Chci být zase hubená - připojte se

397
3.7.15 13:28

chci být zase hubená - připojte se

Ahoj :kytka:

Tak nevím jak začít, ale asi tak, že jsem lehce před více než rokem přestala kouřit a přibrala jsem z vysportovaných 56 kg na 63kg :roll: Ráda bych shodila a klidně i víc než na čem jsem začínala :-) Ráda bych se s někým podělila o výsledky a podporovala se. Připojí se ke mě někdo? Začínám od dnešního dne. Můj největší problém je jídlo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6231
3.7.15 13:51

@Susenka.M Já se klidně připojím. Chci se ze 70 dostat na 65. Moje největší problémy jsou sladkosti a žraní večer.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1715
3.7.15 13:52

Ahoj, nepíšeš kolik měříš…i když tvoje váha není na první pohled žádná hrůza (jak by někdo mohl okomentovat), chápu, že se ti špatně shazuje…ze 120 kg se přece jenom pár kilo hubne lépe než z 63 kg. ¨
Já mám 176 cm, už dva roky bojuju s váhou 77 - 80 kg (v posledních dnech). Před dvěma lety jsem zhodila cca 14 kg (pohyb, strava, pitný režim) a od té doby se váha ne a ne pohnout. Poslední 2 měsíce sportuju - běh, piloxing, pilates, posílování, fitko apod. a to mi ta váha šla ještě nahoru (na těch 80 kg).

Včera jsem byla u nutriční poradkyně (žádná komerce, typ Cajthamlová a spol.) a řeším to s ní…

Potřebuju dát dolu cca 10 kg, ale vděčná bych byla i za 5 kg.

Co to znamená problém s jídlem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
930
3.7.15 14:08

@Susenka.M Ahoj :mavam:, tak jsme na tom tak nějak podobně, akorát já se asi moc o výsledky dělit nebudu, jelikož nemám doma váhu, ani jsem se nepřeměřovala, nepotřebuji to vědět, prostě a jednoduše chci zhubnout a vidět to a cítit na oblečení hlavně :lol:.. v hubnutí mám už asi 3letou praxi :mrgreen:, takže tu váhu ani měření nepotřebuji, mám už za ta léta tak nějak odhad..
každý rok na jaře si dávám očistnou dvouměsíční kúru, kdy se mi podaří shodit asi 6 kilo, které bohužel ale zase do dalšího roku přes zimu naberu :roll:, nechápu to, nějak se na mě lepí :zed:
letos jsem na jaře jaksi nestíhala, ale teď už se sotva vlezu do riflí, tak musím na ty tuky opět zaútočit.. tipuji že mám momentálně z 56 kilo už 62 a teď za červenec a srpen to chci opět shodit a jak toho vždy docílím? mám jídelníček, kterého se držím a jezdím denně půl hodiny na rotopedu, někdy hoďku a jde to pak jako po másle, nejdůležitější je ta pevná vůle, kdybys chtěla s něčím poradit, tak se ptej :).. jinak já jsem začala včera :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
619
3.7.15 14:26

Moc rada se pripojim. Jsem 4tydny po porodu, aktualne mam vsechno „rozkydle“,des…na vysku 160cm mam 72kg. A potrebuju se dostat na 55-60kg.

Po tretim diteti uz se mi hubne spatne, ackoli jsem stale pomerne mlada. I kdyz za posledni dva, tri dny malicko zmenu pozoruju. A v peti letech porodit tri deti, to zanechalo naslwdky.Brzy se budu vracet do prace, musim vypadat reprezentativne pro muze a jeho praci, a zaroven se potrebuju citit lip, ted se stydim. Takze moc rada se peipojim, abych mela podporu a motivaci od tech, ktere resi stejny problem :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
493
3.7.15 14:28

Ahoj, taky chci začít s hubnutim, dnes jsem se před zrcadlem v plavkách málem rozbrecela, mam 163/70. Uz od ledna jsem zhubla za mesic a pul 10 kg jen změnou stravy a to jsem se ani nemusela hybat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5943
3.7.15 14:31

„@Susenka.M“

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
281
3.7.15 14:43

Jo urcite, ja mam 162 a od porodu je to zitra 8 mesicu a mamdole 35 kilo, ted mam 59 kilo a ty posledni kila jdou nejhur. Cil jsem mela 55, potom uvidim ☺

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.7.15 15:23
Také bych potřebovala sundat nějaké to kilčo :zed:, mohla bych poprosit o jídelníček kterého se držíte? Díky moc :hug:
@NikushV píše:
@Susenka.M Ahoj :mavam:, tak jsme na tom tak nějak podobně, akorát já se asi moc o výsledky dělit nebudu, jelikož nemám doma váhu, ani jsem se nepřeměřovala, nepotřebuji to vědět, prostě a jednoduše chci zhubnout a vidět to a cítit na oblečení hlavně :lol:.. v hubnutí mám už asi 3letou praxi :mrgreen:, takže tu váhu ani měření nepotřebuji, mám už za ta léta tak nějak odhad..
každý rok na jaře si dávám očistnou dvouměsíční kúru, kdy se mi podaří shodit asi 6 kilo, které bohužel ale zase do dalšího roku přes zimu naberu :roll:, nechápu to, nějak se na mě lepí :zed:
letos jsem na jaře jaksi nestíhala, ale teď už se sotva vlezu do riflí, tak musím na ty tuky opět zaútočit.. tipuji že mám momentálně z 56 kilo už 62 a teď za červenec a srpen to chci opět shodit a jak toho vždy docílím? mám jídelníček, kterého se držím a jezdím denně půl hodiny na rotopedu, někdy hoďku a jde to pak jako po másle, nejdůležitější je ta pevná vůle, kdybys chtěla s něčím poradit, tak se ptej :).. jinak já jsem začala včera :dance:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13608
3.7.15 15:59

.

Příspěvek upraven 13.06.17 v 21:23

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13608
3.7.15 16:00

*zhubnu :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
930
3.7.15 17:34

@Xsarunka já mám z netu jídelníček Petra Havlíčka, ale upravuji si ho podle sebe, jak mi co chutná nebo ne, nechci se nutit do něčeho, co mi nejede :D.. když tak bych poslala na mail ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Peťulka2608
3.7.15 17:38
@eleny3 píše:
Jo urcite, ja mam 162 a od porodu je to zitra 8 mesicu a mamdole 35 kilo, ted mam 59 kilo a ty posledni kila jdou nejhur. Cil jsem mela 55, potom uvidim ☺

Coze? Ja chci taky :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
3.7.15 17:44

Ahoj, taky se připojuji. :kytka: Já měřím 170 cm, před otěhotněním jsem měla 51 kg a když jsem šla rodit, tak 80 kg :cert: Teď jsem rok a půl po porodu a mám 70 kg a cítím se hrozně. Chtěla bych shodit 10 kg. Můj problém je, že jím třeba jen 2× denně, ale větší porce a pak piju sladké pití. Na tom jsem závislák… :zed: Nemám dost silnou vůli, s tím něco dělat, před dítětem jsem nepotřebovala nic omezovat, ani držet diety, nebo cvičit, takže s tím teď začínám a nebaví mě to, když jsem na to sama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
397
3.7.15 18:03

@Dundee2 nechápu? :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu