Chci být dominantní, proto nikoho nemám

Anonymní
1.4.21 16:06

Chci být dominantní, proto nikoho nemám

Dobrý den, mám takovej „problém“, jsem prostě už taková a nevím co s tím, zaráží mě myšlenka, že bych neměla být dominant. Vadí mi, když jsem ta, kterou někdo ovládá, jak ve vztahu tak v posteli. V posteli je mi to jedno, ale ve vztahu to nemám ráda. Když jsem měla přítele, tak mi přišlo že si o sobě myslí, že to on je v našem vztahu něco víc a neměl ke mně respekt. Ve vztahu by to mělo být vyvážené, ani jeden by neměl mít navrch.
Mám asi velkej mateřskej pud nebo nevím, ale když mám přítele tak ho chci ochraňovat, tulit si ho k sobě a být u něj, a to si myslím že by měl spíš dělat on-což dělal, ale nebylo mi to moc příjemné, chtěla bych to dělat já…Chci ho prostě ochraňovat a starat se o něj, a ne on o mě, jestli mě chápete..(když už, tak ať to děláme oba, a ne jen jeden z nás)..je to složitý, a asi nad tím jen moc přemýšlím, ale tak co-potřebovala jsem to ze sebe dostat :nevim:
Zajímalo by mě, jestli to nemá třeba někdo stejně :?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3514
1.4.21 16:12

Ve vztahu by to mělo být vyvážené
Chci být dominantní

Si srovnej hodnoty, jinak ten tvůj konflikt nemá řešení :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5480
1.4.21 16:13
@Anonymní píše:
Dobrý den, mám takovej „problém“, jsem prostě už taková a nevím co s tím, zaráží mě myšlenka, že bych neměla být dominant. Vadí mi, když jsem ta, kterou někdo ovládá, jak ve vztahu tak v posteli. V posteli je mi to jedno, ale ve vztahu to nemám ráda. Když jsem měla přítele, tak mi přišlo že si o sobě myslí, že to on je v našem vztahu něco víc a neměl ke mně respekt. Ve vztahu by to mělo být vyvážené, ani jeden by neměl mít navrch.
Mám asi velkej mateřskej pud nebo nevím, ale když mám přítele tak ho chci ochraňovat, tulit si ho k sobě a být u něj, a to si myslím že by měl spíš dělat on-což dělal, ale nebylo mi to moc příjemné, chtěla bych to dělat já…Chci ho prostě ochraňovat a starat se o něj, a ne on o mě, jestli mě chápete..(když už, tak ať to děláme oba, a ne jen jeden z nás)..je to složitý, a asi nad tím jen moc přemýšlím, ale tak co-potřebovala jsem to ze sebe dostat :nevim:
Zajímalo by mě, jestli to nemá třeba někdo stejně :?
Živit ho taky? Stačí jen koukat kolem sebe. Takových je opravdu mnoho.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5958
1.4.21 16:13

Ne nemám to tak, ale myslím že v dnešní době nebude problém sehnat chlapa kterej se rád nechá opecovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
567
1.4.21 16:17

Pises tam hromadu protimluvu, napred si v tom udelej sama jasno.

Pripomnelo mi to pribeh jedne slecny, ktera chodila s latentnim homosexualem, byl strasna slecinka. Slecna dokonce uvazovala, ze ho pozada o ruku, dojimala ji predstava, jak bude plakat. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10619
1.4.21 16:21

@Sardelka mazec :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
108
1.4.21 16:53

Přesně ten chlap bude pak stát za prd. Naopak bych nechala všechno na něm a ať se snaží on. :mrgreen:
Slabochu co hledají maminku nebo dominu bude hodně, jenže pak pro život budou asi nepoužitelný. 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K82
1553
1.4.21 17:14
@Anonymní píše:

A co je na tom spatneho? uprimne, mozna jsi vyhrala v loterii. Ted to mozna reknu trochu osklive, ale slabych muzu je spousta. A bohuzel i tech neschopnych. A pokud tobe opravdu nevadi, ze se o nej budes starat a nebudes to pak casem vyzadovat od nej, tak mas o dost vetsi sanci s nekym spokojene zit, nez prumerna zena, ktera to chce, minimalne, fiftyfifty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61340
1.4.21 17:18
@Anonymní píše:

Hodně štěstí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34395
1.4.21 19:20

Ahoj. Je ti 16 a mas za sebou nejaky prvni pokus o vztah. Asi jste si moc nesedli. Zda se mi, ze si v sobe hrozne tlacis na pilu, vzdyt jeste nemusis s nikym chodit. Teprve se hledas, neni ti jasne, jak by ses ve vztahu mela chovat.

Hele, takove zmatky jsem mela taky. Telo uz chtelo ‚něco‘, v hlave uplny zmatek ;)

Byt tebou, tak jeste dlouho nehledam svou roli. Mas v sobe holcici nehu, proto chces partnera ňuňat. Kasli na vztahy, fakt. Proste se kamarad, obcas nejaka pusa. A ono to pozdeji vyplyne samo. Nic ti neutece, holcicko :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11820
1.4.21 21:04
@K82 píše:
A co je na tom spatneho? uprimne, mozna jsi vyhrala v loterii. Ted to mozna reknu trochu osklive, ale slabych muzu je spousta. A bohuzel i tech neschopnych. A pokud tobe opravdu nevadi, ze se o nej budes starat a nebudes to pak casem vyzadovat od nej, tak mas o dost vetsi sanci s nekym spokojene zit, nez prumerna zena, ktera to chce, minimalne, fiftyfifty.

zase záleží, kdo má jaký racionální hranice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
447
1.4.21 21:19

Včera jsem tu našla příspěvek od někoho od Šumperka, 35, žije s maminkou, tak toho si vyhledej a zkontaktuj, tam má tvoje představa o vztahu velký potenciál k naplnění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1267
1.4.21 21:28

Ve vztahu si to můžeš zařídit, jak potřebuješ :hug: Zapomeň na to, jak by se mělo, svůj život žiješ Ty a ne Tvoje rodina, kamarádi nebo známí na fb. Mně taky škatulkový vztahy nevyhovujou, ale trvalo mi, než jsem na to vůbec přišla a zjistila, jaký typ člověka k sobě potřebuju. Tak zkoumej a objevuj :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1120
1.4.21 21:53

Celý tenhle příspěvek by se dal shrnout moc hezky cimrmanovsky - „Autor tak vlastně zastává stanovisko, které zároveň vyvrací“. :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K82
1553
1.4.21 22:00
@ontario7 píše:
zase záleží, kdo má jaký racionální hranice.

No kazdy prave jiny. Z ceho mne by kleplo, zakladatelka muze docenit. A pokud to tak fakt citi, nebude mit problem najit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat