Chce se dívat, jak mám sex s jiným

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.07.19 20:22
Chce se dívat, jak mám sex s jiným

Ahoj holky. Mám poměrně krátce přítele a včera mě překvapil až šokoval jednou věcí. Řekl mi, že by se mu strašně líbilo mě pozorovat při sexu s jiným mužem. Prý nechce trojku ani se nijak zapojit, jen by se díval. Je to prý jeho vysněná erotická představa a moc by o to stál. Jsem z toho opravdu v totálním šoku, nic takového jsem nečekala. Je totiž dost žárlivý, tak by mě v životě nenapadlo, že ho bude lákat něco takového :nevim: A muselo by se prý jednat o zcela cizího muže. Pro mě to určitě nepřichází v úvahu. Nespím s muži, ke kterým nic necítím, to je moje zásada. Navíc jsem zcela monogamní a když mám partnera, tak mě absolutně neláká mít v posteli někoho jiného. Našla jsem na googlu, že se jedná o kandaulismus. Máte s tím někdo zkušenosti? Klidně samozřejmě anonymně.. Fakt by mě to zajímalo.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Michal1986
Kecalka 408 příspěvků 25.07.19 20:31

Tak mu to splň.. a hned ze startu nahlas říkej tomu druhému muži, o kolik má lepší nádobíčko, než partner a že tě také dovede vyrajcovat úplně jinak, než partner a orgasmy už snad ani nepočítáš.. no a bude po Kandaulismu, věř mi :D

jannina1
Závislačka 4830 příspěvků 25.07.19 20:32

Rozesla bych se. Bude ho to lakat cely zivot a pokud nenarazi na zenu, ktere se to bude libit, bude mit problemy.Holt to zkousi, ktera mu v tomto vyhovi.

Příspěvek upraven 25.07.19 v 20:34

jannina1
Závislačka 4830 příspěvků 25.07.19 20:33
@Michal1986 píše:
Tak mu to splň.. a hned ze startu nahlas říkej tomu druhému muži, o kolik má lepší nádobíčko, než partner a že tě také dovede vyrajcovat úplně jinak, než partner a orgasmy už snad ani nepočítáš.. no a bude po Kandaulismu, věř mi :D

Nerekla bych, najde nekoho jineho…

Tyna32
Povídálka 21 příspěvků 25.07.19 20:35

Podle mě kdybys mu to splnila a pak byste se třeba jednou hádali, tak by to on vyčítal tobě. :pocitac:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.07.19 20:38

Mně to právě taky tak přijde. Nebo co kdyby mu přišlo, že si to víc užívám nebo tak? Pochybuji, že by ho to pak nemrzelo.
Rozcházet se s ním kvůli takové blbosti nebudu, jen mě to šokovalo a zajímají mě názory ostatních :D
zakladatelka

Kfětoslava
Závislačka 3136 příspěvků 25.07.19 20:41

Tak mu řekni, že tebe by vzrušovalo, kdyby šel nahý na velký nákup do Lídlu. No a pak se asi dohodnete, že zůstanete u těch představ :D

Janli
Echt Kelišová 9825 příspěvků 25.07.19 20:55

Každý máme nějaké erotické představy, ale od představ k realizaci je celkem dlouhá cesta. Tady je to dost na pováženou, protože nikdy nevíš, jak ve finále ten druhý zareaguje a jestli to nebude konec vztahu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.07.19 21:00

Ber to tak, ze je to chlap, ma nejake sve predstavy a proste ti je rekl. Myslim, ze kazdy z nas mame aspon trosku sex. fantazie

Dulezite je, aby to zustalo ve stavu toho snu. Me kdysi manzel premlouval na trojku nebo abych mela sex se zenou. Odmitla jsem a tak o tom sni. O cem by taky snil, kdyby se mu vsechny sny splnily.

Russet
Neúnavná pisatelka 17945 příspěvků 25.07.19 21:02
@Anonymní píše:
Mně to právě taky tak přijde. Nebo co kdyby mu přišlo, že si to víc užívám nebo tak? Pochybuji, že by ho to pak nemrzelo.
Rozcházet se s ním kvůli takové blbosti nebudu, jen mě to šokovalo a zajímají mě názory ostatních :D
zakladatelka

Tohle pro mě je dost zásadní věc :zed: Jestli jemu nepřijde hnusný, že tě ojede cizí chlap, o kterém nic neví, tak je to nezodpovědný hnusák.

AkiB
Zasloužilá kecalka 702 příspěvků 25.07.19 21:09

Taky znám jednoho takového, jediná věc, která ho skutečně uspokojí, je se koukat na přítelkyni, jak má sex s jiným mužem. :nevim:
Tak nevím, jestli se to dá brát tak, že je to hnusák, prostě to tak někteří mají asi nastavené a vzrušuje je to. A někdy je to pro ně jediná cesta k naprostému uspokojení.

Betyssek
Kecalka 224 příspěvků 25.07.19 21:14

Znam takovy par. Chlap se chtel divat, jak jeho pritelkyne spi s jinym, aby ji za to potom mohl “potrestat”. Ji to prislo divny, ale po case do toho po neustálém naléhání pritele sla. A jak to dopadlo? Do toho druheho se zamilovala a uz roky jsou tajne milenci :nevim: :mrgreen:

kve-tinka
Kelišová 5258 příspěvků 25.07.19 21:20

Jestli je 100% kandaulista, tak ti to nebude nikdy vycitat. Ale to se nezjisti, dokud se tomu aktu nestane…ja bych mozna i do toho sla, kdyby to byl nejaky kusanec :lol: ale ja jsem hrozne stydliva, takze u me by byl uz problem se svlikonout :mrgreen:

Tomkins
Zasloužilá kecalka 789 příspěvků 26.07.19 12:15
@Betyssek píše:
Znam takovy par. Chlap se chtel divat, jak jeho pritelkyne spi s jinym, aby ji za to potom mohl “potrestat”. Ji to prislo divny, ale po case do toho po neustálém naléhání pritele sla. A jak to dopadlo? Do toho druheho se zamilovala a uz roky jsou tajne milenci :nevim: :mrgreen:

Proč tajně?

Betyssek
Kecalka 224 příspěvků 26.07.19 12:34

@Tomkins nevim, kazdy zije uz leta se svym partnerem, ale nejak je to k sobe tahne… akorat ani jeden neopustí “rodinu” :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama