a i presto mi furt pise, jak by se mnou neco chtel mit a bla bla.. tak teda nechapu, kdyz je zamilovany do jine, proc furt pise i mne a chce se mnou i spat? Jsem snad jen zadni vratka? Nejsem do nej zamilovana, beru ho jako kamarada, jen tohle mi prijde smesne :pankac: Nechci nekomu delat jen matracku..

Tak nedělej. Hraje to na víc stran, aby měl větší šanci na zářez na pažbě.

vertunka
Závislačka 4624 příspěvků 09.09.18 20:01

Otázka zní-uz jsi s ním spala??

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.18 20:06

@vertunka Ne, jeste nikdy

ontar
Ukecaná baba ;) 1261 příspěvků 09.09.18 20:49
@Anonymní píše:
@vertunka Ne, jeste nikdy

Tak tady nemudruj a rychle to udělej :hug: …pak napiš jak to dopadlo…

Russet
Extra třída :D 11045 příspěvků 09.09.18 21:07
@ontar píše:
Tak tady nemudruj a rychle to udělej :hug: …pak napiš jak to dopadlo…

Blbě. Ošustí a opustí.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.18 08:23

@Detsa taky si myslím.. :think:

Detsa
Extra třída :D 10751 příspěvků 10.09.18 10:25
@Anonymní píše:
@Detsa taky si myslím.. :think:

Kaslal bych na nej, být druhá nevede k ničemu dobrýmu. Jen by ses spálila. Pokud ti teda nestačí jen sex, to je pak jiná :kytka: :roll:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Lekce tance probudily v Genzerovi kance: Noční rande s novou láskou

Po práci legraci. Přesně v duchu tohoto hesla si sobotní večer poskládal... číst dále >

Mišíka a Arichtevu podržely divačky: Kdyby Bagárová hrála v seriálu...

Zatímco si publikum pochvaluje nadupadný ročník, soutěžící StarDance 2018... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >