Chcete něco nového?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mladejdejv
Nováček 2 příspěvky 06.02.19 15:15
Chcete něco nového?

Je mi 20 let a už hrozně dlouho mám chuť si užít sex s ženou ideálně nad 30-40 let. Všechny seznamky jsou plné divných prasat a nedá se k nikomu dobádat. Nechci navštívit bordel ani nic podobného. Byl bych moc rád, kdyby jste se zdrželi hanlivých komentářů a třeba se nějaká i ozvala. Musí být spoustu žen co mají chuť na zajíčka :jazyk: :cert: :andel:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Russet
Extra třída :D 13948 příspěvků 06.02.19 15:16
@mladejdejv píše:
Je mi 20 let a už hrozně dlouho mám chuť si užít sex s ženou ideálně nad 30-40 let. Všechny seznamky jsou plné divných prasat a nedá se k nikomu dobádat. Nechci navštívit bordel ani nic podobného. Byl bych moc rád, kdyby jste se zdrželi hanlivých komentářů a třeba se nějaká i ozvala. Musí být spoustu žen co mají chuť na zajíčka :jazyk: :cert: :andel:

Já jedině pečeného. Na slanině.

sediza
Ukecaná baba ;) 1906 příspěvků 06.02.19 15:18

Za mě na smetaně.

tatranka999
Kecalka 170 příspěvků 06.02.19 15:19

Podivej, jestli nemas love na zaplaceni profesionalky, jdi na brigadu. Ale jako pokus vyzebrat sex zadarmo dobry :lol: .

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.19 15:20

To si piš že jich je spousta. Třeba moje matka. Za ní se až stydím je jí 46 a spala s mojím kamarádem, měla přítele 25 let (oficiálně) a teď si teda vzala 33letého. Normálně jdi na oldýsku a tam si nějakou maminu sbal. Je jich spousta, kolegyně v práci, ženské na úřadech, kamarádky matky… až hruza pomyslet :D Hlavně jí nehledej tady proboha. Taky bys mohl být nemile překvapený co se z milé milfky s deseti tisíci příspěvky na kontě může vyklubat za uchylného chlapa :lol: . (Vsadím se že tady nejeden sedi)

xammy
Zasloužilá kecalka 669 příspěvků 06.02.19 15:26

Tak to budu napřed potřebovat fotku.

Klopotkova
Echt Kelišová 8963 příspěvků 06.02.19 15:36

Příspěvek upraven 06.02.19 v 15:38

Klopotkova
Echt Kelišová 8963 příspěvků 06.02.19 15:37
@mladejdejv píše:
Je mi 20 let a už hrozně dlouho mám chuť si užít sex s ženou ideálně nad 30-40 let. Všechny seznamky jsou plné divných prasat a nedá se k nikomu dobádat. Nechci navštívit bordel ani nic podobného. Byl bych moc rád, kdyby jste se zdrželi hanlivých komentářů a třeba se nějaká i ozvala. Musí být spoustu žen co mají chuť na zajíčka :jazyk: :cert: :andel:

Já jsem si splnila sex se ženou, ale mladší kluci mě nezajímají

Klopotkova
Echt Kelišová 8963 příspěvků 06.02.19 15:40
@tatranka999 píše:
Podivej, jestli nemas love na zaplaceni profesionalky, jdi na brigadu. Ale jako pokus vyzebrat sex zadarmo dobry :lol: .

Jo, chlap držgrešle in není.

Jančakecalka
Generální žvanilka 22703 příspěvků 06.02.19 15:45

Áááá, tady se někdo nudí :mrgreen:

Annabela11
Závislačka 3021 příspěvků 06.02.19 15:45

@mladejdejv Vždyť jsi ještě děcko :lol:

mladejdejv
Nováček 2 příspěvky 06.02.19 15:50

Platit bych odmítl jen z důvodu, aby si danná žena nepřišla poněkud lehce. Jinak to problém není. Jen pro ty chytré. :mavam: Hanlivé komentáře vždy a všude

Janli
Kelišová 7226 příspěvků 06.02.19 15:53
@Russet píše:
Já jedině pečeného. Na slanině.

Přesně. Zajíce jedině na pekáči, nikoliv v pekáči :mrgreen: . Proč si zajíci myslí, že jsou něco extra? Já chci chlapa, co ví kam má sáhnout a ne ho to učit…

Premek_Orac
Závislačka 4664 příspěvků 06.02.19 15:54

@mladejdejv Jo, seznamky jsou plný divnejch prasat, a teď se jedno prase přesunulo na emimino…
Hele, každej ať si dělá co chce, ale co takhle zaujmout šarmem, inteligencí schopnosmti, než prostě napsat, že chceš kukat?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.19 15:59

Neboj určitě nějakou najdes kdekoli…já se taky těším až deti trochu odrostou a vyrazím na zajíčky :-) ted na to jeste nemam bohužel vubec cas

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Láska jako byznys? Zlata Adamovská s Petrem Štěpánkem na vztahu pořádně vydělávají

Oba jsou skvělými herci, kteří jsou zárukou kvality a sledovanosti. Manželé... číst dále >

Zavřená komnata Jitky Zelenkové: Proč zůstala na „stará kolena“ úplně sama?

Láska k jednomu muži dostala zpěvačku Jitku Zelenkovou (68) až na samé dno.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >