Chce utajit setkání, vede syna krýt milence

50
24.4.21 14:13

Chce utajit setkání, vede syna krýt milence

Ahoj, :mavam: mám trochu problém vydýchat co se děje, v čem jsem žila. Sice už se na to všechno učím dívat s nadhledem, ale někdy to potřebuju ventilovat. Situace, která mě štve - milenka mého bývalého partnera vede svého syna k tomu, aby svýmu tátovi neříkal o tom, že se potkávají.
Já jsem slyšela v telefonu, který můj bývalý nepoložil, její hlas i hlas jejího syna. Bývalý má v mobilu číslo na milenčina syna, nevím proč, řekl, že prostě proto, že jsou známí. S milenčiným manželem je kamarád, jezdí s ním na kole. Myslím si, že proto, aby byl nenápadnej. Mně už je to jedno, ale myslím, že ten kluk koktá protože mu něco brání mluvit. Myslím si, že je to narušování jeho vztahu k vlastnímu tátovi, je to emocionální zneužívání, stres, tlak na psychiku. Trvá to několik let. Myslím si, že spolu mají dlouhodobý paralelní vztah a ta dáma - milenka nechce přijít o finanční zázemí, které má u manžela. Takže se to všechno snaží ututlat.

Pro rejpaly - do mobilu jsem svýmu bývalýmu nevlezla. Ale jeho starý mobil má naše dcera a já jsem hledala, jestli má uložené moje číslo… tak jsem si všimla v kontaktech… které tam zůstaly po chlapovi :lol:

Prosímvás, je tohleto normální? Takhle zatahovat děcko do svých vztahů mimo manželství? Já to vidím jako k zblití, ale nemůžu s tím nic dělat. Protože je to jejich věc. Měli jsme o tom komunikaci, ale nikam to nevede. Mně už na tom nesejde, ale jsem s tím sama, manžel té dámy to považuje za nemožné. Hlava mu to nebere, ani se mu nedivím. Přijde mi, že se chovají jako manipulátoři, egoisti takového kalibru, že už to považuju za projev narušené osobnosti. A to samý dělají tomu klukovi. Já nevím už. Není to narušování mravní výchovy? Nechci dělat kázání o mravnosti, nevěrách atd., ať si každej dělá jak mu je libo, ale tahat do toho dítě??? :zed:

Díky za každou odezvu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5800
24.4.21 14:16
@Šejný13 píše:
Ahoj, :mavam: mám trochu problém vydýchat co se děje, v čem jsem žila. Sice už se na to všechno učím dívat s nadhledem, ale někdy to potřebuju ventilovat. Situace, která mě štve - milenka mého bývalého partnera vede svého syna k tomu, aby svýmu tátovi neříkal o tom, že se potkávají.
Já jsem slyšela v telefonu, který můj bývalý nepoložil, její hlas i hlas jejího syna. Bývalý má v mobilu číslo na milenčina syna, nevím proč, řekl, že prostě proto, že jsou známí. S milenčiným manželem je kamarád, jezdí s ním na kole. Myslím si, že proto, aby byl nenápadnej. Mně už je to jedno, ale myslím, že ten kluk koktá protože mu něco brání mluvit. Myslím si, že je to narušování jeho vztahu k vlastnímu tátovi, je to emocionální zneužívání, stres, tlak na psychiku. Trvá to několik let. Myslím si, že spolu mají dlouhodobý paralelní vztah a ta dáma - milenka nechce přijít o finanční zázemí, které má u manžela. Takže se to všechno snaží ututlat.

Pro rejpaly - do mobilu jsem svýmu bývalýmu nevlezla. Ale jeho starý mobil má naše dcera a já jsem hledala, jestli má uložené moje číslo… tak jsem si všimla v kontaktech… které tam zůstaly po chlapovi :lol:

Prosímvás, je tohleto normální? Takhle zatahovat děcko do svých vztahů mimo manželství? Já to vidím jako k zblití, ale nemůžu s tím nic dělat. Protože je to jejich věc. Měli jsme o tom komunikaci, ale nikam to nevede. Mně už na tom nesejde, ale jsem s tím sama, manžel té dámy to považuje za nemožné. Hlava mu to nebere, ani se mu nedivím. Přijde mi, že se chovají jako manipulátoři, egoisti takového kalibru, že už to považuju za projev narušené osobnosti. A to samý dělají tomu klukovi. Já nevím už. Není to narušování mravní výchovy? Nechci dělat kázání o mravnosti, nevěrách atd., ať si každej dělá jak mu je libo, ale tahat do toho dítě??? :zed:

Díky za každou odezvu :)

Nějak mi ten největší kalibr případneš ty. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10854
24.4.21 14:22

@Šejný13 Nějak nechápu, proč se v tom vrtáš? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8282
24.4.21 14:24

Stejne normalni, jako resit ex a jeho soucasnou milenku a jeji rodinnou situaci (i s jejim synem) na netu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50
24.4.21 14:24

@Uslava no, to mi taky, už si připadám jako blázen, protože tohle normální člověk nedělá, aby se k vlastnímu dítěti choval tímhle způsobem. Ale jsou i lidi s narušenou osobností - psychopati, narcisti, manipulátoři… politika a vrcholný management je plnej takovýchhle úleťáků. Třeba piloti a špičkoví chirurgové, nebo vojáci… ti mají svoje psychopatický rysy pod kontrolou a dávají je do oběhu pro ostatní lidi použitelným způsobem. Oni prostě jsou tak chladnokrevní, až to psychicky zdravej jedinec nepobírá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2430
24.4.21 14:25

Nechápou, proč to řešíš…
No, nebo vlastne chápu… Pořád nemůžeš překousnout to, že spolu s ex nejste, že je zahackovany jinde, tak se v tom pitvas… A samozřejmě to nepriznas..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10774
24.4.21 14:25
@Šejný13 píše:
@Uslava no, to mi taky, už si připadám jako blázen, protože tohle normální člověk nedělá, aby se k vlastnímu dítěti choval tímhle způsobem. Ale jsou i lidi s narušenou osobností - psychopati, narcisti, manipulátoři… politika a vrcholný management je plnej takovýchhle úleťáků. Třeba piloti a špičkoví chirurgové, nebo vojáci… ti mají svoje psychopatický rysy pod kontrolou a dávají je do oběhu pro ostatní lidi použitelným způsobem. Oni prostě jsou tak chladnokrevní, až to psychicky zdravej jedinec nepobírá.

cože?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2430
24.4.21 14:26
@Šejný13 píše:

A ten psychicky zdravý jedinec je v tomto příběhu kdo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
280
24.4.21 14:27

Jedná se o tvého ex, takže nějak nechápu, co je ti do toho. A upřímně, osoby jako ty, jsou pro mě postrach. 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50
24.4.21 14:27

@arinecka protože mě to štve, protože mi to připadá jako zneužívání, i když hlavou vím, že je to jejich věc a i to píšu, že vím, že je to jejich věc, i to že s tím nic neudělám, ale tak svět je svobodný místo k žití, tak proč se ptáš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50
24.4.21 14:29

@Beckyttine5 nevím, nejsem psychiatr

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50
24.4.21 14:30

@Beckyttine5 nevím, nejsem psychiatr @MiaBea proč postrach, vždyť jen píšu na fórum

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50
24.4.21 14:33

@Beckyttine5 nemám problém s tím, že je zaháčkovaný jinde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4469
24.4.21 14:36

Co takhle začít žít svůj vlastní život?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5800
24.4.21 14:37
@Šejný13 píše:
@arinecka protože mě to štve, protože mi to připadá jako zneužívání, i když hlavou vím, že je to jejich věc a i to píšu, že vím, že je to jejich věc, i to že s tím nic neudělám, ale tak svět je svobodný místo k žití, tak proč se ptáš?

Dnes se vybírá do potravinových bank. Jdi něco koupit a dej to potřebným. To bude smysluplnejsi než se někomu nabouravat do rodiny a smirovat. Nic to di toho není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat