Chceme každý něco jiného? Co teď?

25.4.17 23:36

Chceme každý něco jiného? Co teď?

..

Příspěvek upraven 01.06.18 v 20:31

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

25.4.17 23:48

..

Příspěvek upraven 01.06.18 v 20:32

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
915
25.4.17 23:49

Urcite bych si s nim o tom promluvila. Rekla mu ze vi ze jste meli jet do te Ikey, ze taky potrebujes nove boty a kadernika. Ze je sice hezke ze on si udelal radost, ale ze ty mas taky sve potreby.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
915
25.4.17 23:52

Ps: poplatky bych nezaplatila, vzala penize a sla si taky neco koupit. Kdyz se nezajima on, tak proc ty budes vse resit za nej… Treba ho to trkne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3114
25.4.17 23:53

Dala bych mu to přečíst.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2511
26.4.17 00:16
@tessa2323 píše:
Ps: poplatky bych nezaplatila, vzala penize a sla si taky neco koupit. Kdyz se nezajima on, tak proc ty budes vse resit za nej… Treba ho to trkne.

trkne ho exekutor, penále za nazaplacené popolnice, to přece není řešení. Zase to odskáče celá rodina. Dělat si zbytečně mezi sebou zbytečné rozbroje, to není řešení dospělých lidí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2511
26.4.17 00:35

@ptakovapelika
Chybí Vám vzájemná komunikace, každý si dělá co chce. Především jde o finance, kterých je nedostatek. Bylo nutné, kupovat manželovi dárek za 3 000,– Kč? Je dospělý, jistě by pochopil, že dárek v takové hodnotě, teď není vhodný. Stačí drobnost, poděkování, pěkná chvíle. Moc se snažíš, ale nemáš v tom žádný systém.
Musí mít dospělý muž korelu?

co bych pro něj neudělala, aby byl šťastnej To je špatně, hodný holky vždy prohrávají. Už i tak Tě má na háku, dělá si co chce. Koupě auta, je rodinná záležitost, kterou by měl probrat s Tebou, společně se těšit na auto.

Ty si běž ke kadeřníkovi, děláš to především pro sebe až pak pro něj. Když se budeš cítit dobře, bude i on spokojený.
Boty se dají koupit ve slevách, plavky také.

Je nutné zaplatit daň, odpadky ap. všude naskakují penále, to je zbytečné.
Vždy je z čeho šetřit, jde to, je to těžké, ale jde ušetřit.
Především spolu komunikujte, to je u Vás největší problém.
Máš 3 děti, ne dvě :) :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19208
26.4.17 05:35

@ptakovapelika Pamatuju si Tě z diskuze o tvém hedání místa po RD a praktických otázkách návratu do práce
Takže to co tu píšeš mě ani nepřekvapuje. Jen nechápu, proč v jiné diskuzi uvažuješ o třetím dítěti - to si v zájmu teba a těch aktuálních dvou dětí rozhodně odpusť, protože až Ti dojdou nervy spolubydlet s „manželem“, tak budeš mít co dělat uživit a obhospodařit dvě děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
26.4.17 06:00

..

Příspěvek upraven 01.06.18 v 20:33

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.4.17 06:02

Jo a na otázku auto jsme opravdu moc potřebovali jsem mu řekla já ne tys potřeboval! A tak řekl budu asi do práce chodit hodinu pjesky?! Nebo dám výpověď ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
745
26.4.17 06:37

Tak auto je snad zapotřebí, ne? A využije ho celá rodina, ty si řidičák můžeš udělat a pak někam vyrazit i bez manžela. Já si tedy život bez auta nedokážu představit a jak se ti bude hodit na nákupy do Ikei :palec:
A na takové sebeobetovani bych se zvysoka vyprdla a ještě dnes volala kadernici. Třeba mu to trochu dojde.
Ale spíš mi připadá, že máte problém v komunikaci :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21451
26.4.17 07:27

@ptakovapelika Ta posedlost tou Ikeou mi přijde trochu legrační. A docela chápu manžela, že se mu všechno zdá důležitější, než ztrácet čas a utrácet peníze za blbosti v Ikee. Pro většinu lidí je „výlet“ do Ikey spíš za trest.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
330
26.4.17 07:30

Tvuj manzel je sobec…mela by jsi mu razantne rict. Mimochodem co v Ikee? Mam v celem byte jednu skrinku a je to ausus prvni kategorie, uz mi z ikeii nesmi nic pres prah, nevim co s tim vsichni maji?? :roll: Vezmou deti na vylet do ikei, nikdy nepochopim :nevim: Pokud chces nabytek kup si ho jinde, v ikee mas velkou pravdepodobnost za aušus

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14256
26.4.17 07:31

Tak je fér, abys mu taky zakázala jít ke kadeřníkovi, když ne ty, tak on taky!
A porovnávat důležitost auta v rodině oproti výletu do Ikey radši nebudu :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6108
26.4.17 07:34

No asi by jsi se mela zacit mit rada. Prestat se chovat jako jeho maminka a zacit se chovat jako sebevedoma zenska, ktera ma rada svuj zivot, sebe samu.
Ty finance u vas nepochopim, tohle neznam. Penize jsme meli zdy dohromady a vydaje jsme taky resili vzdy dohromady.
Ty cekas, ze cim vic se sebeotujes a cim vic udelas pro nej, tim vic dostanes, ale takhle to v zivote nefunguje!!! Aby si te ostatni vazili a chovali se k tobe jako princezne, tak si musis vazit sama sebe hlavne Ty! A pokud ty budes spokojena, tak pak taky budou spokojeni vsichni kolem tebe, protoze jim budes umet dat co nejvic ze sebe. Doporucuji si precist nejake dobre knihy ( treba Miluj svuj zivot nebo Musela jsem zemrit) a prestat se obetovat a myslet si, ze tim si zaslouzis lasku ostatnich lidi.
A pokud je pravda, ze uvazujes o dalsim diteti, tak ti radim za tehle podminek na to rychle zapomenout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama