Reklama

Chci darovat nové oblečení - Praha

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Enmamma
Závislačka 2783 příspěvků 05.01.17 08:12
Chci darovat nové oblečení - Praha

Ahoj maminky, mám doma nové oblečení, které nepotřebuji a ráda bych ho darovala. Jedná se o trička a mikiny, převážně velikost S, M,L a XL a jednu teplákovou soupravu velikost S/M, některé kousky jsou i větší, pár mám i pro miminka. Poraďte kam nebo komu bych to mohla věnovat.

Reklama

Reakce:

araw
Neúnavná pisatelka 16585 příspěvků 05.01.17 08:14

Azylak? Tam se ruzne velikosti upotrebi urcite :palec:

Uživatel je onlinegabki
Ukecaná baba ;) 1136 příspěvků 05.01.17 08:15

Na charitu v místě bydliště, do dětského domova, tady na e miminko jednotlivcům.

Enmamma
Závislačka 2783 příspěvků 05.01.17 08:35

@gabki Já bych to radši věnovala jednotlivcům, ale nevím, kde je sehnat. Na podzim jsem darovala hromadu oblečení pro bezdomovce. Oni si ale ničeho neváží a mě je líto jim to znovu darovat, když vím, že to ušpiní a vyhodí do popelnice.

pelikan21
Generální žvanilka 20384 příspěvků 05.01.17 08:53
@Enmamma píše:
@gabki Já bych to radši věnovala jednotlivcům, ale nevím, kde je sehnat. Na podzim jsem darovala hromadu oblečení pro bezdomovce. Oni si ale ničeho neváží a mě je líto jim to znovu darovat, když vím, že to ušpiní a vyhodí do popelnice.

maminky v azylaku to urcite oceni… vetsinou nemaji nic :( A i obleceni pro deti oceni…

Uživatel je onlinegabki
Ukecaná baba ;) 1136 příspěvků 05.01.17 09:29

A ještě mě napadlo tady na bazaru, sice nevím jak funguje nechodím tam, ale nafotila bych to a místo ceny napsala „darují“.

Enmamma
Závislačka 2783 příspěvků 05.01.17 09:42

@gabki Mám toho hodně a ufotila bych se k smrti :mrgreen: Dávám to zadarmo a nechci nad tím strávit hory času.

Uživatel je onlinegabki
Ukecaná baba ;) 1136 příspěvků 05.01.17 12:14

@Enmamma rozumím je to ztráta času, a ty to oblečení neunosis, treba na procházku, zahradu, co ja bych za to dala :jazyk: protože všechno se dá unosit. a nebo není u tebe v okolí nějaká Mamca samozivitelka? nebo tady holky pražský hlaste se :jazyk:

Enmamma
Závislačka 2783 příspěvků 05.01.17 14:10

@gabki Jestli potřebuješ, můžem se ve vzkazu dohodnout. Už se ozvaly dvě maminky.

Samy
Závislačka 3422 příspěvků 05.01.17 18:44

@Enmamma zkus to nabídnout na https://www.emimino.cz/…nkovani/160/?…

naty23emik
Povídálka 36 příspěvků 13.01.17 05:19

Pokud by jste to chtela darovat me tak to rada uvitam mam 8mesicni holcicku mam jen rodicak a z toho ziju s malou…sme sami..byvaly odesel a nechal zadluzeny ucet je psanej na me..takze ja mam na mesic 8100kc :( na sebe sem si nekoupila nic ani nepamatuju a pomohlo by mi to moc moc prosim kdystak do zprav pisnete predem dekuji

mejky
Povídálka 50 příspěvků 13.01.17 10:41

Já takhle chodím do dětských domovů a nebo nějaký péče pro matku s dítětem?:)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.17 10:42

@naty23emik azylák,tam ti pomužou…

Enmamma
Závislačka 2783 příspěvků 13.01.17 14:28

@naty23emik Napiš mi do zprávy :mavam:

Titína25
Povídálka 22 příspěvků 13.01.17 15:59

Dávala jsem do dětskýho domova:)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Ruská herečka zmlátila při televizní debatě jednu z divaček! Co jí provedla?

Devětačtyřicetiletá ruská herečka Evelina Bledansová v debatě hovořila o tom,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Osobní tragédie první dámy Hany Benešové. Nikdy neměla vlastní dítě

Hana Benešová je nejvýraznější a možná nikdy nepřekonatelnou první dámou... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama