Chci dalšího bratrance či sestřenici

Anonymní
9.8.13 14:27

Chci dalšího bratrance či sestřenici

Předem se omlouvám k anonymu, veřejně se o tom bavit nechci.
A teď k té věci.
Mám tetu, mám jí opravdu moc ráda. Před dvěma roky se jim narodil kluk, můj bratranec, kterého miluju nadevše. Mimochodem je mi 30let a mám svoje děti a manžela. Moje děti mého bratrance milujou, vyrostli spolu a berou ho jako bráchu :) Jenže teď se mě zeptala starší dcera, zda bude mít ještě další ‚sestřičku‘ či ‚brášku‘ od tety a mně vlastně došlo, že já taky chci dalšího prcka do rodiny. A teď, jak to nějak mé tetě naznačit či se jí rovnou zeptat? :nevim: vím, jaké to je, když se Vás někdo vyptává na druhé a vy buď teprve plánuje a nebo se snažíte, sama jsem to zažila. Budu ráda za Vaše typy :)

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

cher
9.8.13 14:29

A proč bys jí měla něco naznačovat? Je to dospělá osoba, která se k tak důležitému kroku asi nebude rozhodovat na základě toho, že tvoje děti chtějí v rodině mimino :think:

• Nahlásit
7566
9.8.13 14:31

A kolik tetě je?
A proč se jáí normálně nezeptáš - třeba ve vtipu - má jednoho prcka, jestli mu nepořídí sourozence?

• Nahlásit
9092
9.8.13 14:32

No já nevím ale do toho bych se teda nepletla. Můžeš se zeptat, zda plánují synovi sourozence ale na nic víc bych se neptala, je to jejich osobní věc a určitě se nezačnou snažit o další dítě jen proto, že tvoje rodina chce nového člena…

• Nahlásit
14079

Kolik je tetě? Má i starší děti? A chce vůbec další dítě?
My máme sami miminko a kamkoliv přijdeme na návštěvu, tak se děti rozplývají, že chtějí taky miminko. Kdyby se tím měli všichni řídit, to by byla asi pěkná nadílka :lol:.

• Nahlásit
3434

Nějak nechápu, proč by ses jim měla montovat do toho, kolik budou mít dětí. Nech to být

Příspěvek upraven 09.08.13 v 14:33

• Nahlásit
9.8.13 14:33

To je nějaká divná otázka. Zeptat se můžeš, úplně normálně, ale chtít další sestřenici, nebo bratrance, to sice můžeš, ale nezávisí to na tobě…

• Nahlásit
14870
9.8.13 14:33

A nebylo by jednodušší abys jim dopřála ty dalšího sourozence?
já jsem to nějak nepochopila, jak ože by teta dala „jen“ na tvoje rady a kvůli tvým dětem si pořídila další dítě? mně to přijde trošku ujetý, nezlob se ;)

• Nahlásit
2989
9.8.13 14:36

A já bych chtěla mít tvoje starosti :roll:

• Nahlásit
9092
9.8.13 14:39

A abych pravdu řekla, když jsem v nabídce zahlédla nadpis této diskuze, myslela jsem si, že to bude psát nějaká mladá puberťačka, nic proti :kytka: :)

• Nahlásit
1654
9.8.13 14:40

Tvoje starosti a kuvajtskou naftu
cheš mimino, tak si ho udělej, ne? Určitě bys udělala radost především chudince tetě :mrgreen:

• Nahlásit
9128
9.8.13 14:41
@Anonymní píše:
Předem se omlouvám k anonymu, veřejně se o tom bavit nechci.
A teď k té věci.
Mám tetu, mám jí opravdu moc ráda. Před dvěma roky se jim narodil kluk, můj bratranec, kterého miluju nadevše. Mimochodem je mi 30let a mám svoje děti a manžela. Moje děti mého bratrance milujou, vyrostli spolu a berou ho jako bráchu :) Jenže teď se mě zeptala starší dcera, zda bude mít ještě další ‚sestřičku‘ či ‚brášku‘ od tety a mně vlastně došlo, že já taky chci dalšího prcka do rodiny. A teď, jak to nějak mé tetě naznačit či se jí rovnou zeptat? :nevim: vím, jaké to je, když se Vás někdo vyptává na druhé a vy buď teprve plánuje a nebo se snažíte, sama jsem to zažila. Budu ráda za Vaše typy :)

Tak když tak moc chcete mimčo, tak si ho pořiďte vy :kytka:. Jestli se normálně bavíte, tak se jí můžeš normálně zeptat… ale že bych si pořizovala dítě kvůli neteři, to ne :mrgreen:

Příspěvek upraven 09.08.13 v 14:42

• Nahlásit
Anonymní
9.8.13 14:42

Mé tetě je 35let. Montovat se do toho nebudu a ani nechci, je to jejich věc, to vím.
Dítě chce, bavila jsem se o tom. Problém je však její manžel, který se do dalšího moc nehrne. Starší dcerce jsem říkala, ať to řekne tetě sama, že já s tím nic neudělám. Pro Boudice23 já jim dalšího prcka už pořídila, má se narodit v říjnu. Jenže tato otázka padla od dcerky v době mého těhotenství a ještě v ní bylo zmíněno,,od tety''

• Nahlásit
9128
9.8.13 14:43
@Anonymní píše:
Mé tetě je 35let. Montovat se do toho nebudu a ani nechci, je to jejich věc, to vím.
Dítě chce, bavila jsem se o tom. Problém je však její manžel, který se do dalšího moc nehrne. Starší dcerce jsem říkala, ať to řekne tetě sama, že já s tím nic neudělám. Pro Boudice23 já jim dalšího prcka už pořídila, má se narodit v říjnu. Jenže tato otázka padla od dcerky v době mého těhotenství a ještě v ní bylo zmíněno,,od tety''

Tak se může tety zeptat dcera, od těch dětí je to takové hezky bezelstné :)

• Nahlásit
14870
9.8.13 14:43

Tak jí to máš nějak rozumně vysvětlit, že se děti nedělají jak na běžícím pásu, a že za nedlouho bude mít parťáka :-)

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama