Chci ho ale už je pozdě

Anonymní
8.4.21 05:23

Chci ho ale už je pozdě

Ahoj. Potřebuju se nějak vypsat z toho co mi teď nedá spát😏
Před rokem jsem poznala úplně úžasného chlapa, rozumněli jsme si ve všem, měli jsme stejné zájmy, prostě úplná idylka, problém byl ale v tom, že jsem už několik let sama a zažila jsem samé zklamání, proto pro mě bylo těžké jít s nim do vztahu a důvěřovat mu, proste v sobě mám asi nějakej blok a ve všem hned vidím, ze to dopadne špatně a nedokázala jsem cítit lásku, i když mi s nim bylo opravdu moc hezky. Seznámil mě se svou rodinou se svými přáteli, dělali jsme všechno jako bychom byli ve vztahu, říkal mi, že mu za to stojím a počká a dá všemu čas a já mu to opravdu věřila, protože dělal pro mě věci jako nikdo predtim, fakt by mi snesl modré z nebe. Asi před půl rokem mi ale napsal, že nevěří, že by z mé strany měla přijít nějaká láska a že bude lepší když to ukončíme že už necítí to co predtim. Asi i to o něm už vypovídá dost, že až tak uzasnej jak jsem si myslela nebude, protože kdyby mě měl tak rad jak tvrdil tak ho to neprejde ze dne na den. Tak jsme to ukončili a mne došlo že mi strašně chybí a že i když si to asi nechci přiznat a potlacuju to v sobě tak k němu něco cítím a rada bych tomu dala ještě šanci, ale už to měl prý v sobě uzavřeny a nic víc nechce. Nějak jsem se z toho teda dostala. Nebyli jsme v kontaktu od te doby jsme se už neviděli a teď tak měsíc zpět jsme si začali psát znovu a zase mi dal naději ze bychom se mohli začít vídat znovu. Pak napsal ze váha, jestli se chce vracet k minulosti, že se teď v jeho životě někdo objevil, ale ze nic s ni nemá, že se vidět klidně můžeme, dokonce navrhl i ze bychom spolu mohli spát jako kdysi když jsme oba samy a pak se uvidi. A dneska ani ne po 2 týdnech mi napsal, ze se semnou vídat nemůže protože se to nějak změnilo mezi nima. Wtf tak před 2 tydnama mi píše, ze semnou chce spát a vídat se a najednou už nemůže?😂 To docela bere hopem a trosku lituju i ty holky kdyby věděla co píše jinejm když už s ni teda měl něco rozdelanyho. No najednu stranu mám na nej strasnej vztek ze mě zase tak namotal a na druhou mě ta představa ze by měl jinou strašně bolí, protože ho mám pořad rada, vím, ze si za to mužu sama když mě chtěl tak jsem nechtěla, ale nevím jak se přes to přenést

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
8.4.21 05:38

Pokud z tebe citil ze mas nejaky blok a neplanovala si s nim budoucnost tak se nediv ze neveril ve vas vztah. Ja bych taky neztracela cas nekde kde bych videla ze ten druhy je na vazkach jestli se mnou byt nebo ne. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
1592
8.4.21 06:23

...

…cuká mu v kládě. Vyměň si s ním role a začni na oplátku namotávat zase ty jeho. Uvidíš, že upadne do nástrah tvého klína jako můra na žárovku. Nemusíš mu hned dávat, ale pěkně si ho povoď, on když uvidí u tebe naději na zásun, tak bude jenom tvůj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5913
8.4.21 06:47

Něco mi říká, že ji má již delší dobu a rozešel se s tebou kvůli ní. Nech ho už být a začni hledat někoho jiného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5156
8.4.21 06:55

No, a jak se projevuje ta tvá nedůvěra a blok ve vztahu? Protože jestli celej ten Váš půlrok byl hlavně o tom, že se cítil, že jen dolejzá a k něčemu tě v jednom kuse nutí, nic si neplánovala, do ničeho si ho nechtěla zapojit, nechtěla jsi ho seznámit se svými přáteli a celkově jsi navenek dělala, že je pro tebe jen takovej „trochu lepší kámoš“, a celou tu dobu jsi byla jako ledová královna (i když možná byly sem tam světlejší chvilky), tak se nedivím, že do toho nakonec hodil vidle. :nevim:

Na druhou stranu, to, že ti vypisuje a sex by klidně bral, i když má možná někoho vyhlédnutého, moc pěkný sice není, i když jsem teda pochopila, že ve vztahu s ní zatím asi není, ale pokud to bere tak, že na vážný vztahy vlastně nejsi a kámoš s výhodou, co po tobě nic navíc nechce, ti v podstatě vyhovuje, tak co by to nezkusil, že jo, když jste v podobným módu pravděpodobně jeli x měsíců předtím. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
588
8.4.21 07:23

Moc Ti nepomohu, ale také mne z minulosti spíše štvou věci, které jsem neudělal, než ty které proběhly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
624
8.4.21 07:27
@jannina1 píše:
Něco mi říká, že ji má již delší dobu a rozešel se s tebou kvůli ní. Nech ho už být a začni hledat někoho jiného.

Jsem stejného názoru..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2392
8.4.21 07:41
@Anonymní píše:
Ahoj. Potřebuju se nějak vypsat z toho co mi teď nedá spát😏
Před rokem jsem poznala úplně úžasného chlapa, rozumněli jsme si ve všem, měli jsme stejné zájmy, prostě úplná idylka, problém byl ale v tom, že jsem už několik let sama a zažila jsem samé zklamání, proto pro mě bylo těžké jít s nim do vztahu a důvěřovat mu, proste v sobě mám asi nějakej blok a ve všem hned vidím, ze to dopadne špatně a nedokázala jsem cítit lásku, i když mi s nim bylo opravdu moc hezky. Seznámil mě se svou rodinou se svými přáteli, dělali jsme všechno jako bychom byli ve vztahu, říkal mi, že mu za to stojím a počká a dá všemu čas a já mu to opravdu věřila, protože dělal pro mě věci jako nikdo predtim, fakt by mi snesl modré z nebe. Asi před půl rokem mi ale napsal, že nevěří, že by z mé strany měla přijít nějaká láska a že bude lepší když to ukončíme že už necítí to co predtim. Asi i to o něm už vypovídá dost, že až tak uzasnej jak jsem si myslela nebude, protože kdyby mě měl tak rad jak tvrdil tak ho to neprejde ze dne na den. Tak jsme to ukončili a mne došlo že mi strašně chybí a že i když si to asi nechci přiznat a potlacuju to v sobě tak k němu něco cítím a rada bych tomu dala ještě šanci, ale už to měl prý v sobě uzavřeny a nic víc nechce. Nějak jsem se z toho teda dostala. Nebyli jsme v kontaktu od te doby jsme se už neviděli a teď tak měsíc zpět jsme si začali psát znovu a zase mi dal naději ze bychom se mohli začít vídat znovu. Pak napsal ze váha, jestli se chce vracet k minulosti, že se teď v jeho životě někdo objevil, ale ze nic s ni nemá, že se vidět klidně můžeme, dokonce navrhl i ze bychom spolu mohli spát jako kdysi když jsme oba samy a pak se uvidi. A dneska ani ne po 2 týdnech mi napsal, ze se semnou vídat nemůže protože se to nějak změnilo mezi nima. Wtf tak před 2 tydnama mi píše, ze semnou chce spát a vídat se a najednou už nemůže?😂 To docela bere hopem a trosku lituju i ty holky kdyby věděla co píše jinejm když už s ni teda měl něco rozdelanyho. No najednu stranu mám na nej strasnej vztek ze mě zase tak namotal a na druhou mě ta představa ze by měl jinou strašně bolí, protože ho mám pořad rada, vím, ze si za to mužu sama když mě chtěl tak jsem nechtěla, ale nevím jak se přes to přenést

Holt holka nedělala půl roku ofrky a on nebude zahýbat. Smůla, no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1126
8.4.21 07:47

Frajer že ti dal tolik času i když (jak píšeš) jsi mu naznačovala, že ho nemiluješ po celou tu dobu. A teď dupeš nožičkami, protože na tebe princ nečekal donekonečna jako v romantickém filmu. Chceš ho jen proto, že už ho mít nemůžeš. Jako dítě :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20691
8.4.21 07:53

Já se mu tedy nedivím, to měl čekat do nekonečna, než se uráčíš ho mít ráda? Našel si jinou a když to začalo být vážné, tak to s tebou utnul definitivně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5316

Ty jsi teda dáreček. Nevidím důvod, proč by si měl vybrat tebe. Nerozhodná jsi, času jsi měla dost.. :nevim: Chce někoho, kdo ho bude mít rád se vším všudy a našel ho. Tvoje příležitost je fuč. Navíc kde je záruka, že zase necukneš? Navíc podle toho, co píšeš v závěru, jsi mu už předtím dala, takže nějaké tajemství a touha už tu taky nejsou. Sorry. Hledej jinde, není to jedinej chlap na světě :kytka: A příště se chovej trochu normálně bez toho tahání za fusekli :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20691
@aquarian píše:
Holt holka nedělala půl roku ofrky a on nebude zahýbat. Smůla, no.

Stručné, jasné :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1001
8.4.21 07:54

Vůbec se mu nedivím, já bych Tě taky nechtěla, chováš se jak malý děcko, on chce vztah a ne pořád jen doufat. A že jim vztah změnil během dvou týdnů? To je přece úplně normální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5316
8.4.21 08:21

Mi to připomnělo tenhle vtip :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14065
8.4.21 10:22

Tak nevím, ale mně přijde divnej on 8) Že neví, co chce… :think: Pochybuji, že se nějaký chlap rozejde s ženskou jen proto, že to s ním ona nemyslí dostatečně vážně… To je vtipné :lol: Myslím, že už tenkrát v tom byla jiná… Teď byl chvíli sám, nebo měli krizi, tak ho napadlo, že tě bude kontaktovat a že by z toho mohl být sex, když nemá do čeho píchnout… Ale mezitím se asi s dotyčnou zase usmířil… :P Už na něj kašli, za mě nebrat chlapa, co chce co dva týdny něco jiného :roll: Blb.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat