Chce znát krevní skupinu

4221
20.3.16 16:04

chce znat krevni skupinu

Zdravím.
Po vice jak roce soudu dohadu byla urcena vyse alimentu a zpetne doplaceni alimentu zpetne(otec se ani k soudu nedostavil) na matrice byl zapsan zpetne. Vsechny dluzne alimety doplatit a plati radne max par dnu spozdeni. Ted na me prisel stim at jdu s ditetem na odbery ze proste chce znat krevni skupinu. Samozrejme ze je dcery otec ale da se vubec z krve poznat otcovsti? Nevim jak bych to mela napsat :D. Uz jsem myslela ze je konec dohadu a on prisel s timhle :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

19413
20.3.16 16:05

@novakova.t krevní skupina nic neřeší. Musel by chtít genetické testy, ale ať si je zaplatí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69308
20.3.16 16:08

Ano, dá se z krevní skupiny poznat, že není otec, v určitých případech, kdy dítě má krevní skupinu, která nemůže být kombinací krevních skupin rodičů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69308
20.3.16 16:09

Ale už vám dělali genetické testy, ne? když byl zapsán zpětně, tak soud jeho otcovství musel na základě něčeho určit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4221
20.3.16 16:10

Ja mam treba A moje mama AB a muj otec A…pode me si to chce takhle overit jestli mala ma krev podle tech „tabulek“. Testy platit nebude…ty jsou prece drahy :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4221
20.3.16 16:12
@terinka4444 píše:
Ale už vám dělali genetické testy, ne? když byl zapsán zpětně, tak soud jeho otcovství musel na základě něčeho určit.

Nedelali genetiku od se zapsal dobrovolne po tom co jsem to dala na soud. Na soud jsem cekala vic jak rok

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
275

Ty nevíš jakou má tvé dítě krevní skupinu? Zjistís to lehce u pediatra, ale z toho stejně nezjistí jestli je dítě jeho nebo ne. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
71490

@novakova.t No, chtít může a ty se na něj můžeš vykašlat… na druhou stranu mu asi nic nebrání si s dítkem na ten test dojít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
71490
20.3.16 16:13

@Petra131 A jak by to lehce zjistila u pediatra?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
275
20.3.16 16:20

@j.a.n.i1 tak snad doktor musí vědět (mít napsáno v kartě) jakou má pacient krevní skupinu, ne? Nemyslela se otcovství!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69308
20.3.16 16:20
@novakova.t píše:
Ja mam treba A moje mama AB a muj otec A…pode me si to chce takhle overit jestli mala ma krev podle tech „tabulek“. Testy platit nebude…ty jsou prece drahy :pocitac:

proč píšeš tabulek a ještě v uvozovkách? Třeba pokud má tvoje máma kravní skupinu AB a tvůj otec A, ty nikdy nemůžeš mít krevní skupinu nula, to není o tabulkách, ale o výpočtu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7328
20.3.16 16:21
@j.a.n.i1 píše:
@Petra131 A jak by to lehce zjistila u pediatra?

Dítě by mělo mít ve své složce jakou má krevní skupinu…dcera jí tam má napsanou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Any11
20.3.16 16:21

@Petra131 Ne to nemusí. Dceři ani synovi nikdy krevní skupinu nikdo nezjistoval. Žádný důvod k tomu nebyl.

• Nahlásit
  • Citovat
Any11
20.3.16 16:22
@SIMONA1234 píše:
Dítě by mělo mít ve své složce jakou má krevní skupinu…dcera jí tam má napsanou.

A proč? Jako že se dělá odběr, aby to bylo v kartě? To se opravdu automaticky nedělá.

• Nahlásit
  • Citovat
19413
20.3.16 16:24

To se dělá většinou dětem, jejichž matka má RH -. Alespoň u nás to tak bylo. A pokud už to natestovali, tak to rovnou zapsali do očkovacího průkazu (teď už se ta knížečka asi jmenuje jinak).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama