Chce mě jen na sex?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.18 19:41
Chce mě jen na sex?

Ahooj holky, chtela bych znat vas nazor :andel: s jednim klukem se znam pul roku, obcas si pisem, popovidame a slo na nem videt, ze ma o me zajem. No ale on zrejme neco citi i k dalsi holce, s kterou to mysli vazneji nez se mnou. Setkavaji se, davaji si fotky na instagram ( kde mimochodem si s ni dal fotku a prede mnou to skryl :lol: ) a i presto mi furt pise, jak by se mnou neco chtel mit a bla bla.. tak teda nechapu, kdyz je zamilovany do jine, proc furt pise i mne a chce se mnou i spat? Jsem snad jen zadni vratka? Nejsem do nej zamilovana, beru ho jako kamarada, jen tohle mi prijde smesne :pankac: Nechci nekomu delat jen matracku..

Reakce:
ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1463 příspěvků 09.09.18 19:43

No ale delas mu ji)) Sama sis odpovedela.

Detsa
Extra třída :D 11002 příspěvků 09.09.18 19:43

Může si tě držet i jako zálohu, takový plán B, kdyby to nevyšlo s tou první.

Russet
Extra třída :D 12160 příspěvků 09.09.18 19:45
@Anonymní píše:
Ahooj holky, chtela bych znat vas nazor :andel: s jednim klukem se znam pul roku, obcas si pisem, popovidame a slo na nem videt, ze ma o me zajem. No ale on zrejme neco citi i k dalsi holce, s kterou to mysli vazneji nez se mnou. Setkavaji se, davaji si fotky na instagram ( kde mimochodem si s ni dal fotku a prede mnou to skryl :lol: ) a i presto mi furt pise, jak by se mnou neco chtel mit a bla bla.. tak teda nechapu, kdyz je zamilovany do jine, proc furt pise i mne a chce se mnou i spat? Jsem snad jen zadni vratka? Nejsem do nej zamilovana, beru ho jako kamarada, jen tohle mi prijde smesne :pankac: Nechci nekomu delat jen matracku..

Tak nedělej. Hraje to na víc stran, aby měl větší šanci na zářez na pažbě.

vertunka
Závislačka 4714 příspěvků 09.09.18 20:01

Otázka zní-uz jsi s ním spala??

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.18 20:06

@vertunka Ne, jeste nikdy

ontar
Ukecaná baba ;) 1409 příspěvků 09.09.18 20:49
@Anonymní píše:
@vertunka Ne, jeste nikdy

Tak tady nemudruj a rychle to udělej :hug: …pak napiš jak to dopadlo…

Russet
Extra třída :D 12160 příspěvků 09.09.18 21:07
@ontar píše:
Tak tady nemudruj a rychle to udělej :hug: …pak napiš jak to dopadlo…

Blbě. Ošustí a opustí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.18 08:23

@Detsa taky si myslím.. :think:

Detsa
Extra třída :D 11002 příspěvků 10.09.18 10:25
@Anonymní píše:
@Detsa taky si myslím.. :think:

Kaslal bych na nej, být druhá nevede k ničemu dobrýmu. Jen by ses spálila. Pokud ti teda nestačí jen sex, to je pak jiná :kytka: :roll:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >