Chceš s námi zůstat, nebo máme odejít?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.09.18 11:44
chceš s námi zustat...nebo máme odejít

Ahoj, máme rok krizi ve vztahu nejsme manželé máme společně dítě. Bylo už dost bolestných vět, né sprostých, ale tak psychicky zraňujících, že už se nedá takhle pokračovat. Vše by bylo jednodušší, kdybych odešla a zavřela za vším dveře, i když já ho ráda mám, z jeho strany to ochladlo…co tomu předcházelo tady nebudu rozepisovat, obdobný scénář tady čtete obden.Ale pořád přemýšlím nad dítětem, které má oba rodiče rádo, a za nic nemůže…Přítel mi řekl, že kidně můžu jít, že už se dívá po někom jiném…já jsem včera za ním šla a řekla mu že teda pujdeme že máme kam jít…a on neřekl ani pul slova…ale ani pul…myslíte, že nechce, abychom odešli? proč to neřekne přímo, jen tenkrat v té hadce? když za ním přijdu tak mlčí…měla jste to tak některá? že nemluvil, jednou řekl tak a pak nic…děkuji za reakce, prosím anonym, nebo smazat.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
trmoka
Stálice 87 příspěvků 18.09.18 11:48

Měj nějakou hrdost. Asi jsi na to lepení vztahu sama a to toho moc neslepiš.

Příšera
Ukecaná baba ;) 1816 příspěvků 18.09.18 11:48

Řekla jsi mu, že odejdete a on mlčel? To na mě působí tak, že chce, abyste odešli a jen mu je to blbý říct nahlas, když se zrovna nehádáte.

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 2156 příspěvků 18.09.18 11:50

Zajímej se už o příspěvek na dítě, ne o něho samotného. Řekl jasně, že má zájem nabalit jinou, nechce Tě. Neznamená to nic jiného, než že Tě nechce a rád se asi zbaví i kontaktu s dítětem. Šla bych, ale s jasnou částkou na dítě. Jinak ne. Dohodněte se než odejdeš.
Jestli jste si říkali hnusné věci a jsi z toho psychicky rozladěná, nedávej to s ním znovu dohromady. Pořád bys to měla v hlavě, je lepší začít znovu s někým jinak založeným. Tenhle stojí už jen za výši alimentů na dítě. To je zásadní pro Tvoji budoucnost, on už ne.

Tichošlápek
Extra třída :D 10897 příspěvků 18.09.18 11:53

Ale vždyť ti to řekl přímo. Dokonce, ze si hleda jinou. Seber zbytky ega a odejdi s hlavou nahoře. Nezapomeň na majetek a alimenty, vse vyreste písemnou dohodou, nikoli ústně

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16912 příspěvků 18.09.18 11:57
@Anonymní píše:
Ahoj, máme rok krizi ve vztahu nejsme manželé máme společně dítě. Bylo už dost bolestných vět, né sprostých, ale tak psychicky zraňujících, že už se nedá takhle pokračovat. Vše by bylo jednodušší, kdybych odešla a zavřela za vším dveře, i když já ho ráda mám, z jeho strany to ochladlo…co tomu předcházelo tady nebudu rozepisovat, obdobný scénář tady čtete obden.Ale pořád přemýšlím nad dítětem, které má oba rodiče rádo, a za nic nemůže…Přítel mi řekl, že kidně můžu jít, že už se dívá po někom jiném…já jsem včera za ním šla a řekla mu že teda pujdeme že máme kam jít…a on neřekl ani pul slova…ale ani pul…myslíte, že nechce, abychom odešli? proč to neřekne přímo, jen tenkrat v té hadce? když za ním přijdu tak mlčí…měla jste to tak některá? že nemluvil, jednou řekl tak a pak nic…děkuji za reakce, prosím anonym, nebo smazat.

Začni řešit alimenty a bydlení. Už sem píšeš po několikáté a pořád jsi ještě nic nevyřešila. Je to těžké, já vím. :hug: Ale už se nějak rozhodni. Proč říkáš, že půjdete, když nikam nejdeš? Tak to teda neříkej a zkuste nějaké jiné řešení. A nebo tedy odejdi. Na co čekáš. Muži mají rádi, když někdo rozhodne za ně. Pak jsou z toho venku. Jestli moc chceš, zkus ho nějak přesvědčit, aby ti řekl ještě jednou a pak se podle toho zařiď. Ale vážně.

Černá vdova
Extra třída :D 10036 příspěvků 18.09.18 12:00

Využij toho, že Ti nebrání v odchodu i s dítětem. Pak, až mu to dojde, bude už pozdě, protože budete oba dva pryč.
Možná čeká, jak to rozštípneš. Všechno mu dojde, až jednou přijde domů a zjistí, že je tam úplně sám…

Jestli jsi nad vztahem zlomila hůl, nemá smysl to natahovat.

Bebuše
Echt Kelišová 7906 příspěvků 18.09.18 12:05

Dvě děti, které spolu neumí mluvit… Proberte to bez emocí a zraňování, to je jediné řešení. (Třeba zjistíte, že je všechno jinak, než to vypadá).
A jestli chce, abys odešla? Nejsme vědmy, třeba můj chlap mlčí pokud ho to mrzí a potřebuje info zpracovat. Bývalý mlčel, pokud jsem mu předkládala to, co on chtěl a věděl, že to není od něho fair…

Manhattan
Závislačka 3697 příspěvků 18.09.18 12:05

Měla jsi odejít hned, když řekl, že se dívá po jiné. Nechoď za ním pořád jako nějaká histerka a sbal si věc

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.09.18 12:15

a co říct do p…e dítěti?????JÁ to prostě nedám…proč musím já dítěti vše vysvětlovat,když to tatínek zapinkal?Proč tomu dítěti tak kazí život? No nevím jak.....dál

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.09.18 12:17

@Manhattan ale je tady děcko ,já nemůžu odejít hned po každé jeho větě,decko tu má školu..

yasmine5
Ukecaná baba ;) 1278 příspěvků 18.09.18 12:19

Kolik dítěti je?

samá práce
Ukecaná baba ;) 2245 příspěvků 18.09.18 12:21
@Anonymní píše:
@Manhattan ale je tady děcko ,já nemůžu odejít hned po každé jeho větě,decko tu má školu..

Tak mu nech to děcko, je taky jeho a ty odejdi a časem si udělej svoje další. ;)

yasmine5
Ukecaná baba ;) 1278 příspěvků 18.09.18 12:30

To je nejhorší co můžeš udělat, říct, že jdeš a nakonec nejít. Takhle ví, že si s tebou může dělat co chce. Ale tak tobě to nevadí si myslím..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.09.18 12:30

@yasmine5 9roků

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Nový chlap Celeste Buckingham: Zcestovalý fešák, který miluje slevy

Vyplatilo se počkat! Po týpcích z branže Celeste Buckingham (23) zalovila... číst dále >

Po rozchodu má Marpo děti ve střídavé péči! Jak to všechno zvládá?

Připravuje se na dlouho očekávaný souboj v thaiboxu, kde se utká s raperem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >