Chci dítě, partner má děti z předchozího vztahu a se mnou nechce

Anonymní
31.8.20 15:57

Chci dítě, partner má děti z předchozího vztahu a se mnou nechce

Zdravím děvčata :mavam:,

rozhodla jsem se po dlouhé úvaze napsat příspěvek a požádat o rady, jsem úplně v koncích. Jsem s partnerem téměř dva roky, z toho téměř celou dobu spolu žijeme. Poznali jsme se, když byl nefunkčním vztahu s ex partnerkou (nikdy si jí nevzal), který byl udržován jen kvůli dvěma dětem. Velmi jsme se do sebe zamilovali a rozhodli se to zkusit, sestěhovali jsme se spolu, začátky byly nádherné a já měla pocit, že jsem potkala toho nejlepšího chlapa. Postupem času jsme začali mluvit o svatbě a dětech, přišel s tím první on, moc hezky o tom mluvil, jak by chtěl začít znovu a mít společné děti, být šťastný a těšit se domů na tu radost a vidět mě šťastnou s miminkem. Požádal mě dokonce o ruku. Od konce minulého roku začalo vše jít do kopru, začali jsme se hádat, protože jsem prodělala těžký zánět dělohy a bylo mi řečeno, že bych měla mít miminko co nejdříve a začala jsem se tedy zajímat. Nakonec vše dopadlo jen hádkami kolem jeho dětí, našeho dítěte a jeho ex, která ho neustále masíruje. Takhle to šlo posledních 8-9 měsíců, teď se už jen hádáme, ignoruje mě, utíká za jeho dětmi, má vůči nim výčitky, vyčítá mi, že je v kleštích od ex a že když budeme mít vlastní, tak to bude jen horší. Ví, že se tím neskutečně už rok trápím a mám neustále deprese, vlastně nám to zničilo i vztah, jenže já bohužel nemám čas čekat…byla jsem dokonce se spodkem v červnu na operaci, abych mohla mít vlastní děti a on mi dva dny před operací řekl, že mi nemůže být oporou a že si chce zažádat o střídavku. Neskutečně na dětech z předchozího vztahu visí a stále mi něco vyčítá, dělá mi i takové naschvály, že když přijedou, tak mě dva dny ignoruje, ani na mě nemluví a já jim jen dělám full servis. Jeho děti jsem přestala tímhle vším naprosto dávat, bohužel jsou tak trošku problematické a hlavně protože mě to neskutečně bolí a chápu to jako podraz a totální ignoraci přirozených potřeb… dávala jsem je jen, když jsem měla jeho podporu, prostě tak, jak to bylo. Několikrát mi během posledního půl roku řekl, že nechce se mnou, pak že se mnou nikdy, nikdy, pak zase otočí, že to tak nemyslel, pak mi zase řekne, že ne takhle, pak zase že ne kvůli jeho dětem…

Všechny plány šly stranou, nezbylo z toho nic, jsem akorát nešťastná a trápím se a zvažuji rozchod, velmi ho miluji, ale nevím, zda má něco takového cenu…pořád říká, jak mě miluje a jsem ženská jeho života a pak tohle…už nemůžu, teď mi navíc začal prohlížet i osobní zprávy, jestli si s někým jiným nepíšu. Žárlí, že si píšu s kamarádem, se kterým jsem nic neměla a nemám, jen protože ví, že je bezdětný…jsem z toho nešťastná :roll: :,(

Příspěvek upraven 02.09.20 v 13:50

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1795
31.8.20 16:02

Najdi si jiného přítele :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16720
31.8.20 16:02

Ztráta času. Lepší už nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
304
31.8.20 16:03

Ne, nemá to cenu. Nekoukej na to co říká, ale jak se chová. A chová se k Tobě - s prominutím - jak k onuci. Při tom výčtu co jsi napsala se mi vařila krev a myslím že každá žena s normálním množstvím sebeúctu by už měla jasno :kytka:

Je to slaboch, co tě obviňuje za svůj zpackanej život a nedokáže ti být oporou ani v krizových momentech. S ním bych si dítě nepořídila ani kdyby ho chtěl. Sám ti řekl že nechce, a to moc řešení ani nemá - buď ty se představy dítěte vzdáš, a nebo ho do toho natlačíš a dosáhneš svého, ale stejně to nebude ono, když on dítě nechce…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
31.8.20 16:04
@Magika VonCary píše:
Ne, nemá to cenu. Nekoukej na to co říká, ale jak se chová. A chová se k Tobě - s prominutím - jak k onuci. Při tom výčtu co jsi napsala se mi vařila krev a myslím že každá žena s normálním množstvím sebeúctu by už měla jasno :kytka:Je to slaboch, co tě obviňuje za svůj zpackanej život a nedokáže ti být oporou ani v krizových momentech. S ním bych si dítě nepořídila ani kdyby ho chtěl. Sám ti řekl že nechce, a to moc řešení ani nemá - buď ty se představy dítěte vzdáš, a nebo ho do toho natlačíš a dosáhneš svého, ale stejně to nebude ono, když on dítě nechce…

Taky se na to takhle právě dívám, jen kdyby ty city nebyly takové jaké jsou…také mu často říkám, že já za to, že udělal chybu nemůžu a nemůže si to na mě vylívat :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3866
31.8.20 16:04

Snad bys nechtěla do takové situace přivést dítě? Já tě chápu, neuměla jsem si život bez dítěte představit, ale to co popisuješ je černá můra. Že tě miluje, jsou jen kydy. Aspoň víš, proč měl nefunkční vztah se svou ex. Tebe by nečekalo nic lepšího. A že visí na dětech? Tak to je snad normální, ne? Nebo ty chceš mit dítě, abys ho pak měla v paži?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
537
31.8.20 16:07

Mně to přijde, že on se prostě sbalil a odešel od rodiny za adrenalinem a po roce se nabažil, a proto to šlo do kopru. A ty řeči o svatbě a dětech? Chlapi toho navykládají…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
31.8.20 16:09
@Akinee píše:
Snad bys nechtěla do takové situace přivést dítě? Já tě chápu, neuměla jsem si život bez dítěte představit, ale to co popisuješ je černá můra. Že tě miluje, jsou jen kydy. Aspoň víš, proč měl nefunkční vztah se svou ex. Tebe by nečekalo nic lepšího. A že visí na dětech? Tak to je snad normální, ne? Nebo ty chceš mit dítě, abys ho pak měla v paži?

To rozhodně ne, ale tohle je vážně extrém v reakcích myslím, špatně jsem se vyjádřila, nezvedne mu ex telefon a hystericky brečí a řve a je pak na mě hnusný a zlý…takhle jsem to myslela, že mu na nich záleží je samozřejmě v pořádku a normální, to nikdo nezpochybňuje :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1613
31.8.20 16:09

Jste spolu necele dva roky, holt jste slezli z ruzoveho oblacku zamilovanosti a evidentne vam to nefunguje. Byt tebou, tak se na tohle vykaslu a najdu si chlapa bez zavazku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
31.8.20 16:10
@darka15 píše:
Mně to přijde, že on se prostě sbalil a odešel od rodiny za adrenalinem a po roce se nabažil, a proto to šlo do kopru. A ty řeči o svatbě a dětech? Chlapi toho navykládají…

Občas mi je z toho, co mi nasliboval a navykládal a jak jsem mu věřila tak špatně… :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7528
31.8.20 16:11

Ex si nevzal, tebe si nevzal, ex ho podle tvých slov natlačila do dítěte, neděláš ted to samé? Čím je tak výjimečný, že se obě ženete do dětí s”partnerem, který je nechce”.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3866
31.8.20 16:11
@darka15 píše:

Přesně tak. Zas jeden, co byl ještě děcko, když si pořizoval rodinu. Chudák :mrgreen: Tlakem okolí a podvodem. To mu jako prodali nefunkční kondomy? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1663
31.8.20 16:13

Jako rychle pryč a to co nejdřív, neztrácej zbytečně čas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3866
31.8.20 16:13
@Lumea píše:
To rozhodně ne, ale tohle je vážně extrém v reakcích myslím, špatně jsem se vyjádřila, nezvedne mu ex telefon a hystericky brečí a řve a je pak na mě hnusný a zlý…takhle jsem to myslela, že mu na nich záleží je samozřejmě v pořádku a normální, to nikdo nezpochybňuje :kytka:

Jezusku, proboha uteč zavčas. Chceš mít na svědomí nešťastnou sebe a svoje dítě? :? Začátky obvykle bývají krásné, ale jestli je to ten pravý se pozná mnohem později. Ty už jsi poznala, že ne.

Příspěvek upraven 31.08.20 v 16:15

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
31.8.20 16:15
@Akinee píše:
Přesně tak. Zas jeden, co byl ještě děcko, když si pořizoval rodinu. Chudák :mrgreen: Tlakem okolí a podvodem. To mu jako prodali nefunkční kondomy? :mrgreen:

Přestala brát prášky bez jeho vědomí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama