Chci milenku a nechci rozbíjet vztah

2
18.6.21 09:53

Chci milenku a nechci rozbíjet vztah

Ahoj, nevím jestli to tak taky máte a jestli to sem patří.
Je mi 27 a mám dlouhotrvající vztah, s ženou si velmi dobře rozumíme. Jen mi přijde, že máme příliš málo sexu. Už když jsem vstupoval do vztahu, tak mě žena upozorňovala, že na „sex moc není“. Říkal jsem si, že to nebude tak hrozný, ale je.
Máme ho tak jednou měsíčně, když má žena zrovna dobrou náladu, nic ji nebolí, venku je úplněk a je první úterý v měsíci.. Nechci kvůli tomu bortit rodinu, holt ne každý je skvělý ve všem žejo.. Nemáte s tím někdo zkušenosti?
Já z toho vidím jedinou cestu ven a to.. najít si milenku. Jen nevím pořádně kde si nějakou diskrétní a „na úrovni“ najít. Se seznamováním problém nemám, jsem vzdělanej a snad i sympaťák, ale nerad bych udělal ženě nějakým způsobem ostudu. Neprošel jste si tím taky někdo?
Díky za odpovědi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1665
18.6.21 09:54

Dost podstatná informace. Máte děti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9156
18.6.21 09:56

Tak když nechceš udelat ostudu ženě, tak ať ti žena sama vybere nějakou. :nevim:

Akorát tím dle mého vyřesis úplný prd, jen to rozbiješ všechno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
307
18.6.21 09:58
@ogggre píše:
Je mi 27 a mám dlouhotrvající vztah, s ženou si velmi dobře rozumíme. Jen mi přijde, že máme příliš málo sexu. Už když jsem vstupoval do vztahu, tak mě žena upozorňovala, že na „sex moc není“. Říkal jsem si, že to nebude tak hrozný, ale je.
Máme ho tak jednou měsíčně, když má žena zrovna dobrou náladu, nic ji nebolí, venku je úplněk a je první úterý v měsíci.. Nechci kvůli tomu bortit rodinu, holt ne každý je skvělý ve všem žejo.. Nemáte s tím někdo zkušenosti?
Já z toho vidím jedinou cestu ven a to.. najít si milenku. Jen nevím pořádně kde si nějakou diskrétní a „na úrovni“ najít. Se seznamováním problém nemám, jsem vzdělanej a snad i sympaťák, ale nerad bych udělal ženě nějakým způsobem ostudu. Neprošel jste si tím taky někdo?
Díky za odpovědi

Pozor na to, abys nakonec nezustal uplne sam, kdyz manzelka zjisti, ze mas milenku. To ten vztah rozbijes zarucene.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4208
18.6.21 09:58

Tak zadarmo se do toho ani nehrň.
Rozhoď sítě mezi profesionálkami, některá třeba bude ráda za stálého klienta. A máš i jistotu diskrétnosti, protože taková pak nepotřebuje zalupovat na tvou manželku jako na konkurentku, což 99 % milenek dříve či později bude. Zvláště, pokud se prezentuješ jako kontaktní inteligent s hezkým vzhledem, tedy jako něco, s čím se nemusí ženská stydět ukázat kamarádkám. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11504
18.6.21 10:00

Šel jsi do vztahu se ženou, která tě upozornila že na sex prostě moc není. Nevadilo ti to ale tedˇje to problém. Nechceš bortit rodinu, ale když si najdeš milenku, tak se to pravděpodobně stane :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32526
18.6.21 10:04
@ogggre píše:
Díky za odpovědi

Myslím, že kdo jde do nevěry, musí počítat s tím, že to může prasknout.

Takže počítat s tímhle, milenka se může zamilovat, může poslat manželce fotku, zprávu, může vás někdo uvidět.
Pokud nebudeš používat prezervativ, tak i jiná mikloflora milenky může způsobit ženě záněty.
Milenka může i otěhotnět.
Může Tě pak i vydírat.

jestli máš na to, zkus profesionálku, ale asi víš, že HPV se dá přenést i přes gumu a sex. pracovnice HPV bude nejspíš osídlena, Tvoje žena se opět bude divit, kde k tomu přišla. ;)

Nejlepší by bylo, domluvit se s ní na otevřeném vztahu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18142
18.6.21 10:11

Jestli nemáte děti, šla bych o dům dál (už dávno teda). A pokud ano, zkusila bych se na toto téma úplně otevřeně s ženou pobavit. Prostě „nezlob se, ale mě to takhle málo nestačí, co s tím uděláme?“ Když vyjede jak čertík z krabičky, máš dvě možnosti - trpět do konce života, nebo si najít milenku a udělat všechno pro to, aby to žena nezjistila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1295
18.6.21 10:12

Když si najdeš milenku, tak raději buď připraven že ti to převrátí život vzhůru nohama. Nemusí se to stát, ale může a taky pravděpodobně stane. A je lepší na to být připravený. Sex jednou za měsíc a nebo méně je katastrofa, ale věděl jsi do čeho jdeš. Hodně štěstí!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64457
18.6.21 10:16

@ogggre o problému si věděl, proč jsi do toho vztahu šel? Téměř žádná žena milenku nevydycha, takže jak to praskne, tak bude zle. Pokud musíš, tak slapku, ta bude aspoň diskrétní. Jakákoliv milenka tě časem nejspíš začne tlačit do toho, abys to řekl ženě atd

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4368
18.6.21 10:18

Řekla ti to rovnou na začátku vztahu. Proč jsi do toho tedy šel, když jsi věděl, že ty na sex „jsi“?
To ti fakt nebude blbý si zasouložit jinde a pak přijít domů a dělat, jako že nic?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.6.21 10:27

Jestli budes hledat nejakou zdarma, vždycky se muže zamilovat a udělat ti peklo. Profesionálka ti tohle neudělá, tak bych hledala raději tam. Samozřejmě ne nejakou špínu z prvního rohu-zdraví především. Jestli jsi na tom finančně fakt dobře, tak společnici a ne šlapku-mají míň klientů (=menší možnost nemoci), ale stojí to úplně jiný prachy a taky se počítá s dárkama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
345
18.6.21 10:41

Já bych jí to řekla nějak opatrně „narovinu“.. :) třeba když uvidí že to takhle cítíš, tak se bude snažit kvůli tobě aby na milenku nedošlo a třeba v tom taky najde zalíbení? Určitě bych o tom promluvila s ní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5203
18.6.21 10:42
@ogggre píše:
Díky za odpovědi

Toto neni reseni, ale zacatek konce, s milenkou se to provari a budes sam. Je nesmysl si najit partnera, ktery nemusi sex a ty hodne, co jsi cekal? Kompatibilita v sexu patri mezi zakladni pilire vztahu, je to mnohem dulezitejsi nez jine veci. Byt tebou tak se s ni rozejdu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.6.21 10:42

Milenka není robot, ale člověk - tam je zakopaný pes. :?
Tohle je aspoň jasné na počátku. Jenže moje manželka „pohasla“ asi přes deseti lety. :,( Důvod: rakovina prsu, m. j. odejmutí vaječníků a kvůli raku nelze ani podat hormonální substituci. :pocitac:
Kluci končili základku…
Ne, nevyřešeno dodnes. Vadí to, rozkližuje nás to, protože jsem nevrlý a ona má vrtochy přechodu. Dřív to nebyla žádná echt divočina, teď to vypadá, že už se do smrti hezky nepomiluju.
Doktorům je to putna, manželka už nechce ani slyšet. :?
Já za deset let zestárnul o pár navrch, ale mám jí stále rád. :srdce:

Příspěvek upraven 18.06.21 v 10:48

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat