Chci holčičku – co když to bude kluk a budu zklamaná?

Anonymní
6.3.20 23:26

Chci holčičku, co když to bude kluk a budu zklamaná?

Ahoj, s přítelem se snažíme o miminko. Máme syna který má rok a půl. Vždycky jsem si říkala že když chci dítě, bude mi jedno jestli to bude holčička nebo kluk.. Ale já když vidím ty krásné šatičky a všechno růžové roztomilé, tak si strašně najednou přeju holčičku…
Co když budu čekat dalšího kluka a budu nějak zklamaná? Zažil to někdo z vás? Jak jste se cítili?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6.3.20 23:32

I kdybys byla zklamana, tak jen chvilku. Budes toho drobecka milovat i tak :) nemysli takhle negativne. Je spousta holek, co si prejou jakykoliv dite a mit ho nemuzou. Bud rada za jakykoliv pohlavi. Hlavne aby bylo zdravy, ostatni je nedulezity :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13578
6.3.20 23:34

Nebo se ti narodí holčička, co si na sebe šaty nevezme a místo kočárku pro panenku bude chtít traktor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
74
6.3.20 23:44

Taky myslím, že pohlaví miminka není důležité. Hlavni je rozhodně zdraví.
Kamarádka čeká druhou holku, ona však chtěla druhátko chlapečka.
Vždycky můžete zkusit štěstí a pořídit si ještě třetí…:grinning: :grinning: :grinning:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22169
6.3.20 23:49

Já dcerky mám a na jednu z nich šaty/sukni nenarvu, kdybych se ztrhla. Zklamaná možná budeš, ale věř, že nejpozději po porodu si zamiluješ i dítě „nežádoucího“ pohlaví. A budeš se sama divit pocitům, které jsi v těhu prožívala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
515
6.3.20 23:51

Mám dva kluky. U druhého jsem asi taky tak nějak doufala v holčičku, ale když jsem se dozvěděla že je to kluk, tak se mi najednou ulevilo, že právě nebudu muset řešit panenky, jednorožce a růžové šatičky… Zklamání proběhlo tak na 2 vteřiny, ale stejné zklamání by proběhlo, kdyby to byla holka. To bych zase řešila, že malý by chtěl raději bráchu,…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
215
7.3.20 00:01

Ahoj, já mám dvě holky. První jsem chtěla hrozně holku, rodina chtěla kluka, do 7 měsíce mi tvrdili, že je to kluk a krátce před porodem doktor řekl, že to bude holka :mrgreen: Byla jsem štěstím bez sebe, no a jak to u druhého většinou bývá, tak chceme druhé pohlaví že :P :lol: Hrozně jsem si přála kluka i jsem tak nějak cítila, že je to prostě kluk ( jasně, byla to čistá vsugerace :lol: :zed: ) od 5 měsíce jsem věděla, že to bude další holka, každou poradnu jsem se doktora ptala, jestli tam náhodou nevyrostl pinďas :mrgreen: prý né no :roll: A taky že ne :lol: Narodila se mi v srpnu holčička jménem Liliana a v životě bych neměnila, hned jak jsem ji uviděla, rozbrečela jsem se a brečela štěstím celé dvě hodiny na porodním sále, nechtěla jsem ji nikomu půjčit, sestřička mě musela přemlouvat, aby ji vůbec mohla umýt a obléct :mrgreen: Tím ti chci říct, ať se nebojíš, ať to bude holka nebo kluk, i když chceš holčičku a bude to náhodou kluk, určitě tě to mrzet nebude, bude stačit první pohled a budeš ho milovat a už by jsi ho nikdy za holku neměnila. Takhle jsem to teda měla a mám já. A já si stojím za tím ( ze svých zkušeností a i okolí) že si žena nikdy nesmí přát určité pohlaví miminka, protože většinou je to na just pravý opak :joy: a ve svém okolí máme to samé, první holka - druhá taky byla holka, kdo měk první kluka-má i druhé kluka :lol: protože vždycky to druhé chtěli opačné pohlaví a vždy měli to, co bylo první :D :lol: dneska se tomu s kámoškama smějeme :mrgreen: no coooo, třetí už zkoušet nehodlám :mrgreen: beztak bych měla naschvál další frndu :mrgreen: :P Ale i tak ti přeji, ať se ti narodí ta holčička, kterou si přeješ, ale myslím, že hlavní a důležitější je to, aby byl mrňousek zdravé miminko ;) :srdce: Tak dej potom vědět, jak jsi dopadla :dance: :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
612
7.3.20 00:04

Hele já si vždycky přála parecek..mám ho :) za to jsem nesmírně vděčná.. Ale ono není na škodu mít 2 stejné pohlavi :D hlavně v tom, že nemusíš řešit tolik oblečení..Mě už z toho jde hlava kolem..kolik pytlů mám pro dceru a pro syna..kdyby to bylo jedno pohlaví tak se to hezky obtoci, ale takhle?! :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1004
7.3.20 08:39

Tak třeba i zklamaná budeš, ale jenom chvilku :hug: a nebo to zrovna teď vyjde :palec:
Mně bylo pohlaví volné, nikdy jsem neměla nic vysněného.
Kamarádka má 3 holky, sice oplakala všechny ultrazvuky, ale taky se rychle smířila :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2060
7.3.20 10:04
@Janli píše:
Nebo se ti narodí holčička, co si na sebe šaty nevezme a místo kočárku pro panenku bude chtít traktor.

Jono a to zakladatelku položí víc, než kdyby to byl ten kluk :D :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama