Chce se mnou dítě, jemu je skoro 50 let

Anonymní
26.3.17 19:28

Chce se mnou dítě, jemu je skoro 50let

Prosím zanechejte anonym, je to citlivé téma a nerada bych, aby tohle věděli všichni.
Mám jednoho bývalého, rozešli jsme se, je tomu 6 let, já jsem si někoho našla, on taky, vztah mi zkrachoval, je mi 33let, jemu 47.
Nedávno jsme se potkali a popovídali si, svěřila jsem se mu, že jsem sama, že jsem s muži skončila, alespoň tedy v horizontu cca jednoho roku, že si chci užívat svého klidu a budoucnost v současné době neřeším.
Ještě den večer jsme spolu skončili v posteli.
On je taky sám, před rokem mu skoncoval vztah a nikoho jiného nemá.
Po té noci jsme se sobě ani neozvali, ale on se teď v týdnu ozval, že se mnou chce být, že se mnou chce mít dítě.
Kdysi jsem ho moc milovala, nyní mi sice není lhostejný, ale láskou k němu jsem vystřízlivěla, protože vím, co on dokáže.
Je sebestředný, nejraději by tam o všem rozhodoval a každá ženská včetně mě se na něj vykašlala. On děti nemá, možná tak z dárcovských spermií, vím, že je kdysi na vojně daroval.
Co byste dělali na mém místě? Mám v tom chaos a nevím, ještě jsem to v sobě nevyřešila, každý máme svoje zázemí a práci.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26580
26.3.17 19:31

Nechápu, proč vůbec uvažuješ o dětech s ním, když napíšeš tohle:
Je sebestředný, nejraději by tam o všem rozhodoval a každá ženská včetně mě se na něj vykašlala.

Perfektní adeptka na další diskuzi typu manžel mne týrá, vyhrožuje, že když odejdu, tak mi sebere dítě :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.3.17 19:33
@jenny.fields píše:
Nechápu, proč vůbec uvažuješ o dětech s ním, když napíšeš tohle:
Je sebestředný, nejraději by tam o všem rozhodoval a každá ženská včetně mě se na něj vykašlala.Perfektní adeptka na další diskuzi typu manžel mne týrá, vyhrožuje, že když odejdu, tak mi sebere dítě :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Kdyby mi to nenavrhl, tak bych mě to ani nenapadlo, chtěla jsem se jen zeptat na názor tady, těhotná s ním nejsem a na 99,9% říkám, že nebudu, nikdy neříkej nikdy, lhostejný mi není, ale už mám větší rozum než tenkrát, když jsme spolu byli.

• Citovat
  • Nahlásit
19851
26.3.17 19:36

Užívej si sex, výlety a večeře ale pro život to není to sama víš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23103
26.3.17 19:38
@Anonymní píše:
Kdyby mi to nenavrhl, tak bych mě to ani nenapadlo, chtěla jsem se jen zeptat na názor tady, těhotná s ním nejsem a na 99,9% říkám, že nebudu, nikdy neříkej nikdy, lhostejný mi není, ale už mám větší rozum než tenkrát, když jsme spolu byli.

Když ti někdo navrhne, abys vykradla banku, taky o tom začneš uvažovat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2545
26.3.17 19:38

To je jen taková nostalgie. Rozhodně bych se na něj nevázala a neplánovala s ním rodinný život. Nezávazný milostný vztah, proč ne, když to ukočíruješ a jestli ti za to stojí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4784
26.3.17 19:39

Ty bys jako uvažovala nad tím, že bys měla dítě s někým, s kým nežiješ, nechodíš a hlavně ho nemiluješ? 8o No myslím, že nemá cenu se k tomu vyjadřovat nějak obsáhleji, ale je to prostě blbost :roll: nebo to dneska funguje tak, že chlap řekne, já chci dítě (je jedno komu) a žena o tom začne uvažovat? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.3.17 19:40
@hanka.br. píše:
Když ti někdo navrhne, abys vykradla banku, taky o tom začneš uvažovat?

To ne, nejsem zlodějka, ale tady převládá nostalgie, proto se na to vůbec ptám.

• Citovat
  • Nahlásit
Doe_Jane
26.3.17 19:43

Nebuď tak zoufalá a nedělej si dítě s dědkem a idiotem v jedné osobě

• Citovat
  • Nahlásit
660
26.3.17 19:45

Miluješ ho? Chceš s ním být?
Buď si udělej s ním dítě :lol: A nebo si užívej života :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23103
26.3.17 19:53
@Anonymní píše:
To ne, nejsem zlodějka, ale tady převládá nostalgie, proto se na to vůbec ptám.

Pořád mám naivní představu o tom, že dospělé ženy umí používat vlastní rozum a při zakládání rodiny ho používají a nemusejí se obracet na cizí lidi s naprosto absurdním dotazem, zda si pořídit dítě obecně. Natož s někým, kdo je naprosto nevhodný. Bohužel až tady jsem se přesvědčila o tom, že tomu tak není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1194
26.3.17 20:08

Pokud bys po dítěti doopravdy toužila a víš, že se o něj dokážeš postarat, i když na něj zůstaneš sama, pak by se o tom asi dalo uvažovat.
Jinak je to jen sentimentální snění, co by, kdyby…se partner zcela změnil; navzdory věku byl dalších 20 let ve stejné mentální a fyzické kondici, atd

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5796
26.3.17 20:10
@hanka.br. píše:
Pořád mám naivní představu o tom, že dospělé ženy umí používat vlastní rozum a při zakládání rodiny ho používají a nemusejí se obracet na cizí lidi s naprosto absurdním dotazem, zda si pořídit dítě obecně. Natož s někým, kdo je naprosto nevhodný. Bohužel až tady jsem se přesvědčila o tom, že tomu tak není.
:mrgreen:
Vlastní rozum se dá používat i tak, že si sepíšeš domněnky, které se ti v hlavě přehrávají samy, abys to viděla černé na bílém. Odvážnější to někam publikují, nebo to nesepisujou a rovnou tím někoho slovně zahltí. Ta reflexe od od jiných lidí, kteří si to přečtou, nebo slyší, není nutná. Důležité je právě to sesumírování. A kupodivu (což je naprosto šokující), většina si to pak udělá podle svého, i když má třeba kolem sebe takovou poradní sílu, jako jakou některé přesvědčivé zdejší diskutující :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3589
26.3.17 20:44

Já bych spíš věnovala svůj čas a energii tomu, abyvh změnila okruh lidí, kde se pohybuji, nebo našla nový, abych měla šanci potkat nového partnera podle svých představ, než se věnovat něčemu, co z nějakého důvodu skončilo. Proboha ženská, je Vám 33, né 45! Začněte chodit do posilky, na kurzy jazyků, lezte po horách, já nevím co…ale věnovat svůj drahocený čas a myšlenky někomu, kdo už věk na rodičovství opravdu celkem propásl a to nedůležitější…nemilujete ho!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24682
26.3.17 20:53

Pokud je jeho sebestřednost a dominance tak výrazná, že s ním nelze v klidu žít, tak s ním přece nebudeš plodit dítě. I kdyby mu bylo třicet. Že je mu skoro padesát je jeho další mínus a vzhledem k tomu, že dosud nemá partnerku, asi problémový fakt bude. Přeci nechceš sloužit jen jako inkubátor a pak riskovat problematické soužití - rodičovství - s takovým chlapem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama