Chceme, aby můj přítel byl zapsán do RL jako otec

5
12.6.13 18:09

Chceme, aby muj pritel byl zapsan do RL jako otec

Dobry den vsem. :) Jsem tady nova, ale mela bych dotaz. Mam 10 mesicni dcerku. Jeji biologicky otec s ni nechtel mit nic spolecneho a nepral si byt zapsan v RL. O alimenty mi v tu chvili ani tak neslo. Vlastne jsem z toho vseho byla tenkrat v soku. Po porodu mi jedna znama rekla, ze mam narok na porodne, kdyz jsem v RL jenom ja, tak jsem si ho sla vyridit. Mela jsem sice narok jeste na pridavek na dite asi 500 Kc mesicne, ale ten jsem si nevyrizovala, takze se to tyka vylozene jen porodneho. S pritelem jsme od cca 1. měsíce mé dcery a dohodli jsme se, ze by byl zapsan jako otec. Neni to nic sloziteho, ale budu muset vracet porodne? O penize nejde, kdyztak pockame a nasetrime, ale chteli by jsme, aby to bylo vyrizeno co mozna nejdriv. :?: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21857
12.6.13 18:15

Ano, v případě, že bude dopsán otec zpětně, dokazuje se i jeho příjem zpětně a pokud nárok nevzniká, peníze vracíte. Už to tu bylo několikrát, kdy s tím chtěl někdo vyje**t a pak se hodně divil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11341
12.6.13 19:04

Budete ho vracet a můžete platit i pokutu až 15 tisíc. Nedávno to tu někdo psal…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6963
12.6.13 19:33
@mejdylko píše:
Budete ho vracet a můžete platit i pokutu až 15 tisíc. Nedávno to tu někdo psal…

promin te, ze sjem vch, ouznu, a kdbyb tam byl otec zapsán po 4 eltech, tak jako taky?? Přece každý si muze najít partnera ne??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11341
12.6.13 19:36

@tumpach tak po 4 letech asi ne.. mě i paní na sociálce radila, ať otce do RL nezapisuju (máme cizince tatínka a dost velký problémy s rodičákem kvůli tomu) a nechat ho dopsat až doberu rodičák, to pak už nikdo řešit nebude. No ale to bohužel nešlo a ani jsem to nechtěla. To vrácení se týká asi během toho pobírání rodičáku, ale riskovat bych to nechtěla :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
12.6.13 19:44

Tak vsem diky. :) Tak asi nasetrime prasule a pujdu se radsi udat na socialku nez to udelame a optat se co a jak. :D Lepsi nez z toho mit nejaky problemy. A nebo par let jeste pockame, uvidime. Kazdopadne diky za zkusenosti. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6963
12.6.13 20:04
@vrvr píše:
Tak vsem diky. :) Tak asi nasetrime prasule a pujdu se radsi udat na socialku nez to udelame a optat se co a jak. :D Lepsi nez z toho mit nejaky problemy. A nebo par let jeste pockame, uvidime. Kazdopadne diky za zkusenosti. :)

pockej ty 3 roky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat