Chce mi být nevěrný, co mám dělat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.10.18 00:46
Chce mi být nevěrný, co mám dělat?

Ahoj holky,

ani nevím, jak začít. S manželem jsme spolu 10 let, máme dvě děti. Posledním rokem přechází náš vztah nemalou krizi. Měli sme finanční potíže, já také zdravotní, kde se ukázalo, jak jsem na všechno sama - tedy oficiálně ne, manžel tráví s náma hodně času, no téměř vůbec mi nepomáhá s dětmi, domácností a jěšte musím vydělávat na rodičovské dovolené. Namísto podpory mě začal deptat, vše kritizovat, zkrátka dostali jsme se do bodu, kde jsem zjistila, že takhle fungovat nechci, protože to ničí nejen mně, ale i děti. Odešla jsem od něj k rodičům a chtěla jsem nějaký čas bydlet oddělene (patřičně jsem to obrečela, protože navzdory mému vzteku jsem ho vždycky hodn milovala a kompletní rodina byla můj sen). On se tehdy zhroutil, prvně v životě jsem ho viděla brečet, říkal, že o mně i rodinj nechce přijít, pořád mi psal, volal, chodil za mnou… Já to časem nevydržela a podlehla jsem jeho prosbám, ať se vrátím domů. Nedokázala jsem se ale vrátit zpět citově, napáchal toho mnoho, takžě náš vztah zůstal hodně poznačený. Namísto snahy (když opomenu, že mi koupil květy atd) ovšem manžel začal být hodně žárlivý. Vymýšlel si, že jsem ho opustila kvůli nějakému chlapovi, že v tom je někdo jiný. Nebyl ani není, jen jsem prostě neuměla už snášet tu situaci a jeho chování ke mně. No pořád mně podezírá, nevěří ani když jedu jednou za čas cvičit nebo na kafe s kámoškou, nesnese, když přes telefon píšu kámošce nebo odepisuju na pracovní email, myslí, že píšu s nějakým tím chlapem. Vždycky se proto snaží, aby když jde někam s dětma, vzal jenom jedno a jedno nechal mně. V podstatě bez dětí mně nepustí nikam a když jdu, vidím jak to v něm bublá, je pak naštvanej nebo mi volá, že musím přijet a pod. Říkala jsem mu, že to není normální, tak ze strachu začal chodit na terapii nebo koučing nebo co to je.
Před pár dny jsem však zostala v šoku, když jsem nějakým způsobem narazila (nešťastnou náhodou, která mi pak nedala a koukla jsem dál) na to, že se registroval na seznamce, kde se hledají milenci. Píše tam nějakým ženám, nic zvrhlého, no pokouší se je kontaktovat aby se sešli, popovídali si i “něco víc”. Nevím, jestli s nějakou už byl, spíš mu neodpovědely, ale vím, že kdyby se přiležitost našla a nějaká by se chytla, nejspíš by to udělal.
Od té doby nedokážu na nic myslet, vždycky, když jde někam po práci, mám zvláštní pocit. Věděla jsem, že náš vztah má problémy, jenže já jsem byla ta, co se bála dalšího zklamání a chtěla odejíit, on ten, co prý chtěl o svou rodinu bojovat. No je normální, že bojuje takhle? Ví, jaký mám názor na nevěru, že bych to nejspíš nedokázala překusnout a pořád se mi to vracelo, takže mi přijde, že přidáva důvody, pro které se i při větší snaze nebudu schopná vrátit zpátky a dát našemu vztahu šancu, i kdybych chtěla.
Nevím, co mám dělat, jestli se sbalit a odejít definitivně, co bych mu vlastně řekla, kam šla, jestli podát žádost o rozvod nebo riskovat, že zase začne škemrat a citově mě zlomí. Říct mu o tom nemůžu, protože vím, že by si jen vzal ponaučení a dával na netu víc pozor, nevěřila bych mu jěště víc, teď mám výhodu, že já vím a on ne. Na druhé straně je mi do breku když si někdy pomyslím, že možná teď zažívám nevěru. A možná ne, protože se nějaká neozvala, ale má mi to být útěchou, že nejsem podvedená jen proto, že nebyla odezva z druhé sttany?
Možná budete mít nadhled, který mně po těch létech a problémech už chybí, někdy mám pocit, že je mi to vlastně všechno jedno, že ač udělám cokoli, štastná nebudu (ani v tomhle vztahu bez důvěry ani bez něj), proto stojím jako paralyzovaná a nevím, kudy ven. :,(

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:

Januamua
Nováček 9 příspěvků 30.10.18 01:14

Nemám s ničím podobným zkušenost, ale myslím, že ženy mají silnou intuici a podvědomě ví, co chtějí, jak se rozhodnou a jak daná situace z jejich strany dopadne. Zkus poslouchat srdíčko. Každý si zaslouží být šťastný a ty nejlíp víš co udělat abys byla šťastná.

Simsacz
Nováček 3 příspěvky 30.10.18 01:35

No dobře to, že jste měli problémy. Měli jste je proboha řešit. Komunikovat. To že hned začneš pálit mosty :potlesk: . Klasická ženská demence.
On se začne o Tebe zajímat, protože přestalo byt všechno v „pořádku“. Ty jsi klasická ukázka toho, kde když někdo o Tebe stojí tak ho máš u zadku, ale jakmile on ztratí zájem a začne hledat jinde, protože jsi mu stejně nedala, tak najednou se můžeš posr*. Jako ja osobně bych taky ztratil zájem, kdyz bych od Tebe nic necítil. To, že Tě začal podezřívat z nevěry atd. Tak to už je jenom následek Tvého ochladnuti k němu. Ztráta sebevědomí. Způsob, kde ho někde nabrat je třeba seznamka a dané seznámení.

Simsacz
Nováček 3 příspěvky 30.10.18 01:38
:kytka:

Kosopemi
Kecalka 182 příspěvků 17 inzerátů 30.10.18 03:44

Ta jeho zarlivost je spis: Podle sebe soudim tebe. Zakladatelko, nevim co ti poradit. Jsem vetsinou pro zachovani vztahu, ale musi byt snaha na obou stranach. Ne jen: Vrat se, at mam zase full servis. Duvera se hleda zpatky tezce a pomalu.

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1728 příspěvků 30.10.18 04:48

Nejspíš si paranoidně fakt myslí že někoho máš a tak taky hledá. Nebo je to jen haj*l. Tak jako tak, šťastná s ním už asi nebudeš a ten vztah nemá budoucnost.

růžový achát
Závislačka 4693 příspěvků 30.10.18 05:48

No myslím, že ma na hlavě pěkný máslo. Se vsadím že se spustil už a teď si to v živých barvách představuje i u tebe a proto je tak nesnesitelný. Vypada to ale nadějně. To budu muset taky zkusit odejít z baráku, třeba si toho někdo fakt všimne :lol:

Akinee
Ukecaná baba ;) 1145 příspěvků 30.10.18 05:50
@Simsacz píše:
No dobře to, že jste měli problémy. Měli jste je proboha řešit. Komunikovat. To že hned začneš pálit mosty :potlesk: . Klasická ženská demence.
On se začne o Tebe zajímat, protože přestalo byt všechno v „pořádku“. Ty jsi klasická ukázka toho, kde když někdo o Tebe stojí tak ho máš u zadku, ale jakmile on ztratí zájem a začne hledat jinde, protože jsi mu stejně nedala, tak najednou se můžeš posr*. Jako ja osobně bych taky ztratil zájem, kdyz bych od Tebe nic necítil. To, že Tě začal podezřívat z nevěry atd. Tak to už je jenom následek Tvého ochladnuti k němu. Ztráta sebevědomí. Způsob, kde ho někde nabrat je třeba seznamka a dané seznámení.

A o co by jako přišla? O dementa, který místo spolupráce a podpory buzeruje? Se nedivím, že k němu ochladla. Spíš on si uvědomil, o co přišel, až odešla. Divím se, že se vrátila. Minimálně bych to udělala s podmínkou párové terapie.

Příspěvek upraven 30.10.18 v 05:51

arada
Extra třída :D 13676 příspěvků 30.10.18 05:50

Důležité je spolu mluvit. Proč mu neřekneš důvod odchodu a proč mu neřekneš, že pokud bude takle pokračovat odejdeš natrvalo. Nechápu proč sis s ním pořizovala druhé dítě, pochybiji,že se zapojil při prvním. Opravdu nechápu, jak si může někdo myslet, že se potějšek najednou změní.

Micaella22
Kecalka 408 příspěvků 30.10.18 06:22

To se to snazil lepit tim, ze ti koukal za zada, jestli si s nekym nepises nebo ti nechaval dite schvalne doma? Misto toho abyste sli na vecu, do virivky atd? To je ujety. Na to bych nemela nervy. Celkove jeho popis mi prijde, ze bych s nim taky nevydrzela. Nevim jestli ma cenu vztahy slepovat, kdyz uz to z jedne strany nefunguje.

Gosi
Kelišová 5688 příspěvků 30.10.18 06:56

Zacni chodit za koucem, nebo na terapii at te pripravi na rozchod a manzel uz te citove nezlomi… To se tak „zmenil“, nebo mas obecne nejaky problem ve vztazich?

Malina7
Závislačka 2667 příspěvků 30.10.18 07:18

@Simsacz nováček a dost mimo. Přečti si pravidla tohoto fóra a pak něco ploď. Z Tebe opravdu čiší,, životní spokojenost,, :mrgreen: :lol:

Zakladatelko, asi bych šla zpět k rodičům. On krizi vyřešil omezováním Tvé osoby, žárlenim a honěním ženských na internetu. Takže situaci k oboustranné spokojenosti řešit zkrátka nechtěl, tudíž co s takovým člověkem? Divím se, že si to necháš líbit.

arada
Extra třída :D 13676 příspěvků 30.10.18 07:30
@Malina7 píše:
@Simsacz nováček a dost mimo. Přečti si pravidla tohoto fóra a pak něco ploď. Z Tebe opravdu čiší,, životní spokojenost,, :mrgreen: :lol:Zakladatelko, asi bych šla zpět k rodičům. On krizi vyřešil omezováním Tvé osoby, žárlenim a honěním ženských na internetu. Takže situaci k oboustranné spokojenosti řešit zkrátka nechtěl, tudíž co s takovým člověkem? Divím se, že si to necháš líbit.

Třeba je to manžel zakladatelky :think: .

cecetka
Kelišová 7356 příspěvků 30.10.18 07:58

Kdyz na vztahu nepracuji oba, jde vztah do kytek.
Sama nevim, co bych na tvem miste delala. Fakt nevim :nevim:

DevilLady
Stálice 100 příspěvků 30.10.18 08:01

Zkusila bych si s manželem vážně promluvit. Dohodnout se co chci dělat pro zachování vztahu, co by měl /neměl dělat on. Pokud by nepřestal s omezovanim, šla bych :think: samozřejmě by to chtělo zjistit kde se stala chyba a proč tak žárlí. Seznamku bych nebrala tak že tě nutně podvádí, třeba vážně tvým odchodem ztratil sebevědomí a takhle si ho doplňoval, jak psal @Simsacz

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak Babiš ml. psal o Protopopových? Jí nedůvěřuji, ten Rus se mi smál!

Kauza Čapí hnízdo a Andrej Babiš mladší hýbe celou veřejností i politickou... číst dále >

Řeším Jirkovy dluhy a jsem ve stresu! Andrea Pomeje vysvětlila svůj údajný nezájem

Zatímco nejlepší kamarád Jiřího Pomejeho Pavel Pásek a jeho tatínek Jiří... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >