Chci být pro manžela atraktivnější

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.18 17:10
Chci být pro manžela atraktivnější

Manžel dost často kouká po jiných ženách, a mě tod ost vadí. Nedávno mi řekl, že by ho zajímalo, zda by mě nějaký muž chtěl zbalit. To mě celkem dostalo. Sice nejsme uplně hubená, ale tlustá taky ne, a myslím, e vzhledově sem na tom ještě dobře. I když jepravda, že od tý doby co mám díte a sem vdaná uz mi žádný muž nenapsal. Ani dřív to nebylo valné, ale sme tam se někdo našel, dko mě někam zval.
No to sem odbočila, na fitko nemám moc čas, snažim se jíst méně a do práce chodit pěšky svižn ější chůzí. Barvu vlasů si měnit nechci, jiná by mě ani podle slov pár kadeřnic neslušela. Mám dlouhé blond vlasy, modré oči. Napadl mě možná nový učes, nebo gelové nehty.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

Malaga
Generální žvanilka 24679 příspěvků 31.07.18 17:11

Myslíš, že tě gelové nehty v očích manžela zatraktivní? :think:

Dojcanis
Závislačka 3664 příspěvků 31.07.18 17:12
@Anonymní píše:
Manžel dost často kouká po jiných ženách, a mě tod ost vadí. Nedávno mi řekl, že by ho zajímalo, zda by mě nějaký muž chtěl zbalit. To mě celkem dostalo. Sice nejsme uplně hubená, ale tlustá taky ne, a myslím, e vzhledově sem na tom ještě dobře. I když jepravda, že od tý doby co mám díte a sem vdaná uz mi žádný muž nenapsal. Ani dřív to nebylo valné, ale sme tam se někdo našel, dko mě někam zval.
No to sem odbočila, na fitko nemám moc čas, snažim se jíst méně a do práce chodit pěšky svižn ější chůzí. Barvu vlasů si měnit nechci, jiná by mě ani podle slov pár kadeřnic neslušela. Mám dlouhé blond vlasy, modré oči. Napadl mě možná nový učes, nebo gelové nehty.

No nevim nevim,ale me tohle rict chlap,tak se asi pekne nafouknu :lol: a urcite bych na sobe makla,ale ne nejak hodně viditelne (aby si moc nemyslel,že to děláš proto,že ti něco vytknul) nehty jsou super napad.Malujes se? Zkus si zvyraznit oboci.To udela hrozně moc :kytka:

Nmdl
Ukecaná baba ;) 1893 příspěvků 31.07.18 17:19
@Anonymní píše:
No to sem odbočila, na fitko nemám moc čas, snažim se jíst méně a do práce chodit pěšky svižn ější chůzí. Barvu vlasů si měnit nechci, jiná by mě ani podle slov pár kadeřnic neslušela. Mám dlouhé blond vlasy, modré oči. Napadl mě možná nový učes, nebo gelové nehty.
Člověče myslím, že zrovna gelové drápy nejsou to, co by v mužských očích ženu zatraktivnělo. Ten nový účes, příjde mi že zrovna dlouhé blond vlasy jsou taková sázka na jistotu, jen se podívej kolika mužům se právě líbí blondýnky a pokud má zdravé nevypelíchané vlasy, tak jsou z toho na větvi.
Bez fotky se to blbě hodnotí, ale většině mužů se líbí štíhlejší, zdravá, pokud možno pevná postava, tak zkus zapracovat na tom. Psala jsi, že ji máš relativně v pohodě, tak ji můžeš doladit jen nějakým jemným cvičením.
Kup si pěkné dobře padnoucí prádlo, tím snad neurazíš žádného chlapa, zamysli se nad šatníkem, jestli by nepotřebovala trochu inovovat, případně jestli tam máš i nějaké kousky, které podtrhnou třeba ženské křivky.
Užívej si sport, relax, sex, zdravé jídlo, usmívej se, klidně se maluj, ale zase to nepřeháněj ať nevypadáš jako Marfuša. Hlavní je být sama se sebou spokojená, to se pak odrazí i na venek. ;)
A moc si z toho nedělej, třeba to plácl jen tak do větru. :D

Paralenka červená
Ukecaná baba ;) 1096 příspěvků 31.07.18 17:24

Třeba to plácl, že by rád do trojky?

kelynka77
Kecalka 151 příspěvků 31.07.18 17:32

To je s prominutím blbec..jak vypadá on? Bych mu to hned střelila zpátky, jestli jeho by nějaká chtěla.

Lama Lama
Hvězda diskuse 48961 příspěvků 31.07.18 17:36
@Dojcanis píše:
No nevim nevim,ale me tohle rict chlap,tak se asi pekne nafouknu :lol: a urcite bych na sobe makla,ale ne nejak hodně viditelne (aby si moc nemyslel,že to děláš proto,že ti něco vytknul) nehty jsou super napad.Malujes se? Zkus si zvyraznit oboci.To udela hrozně moc :kytka:

A to ja bCh to naopak resila otevrene. Rekla bych, ze se mi to dotko, aby vedel co. Ale ze teda to chci resit a co by se mu libilo.

_0812_
Zasloužilá kecalka 598 příspěvků 31.07.18 17:43
@Anonymní píše:

Není důležité mít gelové nehty nebo nový účes. Daleko ,, krásnější,, je když z ženy vyzařuje charisma, má smysl pro humor a zdravé sebevědomí. A hezký make-up a oblečení už jsou k tomu jen milé doplňky. Když to vezmeš naopak, tak my ženy si také vesměs nejdříve všímáme toho, co z může vyzařuje zevnitř a až pak hledíme na to, jak je obléknutý nebo jaký používá parfém.

Ou
Kelišová 5152 příspěvků 31.07.18 17:48

Pokud váš muž chce, abyste byla atraktivnější, tak si především potřebujete odpočinout a mít čas sama pro sebe. Protože unavená ženská, která většinu dne řeší jen dítě a domácnost do role milenky prostě přepíná složitě. Čím víc chce manžel aby jeho žena nebyla jen matkou a hospodyní, tím víc ji musí umožnit aby měla prostor pro sebe a tedy taky trávit čas jen spolu a řešit příjemné věci - jít na rande. Pryč z domu, dítě nechat hlídat a užít si dospělý večer.

A teda spíš než nehty a nebo vlasy je docela zajímavé zkusit to zevnitř - tedy od držení těla..

1. pořiďte si kvalitní a skutečně padnoucí podprsenku.
2. narovnejte se a spravte si držení zad - společně s tou podprsenkou to udělá strašný kouzla https://www.youtube.com/watch?…

3. noste sukně a nebo šaty a žensky vypadající boty. Exitují i pohodlné a slučitelné s domácími pracemi a trávením času venku s dítětem.

Jo - i doma noste sukni a nebo domácí šaty.

Choďte tak, že se naučíte přirozeně klást nohy před sebe a při tom se vám budou vlnit kyčle.

4. nechat muže jednou za měsíc hlídat dítě a zajít si na kosmetiku a manikůru je dobrý nápad, ale nepotřebujete gelové nehty, ale upravené ruce a nohy. Oni obecně pánová dávají přednost přirozeným ženským. Stejně tak vlasy pokud máte dlouhé blond a budete je stříhat, tak většině mužů bude spíš vadit - jasně - upravené a dobře ošetřené vlasy jsou prima, ale divoké účesy jsou spíš věc kterým se jiným ženám ukazuje - hele, mám na kadeřníka.

Nmdl
Ukecaná baba ;) 1893 příspěvků 31.07.18 17:52
@Ou píše:
Pokud váš muž chce, abyste byla atraktivnější, tak si především potřebujete odpočinout a mít čas sama pro sebe. Protože unavená ženská, která většinu dne řeší jen dítě a domácnost do role milenky prostě přepíná složitě. Čím víc chce manžel aby jeho žena nebyla jen matkou a hospodyní, tím víc ji musí umožnit aby měla prostor pro sebe a tedy taky trávit čas jen spolu a řešit příjemné věci - jít na rande. Pryč z domu, dítě nechat hlídat a užít si dospělý večer.

A teda spíš než nehty a nebo vlasy je docela zajímavé zkusit to zevnitř - tedy od držení těla..

1. pořiďte si kvalitní a skutečně padnoucí podprsenku.
2. narovnejte se a spravte si držení zad - společně s tou podprsenkou to udělá strašný kouzla https://www.youtube.com/watch?…

3. noste sukně a nebo šaty a žensky vypadající boty. Exitují i pohodlné a slučitelné s domácími pracemi a trávením času venku s dítětem.

Jo - i doma noste sukni a nebo domácí šaty.

Choďte tak, že se naučíte přirozeně klást nohy před sebe a při tom se vám budou vlnit kyčle.

4. nechat muže jednou za měsíc hlídat dítě a zajít si na kosmetiku a manikůru je dobrý nápad, ale nepotřebujete gelové nehty, ale upravené ruce a nohy. Oni obecně pánová dávají přednost přirozeným ženským. Stejně tak vlasy pokud máte dlouhé blond a budete je stříhat, tak většině mužů bude spíš vadit - jasně - upravené a dobře ošetřené vlasy jsou prima, ale divoké účesy jsou spíš věc kterým se jiným ženám ukazuje - hele, mám na kadeřníka.

Hoď tip na žensky vypadají boty bez podpatku, které se hodí k šatům a sukni. :D

Uživatel je onlineludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1170 příspěvků 31.07.18 18:02

Tak do sebe nainvestuj. Cvicit se da i doma jsou na youtube 30 denni vyzvy. Si zajdi na kosmetiku, kup nove pradlo. Gelovky? No nevim staci se o ruce starat. Dat lak.

Příspěvek upraven 31.07.18 v 18:30

Uživatel je onlineDetsa
Extra třída :D 10934 příspěvků 31.07.18 18:09
@Nmdl píše:
Hoď tip na žensky vypadají boty bez podpatku, které se hodí k šatům a sukni. :D

Nemohl jsem si pomoct, ale tady máš :think:

Svetluska.Lulu
Kecalka 297 příspěvků 31.07.18 18:13

Zatim zadny chlap nerekl, ze by zena byla hezci, kdyz ma gelove nechty. Ale oni si hned predstavi instagramove drapy, no…

Jinak me tchyne klade na srdce pri kazde prilezitosti, ze bez podpatku neni zena zenou a neudrzi vztah :roll: takze taky ocenim hezke boty slucitelne s pohodlim :)

Takyjedna
Závislačka 4645 příspěvků 31.07.18 18:18
@Detsa píše:

Nejsou růžový, takže nic.

AjaF
Kecalka 207 příspěvků 31.07.18 18:24
@Detsa píše:
:mrgreen: :mrgreen:
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Jak bojovat proti vzniku potravinové alergie u dětí – pomůže hypoalergenní mléko?

Stále častěji se setkáváme s nešvarem zvaným alergie u dětí. Riziko jejího... číst dále >

Články z Expres.cz

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje nemoc měla smysl, říká Katka. Ve 22 letech porazila rakovinu

Ve dvaadvaceti se Kateřina Vacková dozvěděla, že trpí rakovinou vaječníků. Na... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >