Chci ať mí udělá dítě kvůli pěnězům

Nejkyna
4.7.21 22:16

Chci ať mí udělá dítě kvůli pěnězům

Ahoj holky, možná vám to bude připadat nemorální nebo nevhodné ale jiná možnost mi bohůžel v mé aktuální situaci nezbyla.. Seznámila jsem se s jednín bohatým mužem a udělám cokoliv aby mi udělal dítě. Nikdy jsem nebyla z bohaté rodiny a teď mám šanci získat slušný balík. Protože pak budu mít část jeho peněz nebo majetku, minimálně mi bude platit vysoké alimenty. Zatím mám v plánu toto, až budeme mít sex tak mu nakecám že beru prášky ať se do mě udělá. Pak mu to jenom oznámím a řeknu že HA asi selhala.. a buď bude se mnou a nebo to půjde soudní cestou.

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
275
4.7.21 22:17

Chudák chlap. Snad tě brzy prokoukne.

• Nahlásit
1714
@Anonymní píše:
Ahoj holky, možná vám to bude připadat nemorální nebo nevhodné ale jiná možnost mi bohůžel v mé aktuální situaci nezbyla.. Seznámila jsem se s jednín bohatým mužem a udělám cokoliv aby mi udělal dítě. Nikdy jsem nebyla z bohaté rodiny a teď mám šanci získat slušný balík. Protože pak budu mít část jeho peněz nebo majetku, minimálně mi bude platit vysoké alimenty. Zatím mám v plánu toto, až budeme mít sex tak mu nakecám že beru prášky ať se do mě udělá. Pak mu to jenom oznámím a řeknu že HA asi selhala.. a buď bude se mnou a nebo to půjde soudní cestou.

Ten byl dobrej, co tam máš dál? :lol:

• Nahlásit
8002

Troll při neděli

• Nahlásit
21627
4.7.21 22:19

Ach jo, kde jsou ty doby, kdy tu trollení mělo úroveň, vtip a invenci…

• Nahlásit
449
4.7.21 22:19

Tak super, že nám píšeš svůj plán trolle! A pokud to myslíš vážně, tak jsi vycurana zlatokopka. :pocitac: :lol:

• Nahlásit
2846
4.7.21 22:21

Bych ti prodlouzila on-line výuku, máš jestě mokry vysvědčení a uz tady smolíš trapný fejk krávoviny.

• Nahlásit
Anonymní
4.7.21 22:22

Takovou jednu taky bohužel znám.
3× rozvedený, 1 dítě a když si s ním začala tak pronesla „jednou“ budou kdyžtak dobrý alimenty.
Dítěti je rok a od narození je na vše sama, mají ji doma jako uklízečku atd. On se tam moc nezdržuje.
Hlavně je je šťastná.

• Nahlásit
24412
4.7.21 22:25
@Anonymní píše:

troll, ale hrozně moc průhledný troll, příště se musíš trochu víc snažit

• Nahlásit
1344
4.7.21 22:25
@Janli píše:
Ach jo, kde jsou ty doby, kdy tu trollení mělo úroveň, vtip a invenci…
:D :D :D
  • Nahlásit
18114
4.7.21 22:28
@Anonymní píše:

Co se aspoň trochu snažit, když už něco vymýšlíš

• Nahlásit
3534
4.7.21 22:29

Víš, že to může trvat i roky?

• Nahlásit
568
4.7.21 22:32

At je to troll, nebo nový druh snavyžírky tak :poblion:

• Nahlásit
3010
4.7.21 22:33

Určitě jdi do toho :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
568
4.7.21 22:33

Jo a moc bych se nasmál, kdyby ji ten chlap prevezl vasektomií.
Jak by se léta snažila 😂

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat