Chci být náhradní maminka, chybí mi bio rodiče

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MamculeVerca
Stálice 69 příspěvků 08.01.19 21:21
Chci být náhradní maminka, chybí mi bio rodiče

Ahoj, nedávno jsem tady jasala jak budu náhradní maminkou, ale nakonec se stala v průběhu peocesu taková věc v rodině bio rodičů a ti to před transferem zrušili. Je mi to velmi líto, těšila jsem se že se to stane. Tímto hledám pár, který udělám šťastnym a donosím mimčo. Předchozí zkušenosti s NM mám, tak se mi kdyztak ozvěte :srdce:

Příspěvek upraven 08.01.19 v 21:51

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kamkam
Ukecaná baba ;) 1487 příspěvků 08.01.19 21:49

Možná ten „inzerát“ trochu uprav. Takhle to zní strašně blbě. V jejich rodině se stala tragédie, taková, že kvůli tomu odložili takovou zásadní věc. A ty dvakrát zmiňuješ, jak TY ses těšila… Nemyslím to zle… Jen kdybych já hledala NM, tak přečíst si tohle, nebudeš můj favorit. :nevim:

MamculeVerca
Stálice 69 příspěvků 08.01.19 21:55

@Kamkam
Tak každý máme v životě nějaké svoje tragédie. Tohle co se tam stalo mě sice mrzí, ale tím pádem i já jsem smutná, protože jsem se někomu chtěla zapsat do života.. A teď se to nemá stát :,(

terien
Extra třída :D 11742 příspěvků 08.01.19 21:58

Tak já přijít o takovy ranec tak budu taky smutná. Promiň, ale tohle je trochu trapný.

MamculeVerca
Stálice 69 příspěvků 08.01.19 22:00

@terien ale já to nedělala pro peníze ale ani za peníze. Představ si že ani korunu jsem za to nechtěla. I takoví jsou. Už jednou jsem to udělala zadarmo a udělám klidně stokrát. :hug:

terien
Extra třída :D 11742 příspěvků 08.01.19 22:21
@MamculeVerca píše:
@terien ale já to nedělala pro peníze ale ani za peníze. Představ si že ani korunu jsem za to nechtěla. I takoví jsou. Už jednou jsem to udělala zadarmo a udělám klidně stokrát. :hug:

Jasně, to říkají všechny :mrgreen:

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1487 příspěvků 08.01.19 22:48

@MamculeVerca dejme tomu… Ale chtěla jsi udělat radost něčím, na co ti lidé teď nemají ani pomyšlení… Je netrápí, že jim teď neodnosis dítě. Tebe trápí, že jim neuděláš radost, o kterou teď nestojí. I když píšeš o pěkný věci pro lidi a asi to myslíš dobře, zníš sobecky. A sama vidíš ty další reakce… Btw. oprava slova tragédie na „takovou věc“… To jsem opravdu nemyslela. Spíš něco ve smyslu. Chtěla bych být náhradní matkou, hledám biorodice. S NM mám zkušenosti. Byla jsem s jedněmi rodiči domluvená, bohužel se u nich změnila situace (neštěstí v rodině). Prostě tam nevypichovat sebe. Možná jsem šťoura, ale jak jsem psala. Na více lidí to tu nezapůsobilo dobře.
A ať jen nerejpu :D jsou tu zabehnuty diskuze o NM. Třeba tam najdeš tipy, kde hledat.

modravlocka
Ukecaná baba ;) 1286 příspěvků 08.01.19 23:58

@MamculeVerca Sice mimo téma, ale hrozně ráda bych se Tě, jako na náhradni matku, na něco zeptala. Řešíš si třeba sama v sobě, jakým lidem jsi ve skutečnosti k dítěti dopomohla? Nemáš občas pochybnosti jak se bio rodiče k dítěti budou chovat? Jestli dítě nebude nijak stradat (myslím spíše citově), budou ho skutečně milovat a dokážou mu poskytnout vše, co bude potřeba? Nebo to dokážeš odfiltrovat s tím, že dítě je jejich a co s ním bude, je čistě věci jeho bio rodičů?

MamculeVerca
Stálice 69 příspěvků 09.01.19 00:04

@modravlocka
Ano, odfiltrovat je dobré slovo. Je to jejich dítě a jejich věc. Nechci aby se do mě zase někdo pustil, že se nestarám a jak jsem sobecká :mrgreen:… S bio rodiči strávím nějaký čas, sociálka v té rodině taky udělá kus práce a většinou, když rodiče procházejí tímhle, dítě je hýčkané. :mavam:

MamculeVerca
Stálice 69 příspěvků 09.01.19 00:08

@Kamkam
Ale já to dělám pro to abych někomu změnila život, ale i kvůli sobě. Taky mi to něco dá, cítím se dobře že jsem se někomu zapsala do života a že po mě něco dalšího zůstane. Dělám to že sobeckým záměrem. No a? Někdo to dělá pro peníze, někdo pro rodinu a někdo ze sobecké potřeby cítit se výjimečná. :hug:

modravlocka
Ukecaná baba ;) 1286 příspěvků 09.01.19 00:12

@MamculeVerca Ne, mě to jen zajímalo,protoze přesně toto je věc, kvůli které bych to já osobně nikdy dělat nemohla. Měla bych až do konce života obavy a špatně spaní.

rozand
Závislačka 4417 příspěvků 09.01.19 00:16

@MamculeVerca Take za to nechces zadnou „kompenzaci“?

MamculeVerca
Stálice 69 příspěvků 09.01.19 00:18
@rozand píše:
@MamculeVerca Take za to nechces zadnou „kompenzaci“?

Ne

rozand
Závislačka 4417 příspěvků 09.01.19 00:22

@MamculeVerca 8o Takze si nicis telo zadarmo. Muzu se zeptat, mas rodinu? Prosla jsem tehotenstvim a porodem a nechapu, ze by to nekdo zadarmo riskoval pro jine.

Jana206
Nadpozemská drbna 27862 příspěvků 09.01.19 04:16
@MamculeVerca píše:
@modravlocka
Ano, odfiltrovat je dobré slovo. Je to jejich dítě a jejich věc. Nechci aby se do mě zase někdo pustil, že se nestarám a jak jsem sobecká :mrgreen:… S bio rodiči strávím nějaký čas, sociálka v té rodině taky udělá kus práce a většinou, když rodiče procházejí tímhle, dítě je hýčkané. :mavam:

Je to sedá zóna zákona a socialka toto neřeší. Dite je biologicky i pravne otce,pri osvojovani bio matkou jde o rutinni navstevu,pokud rodina působí na prvni pohled normálně.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama