Chci byt vice toleratni,jak se to naucit

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
nika1988
Zasloužilá kecalka 504 příspěvků 08.09.18 20:54
chci byt vice toleratni,jak se to naucit

Prosim o radu, jak byt vice tolerantni k partnerovi? Manzel je fajn chlap, chtela bych byt vice toleratni, ale neumim to.On tolerantni je-ja sice ted na konicky moc cas nemam, ale drive jsem jich mela dost a nikdy mi nebylo vycteno.On jich ma par, ale vzhledem k tomu, ze stavime dum a manzel jeste dela kvuli penezum prescasy je to narocny

Reakce:
malytlustyhroch
Zasloužilá kecalka 510 příspěvků 08.09.18 21:16

Kdysi jsem cetla popularni radu, jak se nechovat jako semetrika, kdyz manzel prijde domu z aktivity, kterou mu zena zavidi nebo mu ji ma z jineho duvodu za zle. Ta rada znela, ze si ma ta zena neco zatim doprat: vanu, knihu, cokoladu, relax proste, zadne uklizeni, pritloukani policek, dohaneni restu, aby mela zena pocit, ze (i) ona v tu dobu neco prijemneho zazila… Kdyz to jde, tak se tim ridim a jsem diky tomu vnitrne i zvenku mnohem vic v pohode.

nika1988
Zasloužilá kecalka 504 příspěvků 08.09.18 21:24

@malytlustyhroch dekuji to zni jako bezva rada,samozdrejme to tak delam,manzel fikne pryc a ja honem uklid a dohanim resty-jsem puntickar :oops:

D. C.
Zasloužilá kecalka 928 příspěvků 08.09.18 22:20

Naučit se být tolerantní? Mně kdysi pomohlo přečíst si pár knih z oblasti duchovní literatury. Třeba od Dalajlámy o pochopení, soucitu, altruismu… ale je i řada dalších autorů.

A také je vždy fajn, když člověk nechce něco tolerovat, zkusit se vžít do situace toho druhého, představit si to.

A jako s každým učením, chce to trénovat, trénovat, trénovat! :-) Nebude to ze dne na den.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Výhrůžný vzkaz radikálů: Na těchto místech o Vánocích zaútočíme znovu!

V posledních měsících a letech se začínalo zdát, že aktivita islámských... číst dále >

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >