Chci krásné zuby – jaká bude cena? A má tu někdo fazety?

Anonymní
6.6.20 10:48

Chci krásné zuby. Cena? Má tu někdo fazety?

Ahoj. Je mi 42 a strašně toužím po krásných bílých zubech. Ne, že by moje byly úplná katastrofa, ale do krásného bílého úsměvu mají hodně daleko. :( četla jsem o fazetach… Je tu někdo, kdo je má? Jaká by myslíte byla cena za krásný nový úsměv? A jak dlouho vydrží?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2619
6.6.20 10:57

Pokud máš vlastni, co si je nechat opravit? Vyměnit plomby, rovnátka, bělení.. Bude to rozhodně přirozenější než fazety..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2742
6.6.20 11:11

Co je na bílém úsměvu krásného?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4188
6.6.20 11:15

@Zumpa preci ta neprirozena oslepujici bila zare :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
381
6.6.20 11:18

Po několikerém opravování předních zubů jsem si před svatbou našla šikovnou zubařku, co ovládá modernější metody a estetiku. Jednu jedničku mi trochu bělila, druhou jedničku a obě dvojky obrousila od starých plomb a vymodelovala co bylo potřeba. Stálo mě to dvě návštěvy a 7.500 před třemi lety. U té zubařky už jsem zůstala.
Edit - vše v přirozené barvě mých ostatních zubů. Nic zářivě bílého.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1826
6.6.20 12:06

Kolik faset bys chtela? Predelat vsechny zuby, viditelne v usmevu, muze stat 5-10 tisic za zub (asi take zalezi odkud jsi, tipuju ze treba v Praze to bude drazsi nez jinde), a budes to muset casem obnovovat, ona ta faseta nevydrzi naveky… ja mam dve horni jednicky, ale z duvodu urazu, a zatim super, mam uz je tech cca 10 let a drzi krasne, ale desim se az muj zubar pujde do duchodu a bude mi je opravovat nekdo jiny. A taky teda nemam americky usmev, naopak barvu vybirali podle okolnich zubu aby to vypadalo prirozene.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.6.20 22:33
@Anonymní píše:
Ahoj. Je mi 42 a strašně toužím po krásných bílých zubech. Ne, že by moje byly úplná katastrofa, ale do krásného bílého úsměvu mají hodně daleko. :( četla jsem o fazetach… Je tu někdo, kdo je má? Jaká by myslíte byla cena za krásný nový úsměv? A jak dlouho vydrží?

Asi bych doporučila rovnátka a podstoupit nějaké výkony s dentální hygieny. Ale zkus zajít na dentální hygienu a tam ti snad poradí :P :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.6.20 23:19

Keramicke, minimálně od špičáku ke špičáku tj 6 zubů odhaduji na 50.000…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.6.20 23:21
@mackA159 píše:
Pokud máš vlastni, co si je nechat opravit? Vyměnit plomby, rovnátka, bělení.. Bude to rozhodně přirozenější než fazety..

Nesouhlasím. I fazety se dají udělat tak, že to nepoznáš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama