Chci manžela ovládat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.02.17 16:07
Chci manžela ovládat

Ahoj, potřebuji radu co dělat. Nikomu jsem se nesverila a stydim se, ale nemohu se ovládat. Nevim co dělat. Mam cca čtvrt roku chutě ovládat manžela. Říkat mu co má dělat, co jíst, pít, co naopak nedělat. Dám priklad. Řekla jsem mu, že večer kdyz prijde z práce, nebude jíst uz uzeniny(ma uz malicko nadváhu, měl by schodit).Říkám mu že z prace ma jezdit driv. Objevila jsem ze ma facebook(ja ne),chci aby si smazal účet a odebral nějaké přátele. Ucet si nesmazal, přátele odebral.Na Twitteru je taky, udelala jsem scénu, koho to tam sleduje, odebral si to. Každou sobotu chce chodit na pivo, ja jsem vzdy pak v neděli naštvaná. Cely den. Nechci aby chodil.Chci aby dělal vše podle mně. Trápí mě to, ale nedokážu si pomoct.Kdyz neni po mem, hned se nastvu a nedokazu pak mluvit. Kdybych byla chlap, tak asi zenskou i uhodim.Jeho si uhodit netroufnu, jsem malinká oproti němu. Vůbec nevim co dál. Jsme spolu 7 let, mame dítě a ted prostě mám tento stav.Dnes jsem na něj naštvaná protoze chce jit vecer na florbal.Ja měla jiny plan.Cely vikend nebudu moct mluvit.Co mám delat? Promiňte anonym, ale stydim se. Anonymka B.
 DIKY

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:

magdickakocicka
Kecalka 493 příspěvků 17.02.17 16:09

To se stydis opravnene :poblion:

SarkaNovo
Závislačka 3447 příspěvků 17.02.17 16:11

Rychle s tím něco udělej, zkus psychologa.
Manžel je zlatej, že ti to trpí. I jak píšeš, že si odebral přátele a lidi, který sledoval, když se ti to nelíbilo. Ať o něj nepřijdeš. Neblbni.

Uživatel je onlineDenisa76
Vesmírná mluvilka 33758 příspěvků 17.02.17 16:13

To už je na odborníka

Nymphetamine
Kecalka 443 příspěvků 17.02.17 16:14

No, to musi mit manzel radost, ze ma doma takovou megeru! Me to strasne stvalo a divim se, ze muz zustava takhle v klidu( nepsala si, ze by jste se hadali). Pokud chces, aby te nekdo poslouchal na slovo, porid si a vychovej psa :roll:
Asi bys mela vyhledat odbornou pomoc

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.02.17 16:15
@Denisa76 píše:
To už je na odborníka

Ja vím, ale stydim se. Nikomu jsem to nerekla, manzel to neřeší vubec.Uz si asi zvykl. Někdy mám chut i mu nadávat, občas ho úplně nenavidim za něco, co udělal a mne se to nelíbí. I kdyz jsou to blbosti, já vim.Ale nedokážu to ovladat.

Klopotkova
Echt Kelišová 7895 příspěvků 17.02.17 16:16
@Anonymní píše:
Ahoj, potřebuji radu co dělat. Nikomu jsem se nesverila a stydim se, ale nemohu se ovládat. Nevim co dělat. Mam cca čtvrt roku chutě ovládat manžela. Říkat mu co má dělat, co jíst, pít, co naopak nedělat. Dám priklad. Řekla jsem mu, že večer kdyz prijde z práce, nebude jíst uz uzeniny(ma uz malicko nadváhu, měl by schodit).Říkám mu že z prace ma jezdit driv. Objevila jsem ze ma facebook(ja ne),chci aby si smazal účet a odebral nějaké přátele. Ucet si nesmazal, přátele odebral.Na Twitteru je taky, udelala jsem scénu, koho to tam sleduje, odebral si to. Každou sobotu chce chodit na pivo, ja jsem vzdy pak v neděli naštvaná. Cely den. Nechci aby chodil.Chci aby dělal vše podle mně. Trápí mě to, ale nedokážu si pomoct.Kdyz neni po mem, hned se nastvu a nedokazu pak mluvit. Kdybych byla chlap, tak asi zenskou i uhodim.Jeho si uhodit netroufnu, jsem malinká oproti němu. Vůbec nevim co dál. Jsme spolu 7 let, mame dítě a ted prostě mám tento stav.Dnes jsem na něj naštvaná protoze chce jit vecer na florbal.Ja měla jiny plan.Cely vikend nebudu moct mluvit.Co mám delat? Promiňte anonym, ale stydim se. Anonymka B.
DIKY

Navštiv psychologa pokud to nezvládneš sama, ovládat někoho nebo být ovládaná někým… to ne… :cert:

evan14
Stálice 59 příspěvků 17.02.17 16:16

Najdi si nejake konicky a pratele :roll:

nostress
Extra třída :D 13389 příspěvků 17.02.17 16:16
@Anonymní píše:
DIKY

Pokud máš nezvladatelné návaly vzteku, může to být hormonální. Možná by ti pomohl i nějakký odborník, třeba psycholg. S každým, natož s manželem, vždy dosáhneš daleko více po dobrém. Zřejmě máte problém v komunikaci. Ohledně stravování, můžeš jemně naznačit, že by mu možná prospěla na večer nějaká zdravější strava, ale nařizovat mu, co může a nemůže jíst, to je už přes čáru. Ohledně jeho aktivit, opět se s ním domlouvej, hezky, bez křiku, co by jsi chtěla ty, kam by chtěl jít on, a případně kam půjdete spolu. Podle toho si zařiďte hlídání, nebo kdy bude hlídat dítě on, a kdy ty, aby jste měli prostor pro svoje aktivity oba.

SarkaNovo
Závislačka 3447 příspěvků 17.02.17 16:16
@Denisa76 píše:
To už je na odborníka

Jo a co nejdřív. Tohle není sranda. Chlapovi rupnou nervy a uteče. Přitom je asi v pohodě a musí to být teda pěknej flegmatik, pokud toto trpí :think: Mně by kleplo být jím :roll:

Almatka
Kelišová 6790 příspěvků 17.02.17 16:19
@Anonymní píše:
Ahoj, potřebuji radu co dělat. Nikomu jsem se nesverila a stydim se, ale nemohu se ovládat. Nevim co dělat. Mam cca čtvrt roku chutě ovládat manžela. Říkat mu co má dělat, co jíst, pít, co naopak nedělat.

Jak si to měla dřív? Štvalo Tě to nebo Ti to bylo jedno? Psycholog pro začátek není špatná věc. Bylo by dobře si uvědomit, jestli se klube nějaká psychická potíž a nebo 100× nic umořilo osla a najednou Tě štve i to, co dřív ne…

Držím palce!

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18537 příspěvků 17.02.17 16:21

Myslím, že s první normální ženskou ti ten chlap prostě uteče. Dlouhodobě je takové ponižující chování od partnera nesnesitelné.

Žemlovka
Povídálka 20 příspěvků 17.02.17 16:22

Mně to přijde jako ponorka. Když chlap půjde na pivo, jdi ven s kámoškama, třeba. Ať spolu nejste často, pak nebudeš mít chuť ani čas ho ovládat. :mrgreen: Jinak chlapa lituju, ten můj by mě prohodil oknem, kdybych se k němu takto chovala. :lol:
Pokud to nepomůže, jedině psycholog/manželské poradna.

Heivka
Závislačka 3199 příspěvků 17.02.17 16:24

Pokud to vzniklo náhle může to být štítná žláza, moje babička se díky hyperfunkci štítné žlázy jednou takhle probudila s tím, že by bylo hrozně fajn zabít dědu. Naštěstí šla místo toho k doktorovi a do měsíce na operaci a zase bylo dobře.

jdukolem
Hvězda diskuse 49256 příspěvků 17.02.17 16:24
@Anonymní píše:
DIKY

co máš dělat? najít si terapeuta nebo přijdeš o manžela tímhle tempem..

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Premiéra Fantastických zvířat: Depp příjemně překvapil, zářil Law i autorka Rowlingová

Fanoušci Harry Pottera mají žně, do kin totiž zamířil druhý díl filmové série... číst dále >

Súdánec nabídl dceru na Facebooku. Dostal za ni 500 krav, tři auta a čtvrt milionu

K naprosto šokující události, která připomíná středověký obchod s otroky,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >