Chce vztah nebo jen sex?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  24.03.18 23:18
Chce vztah nebo jen sex?

Ahoj, omlouvám se za anonym. Mám dotaz za který by se nestyděla žádná čtrnáctiletá slečna, ale mně to prostě nedá :mrgreen: Šla jsem na rande s jedním mužem, kterého znám několik let od vidění. Schůzka proběhla v pořádku, poté následovala další, docela jsme popili, sex nevyspali jsme se spolu, ačkoli chtěl, ale něco proběhlo :mrgreen: Ráno, když odcházel, tak mě políbil, v kontaktu jsme stále, ale nevím, co od toho očekávat :mrgreen: Řekl mi, že takhle se to zvrhnout nemělo :mrgreen: :mrgreen:

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9681 příspěvků 24.03.18 23:48

A co jako chceš slyšet? 8o

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 531 příspěvků 24.03.18 23:58

Podle mě vztah nechce, to by se choval jinak. Spíš mi to přijde, jakoby někoho měl a teď má výčitky, že si s tebou něco začal.

sirikit
Generální žvanilka 23016 příspěvků 24.03.18 23:59
@Petruna21 píše:
A co jako chceš slyšet? 8o
Že ji miluje a že si ji asi vezme. :mrgreen: :pankac:

Zakladatelko: neřeš, nepřepínej a užívej si co je. ;)
Ty jako hned zkraje vztahu přesně víš, co chceš a za čím si jdeš?
Tak to upřímnou soustrast. :nevim: :hug:
Protože minimálně prvních pár měsíců je nejzábavnější nevědět, co Tě čeká za příští zatáčkou. :kytka:

Příspěvek upraven 25.03.18 v 00:03

Petruna21
Echt Kelišová 9681 příspěvků 25.03.18 00:01
@sirikit píše: Že ji miluje a že si ji asi vezme. :mrgreen: :pankac:Zakladatelko: neřeš, nepřepínej a užívej si co je. ;)
Ty jako hned zkraje vztahu přesně víš, co chceš a za čím si jdeš?
Tak to upřímnou soustrast. :nevim: :hug:
Protože minimiálně prvních pár měsíců je nejzábavnější nevědět, co Tě čeká za příští zatáčkou. :kytka:

Joo tak to potom jo :mrgreen: :pankac:

Anonymní  25.03.18 00:04

@Pucalkovic Amina
Vím určitě, že nikoho nemá, chodili jsme přes den na veřejná místa i s jeho a mými přáteli. I část rodiny jsem poznala za tu chvilku

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 531 příspěvků 25.03.18 00:17
@Anonymní píše:
@Pucalkovic Amina
Vím určitě, že nikoho nemá, chodili jsme přes den na veřejná místa i s jeho a mými přáteli. I část rodiny jsem poznala za tu chvilku

Mám kamarádku, která rok chodila s klukem, normálně spolu jezdili na víkendy, 2× byli na dovolené, představil ji tatínkovi, po městě se normálně vodili za ruce, do kina, na večeře, akorát nikdy ji nepozval k sobě. Tvrdil, že na ten byt má špatné vzpomínky z minulého vztahu a plánoval s kamarádkou, jak si pořídí společné bydlení. A bum, po roce zjistila, že v bytě normálně bydlí s dlouholetou přítelkyní. Chlapi často umí hrát dobrý divadlo (i když ženský asi taky). Takže prostě vyčkej, ono se časem ukáže samo, jak to myslí a jestli je důvěryhodnej.

Anonymní  25.03.18 01:16

@Pucalkovic Amina Tak to je mazec. Mě vzal i k sobě domů. Ale raději si nedělám naděje :mrgreen:

sakulek
Kecalka 203 příspěvků 25.03.18 10:27

Já bych to neřešil. To s tím „zvrtnutím“ byl třeba jen vtípek na odlehčení situace ;). Pokud ho máš ráda a on se k tobě chová hezky, buď s ním… pokud uvidíš, že to nikam nespěje a nijak se nevyvíjí, tak to můžeš skončit. No a když se s ním hned nevyspíš, tak teprve poznáš, jestli mu šlo/jde jen o sex ;).

EDIT: On stejně nikdo z vás prvních pár měsíců nepozná, jestli to má cenu brát vážně, i když třeba chce. Žádnou ze svých ex jsem nebral „na lehkou váhu“, myslel to vážně, ale stejně to nevyšlo… nu což, život musí jít dál ;).

Cosmopol
Ukecaná baba ;) 1100 příspěvků 25.03.18 11:13
@Anonymní píše:
Ahoj, omlouvám se za anonym. Mám dotaz za který by se nestyděla žádná čtrnáctiletá slečna, ale mně to prostě nedá :mrgreen: Šla jsem na rande s jedním mužem, kterého znám několik let od vidění. Schůzka proběhla v pořádku, poté následovala další, docela jsme popili, sex nevyspali jsme se spolu, ačkoli chtěl, ale něco proběhlo :mrgreen: Ráno, když odcházel, tak mě políbil, v kontaktu jsme stále, ale nevím, co od toho očekávat :mrgreen: Řekl mi, že takhle se to zvrhnout nemělo :mrgreen: :mrgreen:

Vezmeme-li to ciste statisticky, vyslo by nam, ze chce sex. Sex chce totiz kazdej chlap, naproti tomu vztah jenom nekterej.

Pokud budeme postupovat dale, potom (opet z hlediska statistiky) i pokud je to chlap, kterej by treba chtel i vztah, ne vzdy se to ve vztah vyvine. Proste ne vzdy si ty dva sednou…

Takze nic moc si od toho neslibuj, nic moc neres a proste si to uzivej! Anebo jeste lepe - vychazej z toho, ze chce sex a treba budes prijemne prekvapena, ze z toho bude i neco vic.

Vy zeny jste tema vztahama uplne posedle…

sirikit
Generální žvanilka 23016 příspěvků 25.03.18 11:57
@Cosmopol píše:
Vy zeny jste tema vztahama uplne posedle…
:think: Že bych teda nakonec byla přeci jenom chlap? :roll: :nevim:

Uživatel je onlineHroznej puberťák
Závislačka 2717 příspěvků 26.03.18 17:45
@sirikit píše: :think: Že bych teda nakonec byla přeci jenom chlap? :roll: :nevim:

A vošklivej k tomu :pankac: :mavam:

sirikit
Generální žvanilka 23016 příspěvků 26.03.18 17:57
@Hroznej puberťák píše:
A vošklivej k tomu :pankac: :mavam:
:oops: :oops: :oops: :nevim:
Z p. rdele vobličej neuděláš.. :roll:
Teď koukám… ke všemu mi úplně chybí péro! 8o :nevim:
Aspoň že ty koule mám na ledacos. 8) :mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Jiří Čunek debatoval s nejslavnější českou transsexuálkou. A bylo to ostré!

FTV Prima na svém Facebooku už nějakou dobu vysílá online pořad s názvem... číst dále >

Rytmus to hrotí: Negativní a nepřející Daru musel odstřihnout

Tak trochu s nevěřícným úsměvem sledujeme počínání slovenského rapera a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

VIDEO: Módě ve Varech vládla romantika, velké brýle a pohodlné tenisky

Móda návštěvníků karlovarského filmového festivalu se v posledních letech... číst dále >

Reklama