Reklama

Chci byt vice toleratni,jak se to naucit

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

nika1988
Kecalka 491 příspěvků 08.09.18 20:54
chci byt vice toleratni,jak se to naucit

Prosim o radu, jak byt vice tolerantni k partnerovi? Manzel je fajn chlap, chtela bych byt vice toleratni, ale neumim to.On tolerantni je-ja sice ted na konicky moc cas nemam, ale drive jsem jich mela dost a nikdy mi nebylo vycteno.On jich ma par, ale vzhledem k tomu, ze stavime dum a manzel jeste dela kvuli penezum prescasy je to narocny

Reklama

Reakce:

malytlustyhroch
Kecalka 480 příspěvků 08.09.18 21:16

Kdysi jsem cetla popularni radu, jak se nechovat jako semetrika, kdyz manzel prijde domu z aktivity, kterou mu zena zavidi nebo mu ji ma z jineho duvodu za zle. Ta rada znela, ze si ma ta zena neco zatim doprat: vanu, knihu, cokoladu, relax proste, zadne uklizeni, pritloukani policek, dohaneni restu, aby mela zena pocit, ze (i) ona v tu dobu neco prijemneho zazila… Kdyz to jde, tak se tim ridim a jsem diky tomu vnitrne i zvenku mnohem vic v pohode.

nika1988
Kecalka 491 příspěvků 08.09.18 21:24

@malytlustyhroch dekuji to zni jako bezva rada,samozdrejme to tak delam,manzel fikne pryc a ja honem uklid a dohanim resty-jsem puntickar :oops:

D. C.
Zasloužilá kecalka 928 příspěvků 08.09.18 22:20

Naučit se být tolerantní? Mně kdysi pomohlo přečíst si pár knih z oblasti duchovní literatury. Třeba od Dalajlámy o pochopení, soucitu, altruismu… ale je i řada dalších autorů.

A také je vždy fajn, když člověk nechce něco tolerovat, zkusit se vžít do situace toho druhého, představit si to.

A jako s každým učením, chce to trénovat, trénovat, trénovat! :-) Nebude to ze dne na den.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >