Chceme koupit nemovitost a nic pořádného není

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.19 14:16
Chceme koupit nemovitost a nic pořádného neni

Ahojky, rodina neví, ze hledáme nový dům, proto anonym. Chceme koupit dům, ale proste NIC není :pocitac: :zed: a když něco, tak za to chtějí nesmyslné ceny. Jako za mini bungalov v nic moc lokalitě 7 mega :pocitac: Je na tom někdo podobně? Už jsem fakt zoufalá. Máme pronajatý dům a majitele ten dům chtějí do par měsíců vyklidit :roll:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Rive
Ukecaná baba ;) 1264 příspěvků 13.01.19 14:17

Jo, taky nemůžeme na nic narazit, buď strašně malé a drahé nebo drahé :mrgreen:

divine woman
Echt Kelišová 9765 příspěvků 13.01.19 14:20

Musíš počkat až praskne bublina a ceny trochu klesnou.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.19 14:21

@Rive ne ze bych Vám to přála, ale jsem “rada” ze v tom nejsme sami :) nevypadal, ze by si propadala panice :) já chci vše hned a jelikož nás tlačí čas, tak já jsem s toho na prášky :zed:

martites
Kecalka 198 příspěvků 13.01.19 14:21

Ahoj, jsme na tom úplně stejně. Dali jsme si i žádosti u různých realitě k aby nám posílali nabídky. Nepřišlo nic. Pořád jen doufám že to je zimou. Asi se nikdo na zimu stěhovat nechce. Snad se to na jaře zlepší…ale ty ceny jsou opravdu šílené…u nás polorozpadlé domy 100 let staré za 3500 000(Jihočeský kraj) a bungalov ve městě taky tak 7 miliónů…

Tichošlápek
Extra třída :D 11633 příspěvků 13.01.19 14:22

Já hledala půl roku. A nasla - ten bungalov :lol: ale já ho chtěla, jen byl děs najít slušnou lokalitu. Když jsem neco nasla, tak to bylo druhy den pryč.

lolink
Ukecaná baba ;) 1037 příspěvků 13.01.19 14:23

Hledali jsme dva roky. Ted je jeste blba doba ohledne nemovitosti. Vse je hrozne predrazeny. Take jsme hledali za naivni dve mega a nakonec skoncili uplne jinde, ale to bylo pred sesti lety. Ted je to uplne sileny. Kde hledate?

Lucy75
Kecalka 429 příspěvků 2 inzeráty 13.01.19 14:23

musíte se poohlédnout o pár km dál prostě… u nás jsou domky do 2mg a za 3 už luxusní a velké.. je to o lokalitě…

Rive
Ukecaná baba ;) 1264 příspěvků 13.01.19 14:25
@Anonymní píše:
@Rive ne ze bych Vám to přála, ale jsem “rada” ze v tom nejsme sami :) nevypadal, ze by si propadala panice :) já chci vše hned a jelikož nás tlačí čas, tak já jsem s toho na prášky :zed:

Tak my máme kde bydlet, byt velký a než kupovat něco, co by nám úplně nevyhovovalo…hlavně potřebujem velký prostor, minimálně 5kk, plus hodně úložného prostoru :lol:
A taky si říkam, že t ceny nemůžou vydržet, jak lidem skončí fixace na ty super výhodné hypotéky, kdy je dávali všem…

Bábrdl
Generální žvanilka 22109 příspěvků 13.01.19 14:30
@divine woman píše:
Musíš počkat až praskne bublina a ceny trochu klesnou.

Tohle se říkalo už před 15 lety… A kdo čekal tehdy na prasknutí buliny, čeká ještě dnes. :mrgreen:

Janli
Kelišová 6878 příspěvků 13.01.19 14:38
@Bábrdl píše:
Tohle se říkalo už před 15 lety… A kdo čekal tehdy na prasknutí buliny, čeká ještě dnes. :mrgreen:

Ale to není pravda. První vrchol byl 2008 až 2009. Pak šly nemovitosti o až polovinu dolů. Teď je druhý vrchol, který bude za cca tři roky zase dost padat dolů. Nepočítám ovšem velká města jako Praha, Brno apod.

Malaga
Nadpozemská drbna 25200 příspěvků 13.01.19 14:44

@Janli prosím tě,kde šly nemovitosti o polovinu dolů? díky ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.19 14:45

@divine woman ty ceny jsou děsný, ale hlavně nic slušného není.

@martites my hledáme ve Středočeském kraji… Chápu tě, děsný. Hlavně člověk musí taky přemýšlet nad tím, že když něco koupí, tak i když ty ceny spadnou, tak aby na tom neprodělal kalhoty.. Toho se dost bojím..

@Tichošlápek víš co bych já dala za bungalov? To nemělo být myšleno zle, jen že ta cena špatná lokalita + pidi bungalov=obrovská cena… My už jsme snížili nároky. Je nám jedno, jestli dvoupatrový nebo bungalov, jestli starý nebo nový, hledáme i pozemek a prostě nic..

@lolink hledáme ve Středočeském kraji.. v roce 2015 bych sehnala super dům do 3,5 mil a dneska to je tak za 6 :zed: Ono to není tak, že bychom až teď zjistili, že potřebujeme něco svého, ale my jsme bydlení měli, ale z určitých důvodu jsme se toho zbavili a teď teprve to máme vyřešené (už pár měsíců) hledáme a nic…

@Lucy75 to máš pravdu.. To víš, že už jsme vybrali i něco dál.. Teď bydlíme 17 km od Prahy a už jsme si řekli, že klidně půjdeme i 40 km od Prahy, ale stejně nic…

@Rive tak to je fajn, to jsem ráda, že to máš aspoň tak :) Tak přinejhorším tu budeme chvíli déle, oni nám v pohodě počkají, ale je to tu i menší a my toho máme taky moc a hlavně se chceme snažit o druhé, ale až budeme mít koupený dům no… :roll:

@Bábrdl to jo :) ale fakt se to teď říká, tak snad se něco najde no :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.19 14:46

@Janli opravdu byla doba kdy to spadlo (myslím ceny), nevím teda o kolik, ale spadly…

sakota
Kelišová 5611 příspěvků 13.01.19 14:51

Napodobne. Tak cekam a doufam, ze do par let se to trochu zlepsi… u toho, co by pro nas bylo prijatelne, nejsou ceny vysoke, ale naprosto silene.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Bourala opilá. Policie potvrdila Dádě 2,5 promile za volantem a hrozí jí tři roky vězení

Je to černém na bílém. I když donedávna zpěvačka Dagmar Patrasová (62)... číst dále >

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >