Reklama

Chci byt těhotná a nevim zda jsem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.08.18 09:41
Chci byt těhotná a nevim zda jsem

Ahoj, s manželem se asi cca rok snažíme o miminko. Podařilo se nám to už 2× ale pokaždé jsem potratila. Chtěla bych se zeptat. Minulý měsíc jsem sice normálně dostala menstruaci, ale cítím se pořád nějak divně. Bolí mě nehorázně v podbřišku, kříže, dcl bradavky na prsou a poslední dobou mě bolí bříško pří sexu a i po sexu. Navíc jsem si všimla, že mám často špatné nálady a nedojídám jídlo, protože mě z toho natahuje. Těhotenský test jsem si dělala 2× a oba mi vyšli negativně, tak jsem se chtěla zeptat, zda toto můžou byť těhotenské příznaky? :think:

Reklama

Reakce:

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19318 příspěvků 03.08.18 09:44

základním těhotenským příznakem je pozitivní test.
Pokud máš negativní, může to být čímkoliv…od rozhozených hormonů nebo nervů po přicházející střevní chřipku.

Řešíte to po dvou potratech s lékaři? Tam bych začala…

Tichošlápek
Echt Kelišová 9647 příspěvků 03.08.18 09:45

No - ms, negativní testy. Ne myslím, ze to nejsou příznaky. Muze to byt klidně z toho tepla, tlaku, v hlavě - cokoli

Uživatel je onlinerozand
Ukecaná baba ;) 2322 příspěvků 03.08.18 09:47

Spíš stres nebo hormonální nerovnováha.

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 10362 příspěvků 03.08.18 09:47
@Anonymní píše:
Ahoj, s manželem se asi cca rok snažíme o miminko. Podařilo se nám to už 2× ale pokaždé jsem potratila. Chtěla bych se zeptat. Minulý měsíc jsem sice normálně dostala menstruaci, ale cítím se pořád nějak divně. Bolí mě nehorázně v podbřišku, kříže, dcl bradavky na prsou a poslední dobou mě bolí bříško pří sexu a i po sexu. Navíc jsem si všimla, že mám často špatné nálady a nedojídám jídlo, protože mě z toho natahuje. Těhotenský test jsem si dělala 2× a oba mi vyšli negativně, tak jsem se chtěla zeptat, zda toto můžou byť těhotenské příznaky? :think:

Pokud je test negativní a menstruace dorazila, jen sis něco vsugerovala. Byla jsem těhotná teda jen jednou, ale jisté příznaky jsem měla až po potvrzení těhotenství na gyndě. Žádné nevolnosti a bolesti před testováním neproběhly. Jen jsem měla chuť na určité jídlo - česnečka (ale to mé občas popadne i teď a těhotná nejsem) a cítila jsem prsa. Ale to před MS většinou taky.

ludmilaadamkova
Zasloužilá kecalka 934 příspěvků 03.08.18 10:23

Negativní test - nejsi těhotná

Klara1510
Nováček 3 příspěvky 03.08.18 11:08
@Mar__tanka1983 píše:
základním těhotenským příznakem je pozitivní test.
Pokud máš negativní, může to být čímkoliv…od rozhozených hormonů nebo nervů po přicházející střevní chřipku.Řešíte to po dvou potratech s lékaři? Tam bych začala…

Bohuzel neřešíme, protoze manžela bych k tomu asi jen tezko donutila. Zda se mi, ze chce deti jak blazen a nic pro to nedela :/

veru1986
Nováček 10 příspěvků 03.08.18 11:16

Myslím, že ,, těhotenské příznaky ,, se dají dost dobře vsugerovat, protože se toho dá spoustu lehce vygooglit. Před pozitivním testem mě osobně teda hrozně bolelo v kříži, ale že jsem těhotná mě nenapadlo … to až moji praktickou lékařku když jsem si k ní šla s angínou pro antibiotika :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.08.18 11:25

No je pravda, ze jsem si to mohla cele vsugerovat, protoze po dítěti opravdu moc touzim, ale i kamaradka mela negativni testy a nakonec z toho ma krasnou dcerku. Takze ja těm testům nejak moc neverim ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.08.18 11:59
Anonymni2

Jo, to mam presne taky, uz asi pul roku, dycky tak 2 ze 3 cyklu, mi je v druhy pulce tak, jak popisujes, driv (pred prvnim tehotenstvim) jsem na zadny PMS netrpela, a ted si dycky znova rikam „je mi tak mizerne, ze snad musim byt tehotna“ a k tomu casto zpozdena ms, ale testy pokazde negativni, a i kdyz je pravda, ze vyjimecne jsou negativni i u tehotnych, tak u me je zrejme, ze v sestem mesici nejsem. Asi uz se na to zeptam doktorky… Kdybys ty z toho dosla k nejake dignoze nebo pricine, tak dej vedet, zajimalo by me to. Tenhle mesic jsem zacla este navic byt stejne roztrzita, jako v prvnim tehu, tak jsem zvedava, jestli to tentokrat vyslo, ale je mi lito testu, tak jeste cekam. Navic ten pocit neduvery nad negativnim testem, kdyz nic neukazuje a me se pritom chce zvracet i z reklamy na sunku uplne znam :mavam:

Uživatel je onlinerozand
Ukecaná baba ;) 2322 příspěvků 03.08.18 12:17
@Anonymní píše:
No je pravda, ze jsem si to mohla cele vsugerovat, protoze po dítěti opravdu moc touzim, ale i kamaradka mela negativni testy a nakonec z toho ma krasnou dcerku. Takze ja těm testům nejak moc neverim ;)

To není důvod jim nevěřit, je to raritní případ.

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19318 příspěvků 03.08.18 12:30
@Klara1510 píše:
Bohuzel neřešíme, protoze manžela bych k tomu asi jen tezko donutila. Zda se mi, ze chce deti jak blazen a nic pro to nedela :/

nu hele, tak první fázi jdi bez manžela. Pokud jsi už dvakrát otěhotněla, tak jeho spermie (minimálně směrem plodnosti) budou v pořádku. Ale to, že si dvakrát potratila, to bys měla s gynekologem řešit.
Jednou se stane, ale podruhé? Můžeš mít nějaký problém, a o dítě se můžete snažit léta a zbytečně…

Klara1510
Nováček 3 příspěvky 03.08.18 14:13
@Mar__tanka1983 píše:
nu hele, tak první fázi jdi bez manžela. Pokud jsi už dvakrát otěhotněla, tak jeho spermie (minimálně směrem plodnosti) budou v pořádku. Ale to, že si dvakrát potratila, to bys měla s gynekologem řešit.
Jednou se stane, ale podruhé? Můžeš mít nějaký problém, a o dítě se můžete snažit léta a zbytečně…

Taky si myslim, ze problem bude ve me jen si to asi nechci připustit. No každopádně na tom neco bude urcite v blizke dobe gynekologa navštívím a necham se vyšetřit;)

Klara1510
Nováček 3 příspěvky 03.08.18 14:31
@Mar__tanka1983 píše:

Ja se obavam jestli ty potraty nezpůsobili nervy, které jsem mela. Protoze tehdy kdyz se to stalo a otěhotněla jsem, tak jsem nemela moc dobre obdobi a nervovala jsem se ;)

malytlustyhroch
Kecalka 455 příspěvků 03.08.18 15:32

@Klara1510 tak poradit se s doktorkou asi na skodu neni, ale pravdepodobnost potratu od cca 4 tt, je pry kolem 10% (od poceti dokonce pres 50%), to je jedna zena z deseti, to je v ramci pravdepodobnosti obrovska pravdepodobnost, to je jako, ze ti pasne jednicka na desetistene kostce. Nekdy cloveku padnou dve za sebou :? :hug:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama