Chci insolvenci, ale mám exekuce

Anonymní
15.3.17 15:24

Chci insolvenci ale mám exekuce

Ahoj, než mě budete odsuzovat tak vím že si za to můžu sama, byla sem mladá a blbá.. napujcovala sem si protože to tenkrát přítel po mě chtěl, vše jsem poctivě splácela, ale pak jsme se rozešli a já padla na dno ale stále jsem splácela, neměla sem co jíst… Pak mě jako těhotnou vyhodil z práce a bylo naděláno…
Má otázka zní, můžu zažádat o insolvenci když sem na rodicaku? Už mi přišel dopis o exekucí a ja na to prostě nemám to celé splatit… (Hned nebo na dvě části).. děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

15.3.17 15:35

Tak kdyby řekl skoč, tak skočíš? Kvůli chlapa se zadlužovat :zed:
Zažádat můžeš, kolik bereš rodičák?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.3.17 15:38

@hudečice jak už sem řekla, je to má chyba a jsem si ji vědoma, a štve mě to ani nevíš jak.

Teď beru RP 9000

• Nahlásit
  • Citovat
15.3.17 16:01
@Anonymní píše:
@hudečice jak už sem řekla, je to má chyba a jsem si ji vědoma, a štve mě to ani nevíš jak.Teď beru RP 9000

Máš malý příjem, co alimenty? Přivýdělek?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.3.17 16:04

@hudečice mě rodicak končí za rok přesně, ale zatím nic nemám. Takže nárok nemám?

• Nahlásit
  • Citovat
319
15.3.17 16:29

Ahoj, podle toho kolik máš dluh. musí ti zbýt nezabavitelné minimum pro tebe a dítě, takže ti insolvenci asi nepovolí. musíš zaplatit min 30% dluhů za 5 let, to si můžeš spočítat sama přibližně. Popřípadě do toho můžeš zahrnout 3 osobu která by ti pomáhala finančně. ale jsou firmxy, které ti poradí zadarmo na internetu, ale moc šancí tomu nedávám

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9559
15.3.17 16:46

Zajdi se poradit do obcanske poradny ve vasem meste. Ty jsou bezplatne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.3.17 16:58

Jako těhotnou tě vyhodili z práce? nevztahuje se na tohle ochranná lhůta náhodou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31312
15.3.17 17:41
@hudečice píše:
Tak kdyby řekl skoč, tak skočíš? Kvůli chlapa se zadlužovat :zed:
Zažádat můžeš, kolik bereš rodičák?
ženský jsou vážně blbky :nevim:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
319
15.3.17 17:45

@Burj Chalifa nééé jenom ženský..ať žije finanční negramotnost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.3.17 18:13

@SarinkaSar1 ono to bylo složité,. A až teď sem od nich dostala peníze… (Od zaměstnavatele..

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama