Chci dát dítě k adopci nenarozené

Napsat příspěvek
Velikost písma:
37166
15.9.21 18:24
@Venetia píše:
A kolik zen bude chtit prochazet tehitenstvim a porodem, kdyz dite nechce. Jedine nejake masochistky.

tady ti jedna evidentně založila diskusi, budeš jí vysvětlovat, že to má cítit jinak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66781
15.9.21 18:27
@Pudloslava píše:
tady ti jedna evidentně založila diskusi, budeš jí vysvětlovat, že to má cítit jinak?

Proc bych mela
Zjistila to ve ctvrtem mesici jestli se nepletu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.9.21 14:14

Adopce

Milá zakladatelko, dobře si rozmysli, co chceš, je to rozhodnutí na celý život. Máš ještě čas. Možnosti je více - pěstounská péče, adopce zprostředkovaná úřadem nebo přímá adopce. Rozdíl ráda vysvětlim v soukromé zprávě - buď napiš tak nebo na mail kdyzdite@gmail.com

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
464
16.9.21 14:19

@Diteneprichazi
Jste mezinarodni?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.9.21 14:45
@Takco píše:
@Diteneprichazi
Jste mezinarodni?

Asi nerozumím otázce?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
17.9.21 12:39

Na instagramu sleduji maminku/rodiče, kteří mají chlapečka z přímé adopce, protože vlastní se jim nedařilo. Na instagramu je jako rendy_schon. O tomhle tématu dost mluví, když jí napíšeš určitě ráda poradí nebo aspoň nasměruje. Zkus jí kontaktovat. :) Držím palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
18.9.21 10:57

@Takco nějak nechápu p co jde? Proč mezinárodní? A co to má společného s příspěvkem od paní co je tady jako anonymní???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
464
18.9.21 17:16
@Diteneprichazi píše:
Asi nerozumím otázce?

Nick mi evokuje nějakou organizací, omlouvám se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
464
18.9.21 17:18
@Nike Niken píše:
@Takco nějak nechápu p co jde? Proč mezinárodní? A co to má společného s příspěvkem od paní co je tady jako anonymní???

Mozna mě zmátlo, že zřejmě admin smazal e-mailovou adresu, působilo to na mě jako organizace. Omlouvám se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7749
18.9.21 17:21
@Anonymní píše:
Dobře podle vás si dítě nechám. O Dítě nebude postaráno a budu mu dávat najevo že jsem ho nechtěla a že jsem si ho nechala jen kvůli tomu co by na to řekli lidi.
Bude to takhle vyhovovat?
Děkuji za to že jsou tu lidi co to chápou.

nezapomeň zdůraznit, že ti rozhodnutí dali na pipinci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
22.9.21 11:22

prima adopce

Na instagramu jsme sledovala rodinu, kteri si takto poridili miminko. Domluvili se starsim parem, ktery cekal snad 4.dite. Ona byla uz u porodu a na sestinedeli uz sla s nim.
Proces tam je nasdílený, možná Vám to pomůže.
Najdes ji jako rendy_schon.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2570
23.9.21 11:09
@Anonymní píše:
Ahoj, nedávno jsem zjistila že jsem ve 4 měsíci těhotenství. Miminko s přítelem nechceme a jsme na 100% rozhodnutý věřím že nějaké rodině to pomůže.

Chtěla bych se zeptat jak to funguje s adopci a je tu nějaká žena která si tím prosla?

Děkuji
A prosím komentáře ať si ho nechám a nebo že jsme si nedávali pozor brala jsem prášky a i přesto se to stalo a menstruaci jsem měla taky.

Ozvěte se mi prosím do zpráv 🙏 Máme zkušenosti s přímou adopci. A moc rádi by jsme chtěli pro našeho malého sourozence.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2570
23.9.21 11:10
@kukla123 píše:
Na instagramu jsme sledovala rodinu, kteri si takto poridili miminko. Domluvili se starsim parem, ktery cekal snad 4.dite. Ona byla uz u porodu a na sestinedeli uz sla s nim.
Proces tam je nasdílený, možná Vám to pomůže.
Najdes ji jako rendy_schon.

Děkuji za označení 🙏

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
25.9.21 06:43

Přímá adopce - hledame

Dobrý den, my hledáme miminko, které bychom si mohli vzít do přímé adopce. Víme jak na to, postup známe, všechny potřebné dokumenty máme připravené. Miminko si moc přejeme a rádi bychom mu dali to nejlepší, co dokážeme. Pište buď soukromou zprávu nebo na vitejknamm@seznam.cz

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
30.9.21 19:35
@Anonymní píše:
Ahoj, nedávno jsem zjistila že jsem ve 4 měsíci těhotenství. Miminko s přítelem nechceme a jsme na 100% rozhodnutý věřím že nějaké rodině to pomůže.

Chtěla bych se zeptat jak to funguje s adopci a je tu nějaká žena která si tím prosla?

Děkuji
A prosím komentáře ať si ho nechám a nebo že jsme si nedávali pozor brala jsem prášky a i přesto se to stalo a menstruaci jsem měla taky.

Tak se mi ozvěte sem do emailu, budu moc ráda ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat