Chce vztah nebo sex? Co myslíte?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
12.1.22 14:52

Chce vztah nebo sex? Co myslíte?

Nevěděla jsem jak nazvat diskuzi. Před pár měsíci mi začal psát muž, že by se semnou chtěl vyspat.. Teď je čerstvě po rozchodu, prý ho jeho přítelkyně podvedla, odstěhovala se k tomu novému (což je pravda). On si začal vylevat srdíčko, docela mě uhání, píše mi pěkný věci, že by semnou chtěl vztah.. Nakonec napsal že ten sex co jsme si „domlouvali“ by asi neproběhl, že ji měl opravdu rád. Že se mu líbí to vzrušení. Jak byste to chápali? Já mám pocit že prostě chce jen vyplnit volné místo v bytě.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10996
12.1.22 15:05

Zdrhej, hledá jen prevoznici. A ještě pořád má rád bývalou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38253
12.1.22 15:13
@Anonymní píše:
Nevěděla jsem jak nazvat diskuzi. Před pár měsíci mi začal psát muž, že by se semnou chtěl vyspat.. Teď je čerstvě po rozchodu, prý ho jeho přítelkyně podvedla, odstěhovala se k tomu novému (což je pravda). On si začal vylevat srdíčko, docela mě uhání, píše mi pěkný věci, že by semnou chtěl vztah.. Nakonec napsal že ten sex co jsme si „domlouvali“ by asi neproběhl, že ji měl opravdu rád. Že se mu líbí to vzrušení. Jak byste to chápali? Já mám pocit že prostě chce jen vyplnit volné místo v bytě.

Jo, vidím to stejně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34093
12.1.22 15:16
@Anonymní píše:

Hledá psychoterapeutku na vypovídání se o bývalce, na vztah není připraven.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3546
12.1.22 15:18
@Anonymní píše:

Takze on ti jeste v dobe, kdy byl s pritelkyni, nabizi nezavazny sex a ty uvazujes nad vztahem s takovym clovekem? To vazne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2105
12.1.22 15:20

Tak že on byl ve vztahu a tebe chtěl ošustit a ta jeho ho podvedla :mrgreen:
A tohle si chceš tahat domů.
Jak to říct slušne? On má teď plný pytel a neví kde ho vysypat :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
159
12.1.22 15:25

On si s tebou před pár měsíci domlouval sex, kdy předpokládám, že ještě s bývalkou byl a pak ukončil vztah, protože ho jeho bývalka podvedla? To je tedy povedený dáreček…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
159
12.1.22 15:27

@JiříkMazlík Ošustil je moc hezký výraz. Zapisuji si. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4810
12.1.22 15:28
@Fee-bee píše:
On si s tebou před pár měsíci domlouval sex, kdy předpokládám, že ještě s bývalkou byl a pak ukončil vztah, protože ho jeho bývalka podvedla? To je tedy povedený dáreček…

Co, že najednou ta změna přístupu? :jazyk:

Prostě jeho vztah šel už delší dobu do kopru, a skočil možná dřív než si myslel.
Jestli to s ním má zakladatelka zkusit - je to na ní, ale jestli mluví jen o bývalé, nemá to smysl dřív než ten rozchod nějak „stráví“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13071
12.1.22 15:31
@Anonymní píše:

Hm, jemu se líbí to vzrušení, jak romantické, haha. Poslala bych ho do háje. Ten nemá minulost vyřešenou ani náhodou, a ještě dlouho mít asi ani nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13071
12.1.22 15:32
@Fee-bee píše:
@JiříkMazlík Ošustil je moc hezký výraz. Zapisuji si. :palec:

To neznáš? Ošustit a opustit? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.1.22 15:32
@Josef_t píše:
Co, že najednou ta změna přístupu? :jazyk:Prostě jeho vztah šel už delší dobu do kopru, a skočil možná dřív než si myslel.
Jestli to s ním má zakladatelka zkusit - je to na ní, ale jestli mluví jen o bývalé, nemá to smysl dřív než ten rozchod nějak „stráví“.

To neni ze o ní pořád mluví. Jen mi řekl spoustu věcí o kterých jsem neměla tušení. Tohle mě ale tak trochu zamrzelo. Protože už právě v dřívější době mi psal hezký věci. Teď spíš přidal na intenzitě.

• Citovat
  • Nahlásit
wo2
110
12.1.22 15:34

Otázka zní: chceš s ním mít třeba jen ten samotný sex? Odpověz si a nic dalšího prozatím neřeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34093
12.1.22 15:36
@Anonymní píše:
To neni ze o ní pořád mluví. Jen mi řekl spoustu věcí o kterých jsem neměla tušení. Tohle mě ale tak trochu zamrzelo. Protože už právě v dřívější době mi psal hezký věci. Teď spíš přidal na intenzitě.

A vy si jen píšete, nebo jste se vídali?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
159
12.1.22 15:38

@Josef_t Právě naopak, žádná změna přístupu. On si hledá, komu jí naleštit a pak když jeho milá leští jinde, tak vztah ukončuje? Všem stejným metrem forever. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat