Chci dát děti k adopci, deprese v těhotenství

Anonymní
27.11.20 20:08

Chci dát děti k adopci, deprese v těhotenství

Omlouvám se za anonym, ale opravdu se za toto stydím. Čekám dvojčátka, miminka jsou zdravá, dvě zdravé holčičky..
Mimča jsou opravdu moc chtěná, jenže co jsem zjistila, že jsem těhotná tak je najednou “nechci”. Čekala jsem jedno miminko, a od té doby co jsem zjistila dvě, jsem se z toho trochu psychicky zhroutila. Manžel je hrozně rád, chtěl děti dlouho, je zlatej, hodně pomáhá, hodně pracuje, nemám mu co vytknout i jeho rodina je super :nevim:
Už máme skoro celou výbavičku na holky, jenže já z toho pořád nejsem šťastná..
Nejraději bych holčičky dala k adopci, jenže to by manžel nedovolil. Nevím co se se mnou stalo, být matkou prostě nechci :(
Přepadávají mě úzkostné stavy, kdy bych nejradši udělala něco, abych potratila, jindy to je lepší když jsem třeba s kamarádkou nebo v práci, ale za chvíli do ní kvůli vysokemu stadiu těhotenství nebudu moct.
Opravdu jsem ty miminka hrozně chtěla, nebi teda jedno miminko.. tak proč mám tyhle myslenky :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7266
27.11.20 20:13

Asi bych vyhledala psychiatra, ta hormonalni a psychicka zatez v tehotenstvi Ti rozhazela psychiku. Jsou antidepresiva, co se daji brat i v tehotenstvi a pri kojeni, bude treba stacit brat je chvili a srovnas se…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2902
27.11.20 20:16

Pochybnosti do určité míry jsou normální. Máš rozházené hormony, až se děti narodí, tak se to určitě srovná. Neboj si říct o pomoc, když ji budeš potřebovat. To bude dobrý, neboj :hug: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51664
27.11.20 20:17

Myslim si, ze takove myslenky mas pouze pred porodem. Kdyby to nepreslo.
At se o deti stara otec a rodina, nez se das psych. do cajku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2686
27.11.20 20:20
@Serpentini píše:
Pochybnosti do určité míry jsou normální. Máš rozházené hormony, až se děti narodí, tak se to určitě srovná. Neboj si říct o pomoc, když ji budeš potřebovat. To bude dobrý, neboj :hug: :srdce:

Aby se to nerozjelo v poporodni depresi… zacala bych na tom pracovat jeste pred porodem pripadne i pomoci leku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2704
27.11.20 20:20
@Anonymní píše:
Omlouvám se za anonym, ale opravdu se za toto stydím. Čekám dvojčátka, miminka jsou zdravá, dvě zdravé holčičky..
Mimča jsou opravdu moc chtěná, jenže co jsem zjistila, že jsem těhotná tak je najednou “nechci”. Čekala jsem jedno miminko, a od té doby co jsem zjistila dvě, jsem se z toho trochu psychicky zhroutila. Manžel je hrozně rád, chtěl děti dlouho, je zlatej, hodně pomáhá, hodně pracuje, nemám mu co vytknout i jeho rodina je super :nevim:
Už máme skoro celou výbavičku na holky, jenže já z toho pořád nejsem šťastná..
Nejraději bych holčičky dala k adopci, jenže to by manžel nedovolil. Nevím co se se mnou stalo, být matkou prostě nechci :(
Přepadávají mě úzkostné stavy, kdy bych nejradši udělala něco, abych potratila, jindy to je lepší když jsem třeba s kamarádkou nebo v práci, ale za chvíli do ní kvůli vysokemu stadiu těhotenství nebudu moct.
Opravdu jsem ty miminka hrozně chtěla, nebi teda jedno miminko.. tak proč mám tyhle myslenky :,(

I kdybys děti nakonec fakt nechtěla, což vážně nechápu, tak jak můžeš mluvit o adopci, když mají už teď milujícího otce?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.11.20 20:21

Měla jsem v těhotenství brutální psychické potíže - to, co mají některé ženy po porodu, jsem měla před. Během pár desítek hodin po porodu to odeznelo, normálně jak kdyby že mne spadla černá deka, neuvěřitelný, co ty hormony umí. Ale nemuselo to být dobré a ty nevíš, jak to bude u tebe.

Určitě najdi psychologa, jednak je zbytečné se takhle trápit a jednak nevíš, co bude po porodu, třeba tě to přejde jako mě, ale třeba ne a je dobré mít zajistenou pomoc předem a ne ji pak shánět na poslední chvíli, po porodu budeš muset fungovat.

Určitě to řeš.

(jestli to tu někdo napíše, že jsi blbá a nevdecna, tak to necti, to ti teď nepomůže, ty sis ten psychicky stav nevymyslela, že jo)

• Citovat
  • Nahlásit
2704
27.11.20 20:21
@Kelsey píše:
Myslim si, ze takove myslenky mas pouze pred porodem. Kdyby to nepreslo.
At se o deti stara otec a rodina, nez se das psych. do cajku.

Já teda da neznám nikoho s takovými myšlenkami.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.11.20 20:23

Ahoj, věř že po porodu se to srovná, musí :think: Víš kolik lidí si přeje dětičky a mít je nemůžou? Děti jsou dar, prosím nerouhej se a buď šťastná, protože budou nádherný a budeš je strašně milovat. :srdce: Ty stavy co teď máš asi občas někdo má, ale věřim že zmizej. Buď v pohoďe, bez dětí je život nuda! To víš že to bude záhul, ale každý období přejde a pak budeš šťastná, že máš dvě krásný princezny. Kamarádce holčička zemřela ve 3měsícich. Tohle si neumíš představit, co je to za bolest, takže se těš a buď mooooc ráda :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
29160
27.11.20 20:23

Počkala bych do porodu a pak šla na terapii. Přece by ses nezbavila dětí, když byly chtěné?!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1950
27.11.20 20:25

Určitě se svěř gynekologovi. Ja si naopak nemyslím, ze to porodem prejde, spis naopak. Mohl by ti zařídit vyšetření u psychiatra, ten potom třeba nějakou medikaci. Tohle neni sranda. A určitě se za to nestyď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9790
27.11.20 20:27

Položím ti otázku? Raději bys dala vlastní děti k adopci, než aby sis přiznala, že tvůj stav není normální a urychleně to začala řešit s odborníkem? Kočko, utíkej zavčas k psychologovi, i po porodu to může pokračovat a zbytečně si zkazíš nejkrásnější chvíle po porodu a holkám start do života. Těhotenství je nápor na psychiku sám o sobě, navíc vícečetné :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9790
27.11.20 20:28

@Kockazvysocan tak on se s takovými myšlenkami nikdo moc veřejně nechlubí. Možná bychom se divili, kolik ženských je občas mívá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1950
27.11.20 20:29
@Kockazvysocan píše:

A to znamená co, ze neexistují? Kdo by se takovymi myšlenkami chlubil na potkani? Po porodu každej čeká superstastnou matku s hvezdickama v ocich! Vim, o cem mluvim, šestinedělí pro mě bylo peklo. Az tak jako zakladatelka jsem neuvazovala nikdy, ale bylo mi strašně, a fakt by to do mě nikdo neřek, nikomu jsem to netroubila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51664
27.11.20 20:31
@Kockazvysocan píše:

No, ja taky nikoho takhle nestastneho neznam.
Ale celkove je tenhle rok neskutecne negativisticky, ze se nejspis nedivim, kdyz lide padaji do depresi. Bude hur.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat