Chci miminko nebo nechci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Andyendy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.02.18 10:40
Chci miminko nebo nechci

Ahoj holky chci poradit :( měli jsme s partnerem sex, no a nepoužili jsme kondom.jsem těhotná. jsem stoho nešťastná :,(. partner chce abych potratila jinak se semnou rozejde :(.co mám dělat :nevim: (jemi 23,partnerovi 25).

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
j-p
Extra třída :D 11739 příspěvků 18.02.18 10:43

@Andyendy to je zas blbá provokace.Kdyz nechceš být těhotná, tak nesu…!!!Je málo ochrany.Co by jiné dali za miminko.Uz nejsi malé dítě. :zed: :pocitac: :cert: :cert:

Uživatel je onlineTiger-lily
Vesmírná mluvilka 33482 příspěvků 10 inzerátů 18.02.18 10:45

Chjo, nejspíš máš tři možnosti. Buď si dítě nechat, žít s ním jako samoživitelka a doufat, že jeho otec přijme svoji odpovědnost alespoň ve formě placení výživného. Druhá možnost je jít na potrat a příště být obezřetnější ve výběru partnera. Třetí možnost je dítě porodit, hned po porodu se ho vzdát a dát k adopci. Je tu hodně žen, které vlastní dítě mít nemohou a o tvé dítě by se s láskou postaraly. Vzhledem k tomu, že asi vůbec nevíš, co dítě obnáší a jestli ho chceš, doporučila bych možnost dva nebo tři. Hodně štěstí a pro příště i víc rozumu. :kytka:

Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 18.02.18 10:48

Co máš dělat :)?? Nešuka* :*

Helileli
Závislačka 3040 příspěvků 18.02.18 10:48

Postavit mě partner před takové ultimátum, tak letí především on. Až pak bych se rozhodla, co sama se sebou, to už je na tvém žebříčku hodnot a celkových názorech. Nicméně na dítě jsi stará dost a o tom, že ze sexu bez ochrany vznikají děti už jsi asi taky slyšela, takže to rozhodnutí by mělo být rozhodnutí dospělé ženy, ne rozhodnutí rozmazlené holčičky.

mgdln
Závislačka 4658 příspěvků 18.02.18 10:51
@Andyendy píše:
Ahoj holky chci poradit :( měli jsme s partnerem sex, no a nepoužili jsme kondom.jsem těhotná. jsem stoho nešťastná :,(. partner chce abych potratila jinak se semnou rozejde :(.co mám dělat :nevim: (jemi 23,partnerovi 25).

Potratila bych partnera!

Šarlota4
Extra třída :D 10029 příspěvků 18.02.18 10:53

Sla bych na potrat a partnera vykopla hned v zavesu.

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1799 příspěvků 22 inzerátů 18.02.18 10:53

Tak chceš nebo nechceš? Nedělej to, co chce přítel, ale co chceš ty. Dokázala by ses o dítě postarat sama? Dokázala bys jít na potrat? Podle toho se rozhodni.

Andyendy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.02.18 10:56

Já jsem vlastně vždy chtěla miminko ale ne teď já jsem chtěla použít kondom ale on ne a teď mě chce opustit :,(

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2448 příspěvků 18.02.18 10:57

@Andyendy a ty to miminko chces nebo ne??? Jako partner ti da ultimatum, pritom ma uplne stejny podil na tom, co se stalo…jste dost stari, a to jako nevite, ze pokud nepouzijete ochranu, muzes otehotnet? Rozhodla bych se podle sebe a pritele kopla do zadele…uz bych s nim nebyla ani v pripade, ze bych na ten potrat preci jen sla :pocitac:
Edit: uz vidim odpoved, na prvni otazku…

Příspěvek upraven 18.02.18 v 10:59

pannda
Kelišová 6637 příspěvků 33 inzerátů 18.02.18 10:58

Máš úžasného partnera…tohose drž, s ním to dotáhneš daleko, je to velká životní jistota… :zed:
Ted si především promluv s rodinou, jestli tě nějak podpoří. A chlapa pošli do prd…

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2448 příspěvků 18.02.18 10:58
@Andyendy píše:
Já jsem vlastně vždy chtěla miminko ale ne teď já jsem chtěla použít kondom ale on ne a teď mě chce opustit :,(

No tak v tom pripade bych ho poslala do temnych mist :zed: je to de.bil…

Markétka111
Kecalka 184 příspěvků 18.02.18 11:00

Dala bych pryc partnera a dite si nechala. Prednctyrmi lety jsem resila neco podobneho, rozesel se semnou jeste nez zjistil, ze jsem tehotna. Dite jsem si chtela nechat, bohuzel jsem ze stresu stejne o miminko prisla a bylo to mnohem horsi obdobi nez resit, ze jsem sama na miminko.. nebyla by jsi jedina svobodna matka a vek uz na mimco mas..

Andyendy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.02.18 11:03

Holky máte pravdu já ho ještě dnes vykopnu je to můj byt i z rodiči sem o tom mluvila díky za rady miminko si necham :mrgreen: :srdce: :hug:

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10876 příspěvků 18.02.18 11:04

Šla bych na potrat, který by samozrejme zaplatil přítel (vlastně uz expritel). Vůbec neřeš, ze te chce opustit takový blb a vyhoď ho sama

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Všechno zlé pro něco dobré: Nové album Vondráčkové opanovalo hitparády

V osobním životě ji sice největší bitva teprve čeká, na poli hudebním však... číst dále >

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >