Chci jít na neschopenku, jak to udelat?

Anonymní
22.3.20 20:22

Chci jít na neschopenku, jak to udelat?

Zdravím, vzhledem k situaci, která teď u nás v ČR je.. Mám na vás dotaz. Dělám ve fabrice, bohužel nejsou dodrženy podmínky, které by pro ochranu našeho zdraví měly být. Např rozestupy mezi pracujícími. Jak si říct u dr o neschopenku? Neumím lhát a mám strach z toho, že mě s tím vyhodí a ještě obviní, že chci neschopnosti zneužít. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

16071
22.3.20 20:27

No hlavne bych k dr nechodila osobne, tam zavolej a neco si vymysli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.3.20 20:33

@Kriss Tina Však to jsem chtěla, zavolat ji, ale vzhledem k tomu, že fakt lhát neumím, tak z toho mám větry.

• Nahlásit
  • Citovat
16071
22.3.20 20:44

Tak zalezi jakou mas dr, pokud je v pohode, tak bych s ni jednala narovinu. Pokud je to nejaka zasadova dr a neschopenku dava jenom, kdyz je to na umreni, tak holt musis zalhat no.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
866
22.3.20 20:55

A ta neschopenka vyřeší? Dostaneš ji max na týden. Praktičtí už jsou z lhářu otrávení a nechtějí to podporovat. I tí co jdou z pravdou ven to mají na tyden-po-pa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20571
22.3.20 20:56

Chceš-li na neschopenku, sežeň si nějakou chorobu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.3.20 21:04

@critline Vyřeší to, že aspoň týden, čtrnáct dní člověk nebude vidět to, jak vedle něj někdo neustále chrchla, kycha a já nevím co ještě.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
22.3.20 21:06

Tak to pak můžou udělat i zdravotníci protože furt někdo kašle a pak se o sebe starej sama

• Nahlásit
  • Citovat
866
22.3.20 21:09
@Anonymní píše:
@critline Vyřeší to, že aspoň týden, čtrnáct dní člověk nebude vidět to, jak vedle něj někdo neustále chrchla, kycha a já nevím co ještě.

OK ale s tímto přístupem můžeme za chvíli zavřít vše a nebude fungovat nic. Ani nemusí být zákaz vycházení. Tohle v práci řeším co 10 minut a už z toho dost nemůžu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.3.20 21:16

@critline Tech informací je všude hafo, nic jiného v TV a na internetu neběží. Já říkáš, taky mě to nebaví furt poslouchat a podobně. Zaměstnavatel jasně řekl, kdo má sebemenší náznak nachlazení má zůstat doma a myslíte, že to jako u nás někdo dodržuje? Ani náhodou. Proto jsem z toho tak vytocena. Jsem zdravá a zdravá zůstat chci, jako vy všichni..a když ty lidi nemají soudnost v tomhle ohledu, tak je to smutný, proto mě napadají takové věci, jako hodit se marod, i kdzy to ve výsledku opravdu nic neřeší. Každopádně mě nebaví ty řeči o tom, jak se má člověk neustále řídit podle něčeho, když to ve fabrikach absolutně neplatí a to z toho důvodu, aby se nezhroutila ekonomika. Samozřejmě, že to chápu, ale zdraví máme všichni jen jedno.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
22.3.20 21:23

Tady se ukazuje jak spousty lidí myslí jen na sebe, ty nenastoupiš o jednoho míň, tvá práce se bude muset rozdělit. Nenastoupí víc lidí, firma zkonci a ty tu budeš psát že jsi bez práce. Já jsem zdravotní sestra mám taky strach, mám se na to vykašlat? Lidí chodí spousty, kašlou a stejně chodíme. Ano je to naše povolání ale taky můžeme jít na PN a co pak vy? Strach má každý. Jak je mi líto i prodavacek X lidi denně, z nich má X lidi takový roušky že nic nechrání a mají přestat, kam pak budeš chodit nakupovat, lekarnice - další kteří tam mají X lidi denně. A můžu pokračovat dál

• Nahlásit
  • Citovat
2206
22.3.20 23:24
@Anonymní píše:
Tady se ukazuje jak spousty lidí myslí jen na sebe, ty nenastoupiš o jednoho míň, tvá práce se bude muset rozdělit. Nenastoupí víc lidí, firma zkonci a ty tu budeš psát že jsi bez práce. Já jsem zdravotní sestra mám taky strach, mám se na to vykašlat? Lidí chodí spousty, kašlou a stejně chodíme. Ano je to naše povolání ale taky můžeme jít na PN a co pak vy? Strach má každý. Jak je mi líto i prodavacek X lidi denně, z nich má X lidi takový roušky že nic nechrání a mají přestat, kam pak budeš chodit nakupovat, lekarnice - další kteří tam mají X lidi denně. A můžu pokračovat dál

Přesně tak :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama