Chci moc nebo rychle pryč? Přítel je mamánek

27
17.8.20 20:13

Chci moc nebo rychle pryč? (Přítel je mamánek)

Zdravím holky,
obracím se na Vás s jedním dotazem. S přítelem jsme spolu už něco přes dva roky, já(24) studuji on(28) pracuje, stále bydlí s maminkou. S tou si naprosto skvěle rozumím, avšak začínám mít obavy. Přítel je jediný muž v domě, což znamená, že mamince se vším pomůže, ale také, že se jí musí pravidelně hlásit. Nebo maminka volá 4× za den, když jsme na dovolené. A to nejen když je se mnou, ale i s kamarády na pivu. Přestože mne miluje, chce společně žít a plánovat rodinu, začínám mít pocit, že se od maminky jen tak neodpoutá. Nebo spíš ona ho nenechá. Přece jenom by byla úplně sama.
Podotýkám, že nežárlím, maminku mám velmi ráda, jen se začínám strachovat aby tento vztah měl opravdu smysl.
Je tohle v pořádku, jen se mi to zdá, nebo už je to za hranou a nic z toho nebude?
Děkuji za rady :mavam: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5199
17.8.20 20:18

Je to těžce za hranou. Aby se 28 letý, DOSPELY chlap musel mamince hlásit a ta ho 4× denně kontrolovala.

Jako do tuhého půjde, až se bude muset odstěhovat a s vámi založit domácnost a rodinu. Co na to on říká? Jak se k tomu staví? Ono je taky možný, že všechno odkejve, bude souhlasit a pak u vás tchýně bude denně nasáčkovaná nebo on bude u ní pořád a vy sama doma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1330
17.8.20 20:19
@becky2020 píše:
Zdravím holky,
obracím se na Vás s jedním dotazem. S přítelem jsme spolu už něco přes dva roky, já(24) studuji on(28) pracuje, stále bydlí s maminkou. S tou si naprosto skvěle rozumím, avšak začínám mít obavy. Přítel je jediný muž v domě, což znamená, že mamince se vším pomůže, ale také, že se jí musí pravidelně hlásit. Nebo maminka volá 4× za den, když jsme na dovolené. A to nejen když je se mnou, ale i s kamarády na pivu. Přestože mne miluje, chce společně žít a plánovat rodinu, začínám mít pocit, že se od maminky jen tak neodpoutá. Nebo spíš ona ho nenechá. Přece jenom by byla úplně sama.
Podotýkám, že nežárlím, maminku mám velmi ráda, jen se začínám strachovat aby tento vztah měl opravdu smysl.
Je tohle v pořádku, jen se mi to zdá, nebo už je to za hranou a nic z toho nebude?
Děkuji za rady :mavam: :srdce:

Hledas zaminky k rozchodu? Vypada to jako takove to zenske - neni zadny problem k reseni, musim nejaky vytvorit :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7939
17.8.20 20:19
@becky2020 píše:
Zdravím holky,
Děkuji za rady :mavam: :srdce:

Nestačí se strachovat, ale je potřeba o tom s přítelem mluvit.
A taky sledovat, jak se chová, jestli se nechá.
Jestli se v budoucnu odpoutá nebo ne, to stejně dopředu nezjistíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1330
17.8.20 20:20
@Lucie_Sx píše:

Tak. Presne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3889
17.8.20 20:22

To hlášení je opravdu za hranou, ale nevyšilovala bych. Taková maminka/babička se hodí :D hlavní je, že ji máš ráda a ona tebe. A že e to není matka typu Ludanku, kdo je víc matka nebo manželka :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
17.8.20 20:25
@Cenarius
@Cenarius píše:
Je to těžce za hranou. Aby se 28 letý, DOSPELY chlap musel mamince hlásit a ta ho 4× denně kontrolovala.Jako do tuhého půjde, až se bude muset odstěhovat a s vámi založit domácnost a rodinu. Co na to on říká? Jak se k tomu staví? Ono je taky možný, že všechno odkejve, bude souhlasit a pak u vás tchýně bude denně nasáčkovaná nebo on bude u ní pořád a vy sama doma.

Děkuji za odpověď.
Přítel mi řekne, že se mnou chce žít, mít rodinu, ale že nechce maminku nechat samotnou. Nemám problém se za maminkou každý víkend podívat, ale myslím si, že je fér začít žít svůj(náš) život. Pokud ne, tak si to aspoň říct dopředu, jinak ten vztah nemá žádný smysl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
17.8.20 20:26
@MayhemDevil píše:
Hledas zaminky k rozchodu? Vypada to jako takove to zenske - neni zadny problem k reseni, musim nejaky vytvorit :mrgreen:

To rozhodně nehledám. Podle mě je tohle obvyklá situace. Plánování vztahu. Běžný proces.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
17.8.20 20:27
@Mallorka píše:
To hlášení je opravdu za hranou, ale nevyšilovala bych. Taková maminka/babička se hodí :D hlavní je, že ji máš ráda a ona tebe. A že e to není matka typu Ludanku, kdo je víc matka nebo manželka :mrgreen:

Takhle by to se to taky dalo brát. Díky. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
17.8.20 20:28
@Lucie_Sx píše:

Tak to souhlasím. Ale je správné se ho vůbec na něco takového ptát?
Otázka typu: Budeš bydlet se mnou nebo s maminkou? Jsi ochoten se odstěhovat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5199
@becky2020 píše:
@CenariusDěkuji za odpověď.
Přítel mi řekne, že se mnou chce žít, mít rodinu, ale že nechce maminku nechat samotnou. Nemám problém se za maminkou každý víkend podívat, ale myslím si, že je fér začít žít svůj(náš) život. Pokud ne, tak si to aspoň říct dopředu, jinak ten vztah nemá žádný smysl.

Neslibujte každý víkend. To opravdu nejde a je to opruz. Budete oba přes týden chodit do práce a víkendy trávit u jeho máti? Jako vážně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

Natvrdo se zeptat. Kamaradka takto byla ve vztahu 6let pořád čekala a čekala, hromada keců a slibu. Ona tedy bydlela u nich, ale dávno se chtěla osamostatnit. No jednoho krásného dne mu řekla že má pronajatý být a buď půjde do pronájmu s ní, nebo at zůstane dal u maminky a byl konec vztahu, vybral si maminku :zed:
Anonym, info o kamarádce

• Citovat
  • Nahlásit
14891
17.8.20 20:31

@becky2020 Ale maminky prostě zůstávají samotné, když děti dospějí…to je snad normální běh života…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1330
@becky2020 píše:
To rozhodně nehledám. Podle mě je tohle obvyklá situace. Plánování vztahu. Běžný proces.

Tak kdyz musis planovat tak naplanuj mamince nahradni program :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
@Cenarius píše:
Neslibujte každý víkend. To opravdu nejde a je to opruz. Budete oba přes týden chodit do práce a víkendy trávit u jeho máti? Jako vážně?

Tak je mi jasné, že to nejde každý víkend. Ale jakmile odjíždíme na dovolenou, zažínají slova typu:„Budu tu zase sama“, „Už jsem na to zvyklá“ atd atd.
Otázkou tedy je, jestli to na přítele rovnou vybalit, zdali se hodlá osamostatnit nebo jestli bude pravá ruka maminky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama