Chci náušnice - kde se to dělá?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
LadyBrigit
Ukecaná baba ;) 1248 příspěvků 20.03.17 11:25
Chci naušnice- kde se to dělá?

Ahoj. Rozhodla jsem se k velkemu kroku :D Chtěla bych naušnice. Dirky nemam, takže kam jít s timto požadavkem? asi blby dotaz, ale fakt nevim :oops: Ještě se chci zeptat: to budu mit nejdřiv nějaké dočasné a pak vyměnim nebo jak? a nevadí vám naušnice třeba při spaní? na noc to prece nebudu sundavat? děkuji za rady

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
White_Queen
Zasloužilá kecalka 550 příspěvků 20.03.17 11:27

V tetovacím studiu, kde dělají i piercing. Hlavně nechoď k doktorce.

ivašot.
Kelišová 7003 příspěvků 20.03.17 11:30

Já byla s dcerou tady , tak zkus najít něco podobného ve svém okolí. Jinak všechny informace mají na webovkách.

AstraG
Závislačka 4438 příspěvků 20.03.17 11:31

Já si je nechala v dospělosti nastřelit ve zlatnictví. Jako dítěti mi je píchali na chirurgii a dávali mi do dírek provázky, hrůza, uši hnisaly, a nakonec to máma vzdala. Dcerce jsem je také nechala nastřelit, ale u dětské doktorky. rychlé bezbolestné, bez krve.

LadyBrigit
Ukecaná baba ;) 1248 příspěvků 20.03.17 11:31
@White_Queen píše:
V tetovacím studiu, kde dělají i piercing. Hlavně nechoď k doktorce.

Proč? Tetovacímu studiu bych moc nedůvěřovala :think:

unuděná
Kelišová 5905 příspěvků 1 inzerát 20.03.17 11:32

Zajdi si na nastřelení do nějakého salonu, tetovacího studia apod. Většinou si můžeš vybrat, jaké ti nastřelí pecičky (materiál, barva, někdy i tvar), ofiko bys je tam měla mít snad 2 měsíce, ale já je většinou vyndala po 14ti dnech a dala si, jaké jsem chtěla. A neboj, nebolí to-narozdíl od píchání.

LadyBrigit
Ukecaná baba ;) 1248 příspěvků 20.03.17 11:33
@AstraG píše:
Já si je nechala v dospělosti nastřelit ve zlatnictví. Jako dítěti mi je píchali na chirurgii a dávali mi do dírek provázky, hrůza, uši hnisaly, a nakonec to máma vzdala. Dcerce jsem je také nechala nastřelit, ale u dětské doktorky. rychlé bezbolestné, bez krve.

Myslíš, že to dělají v každém zlatnictví? boli to? horší než porod to nebude ne? :D

unuděná
Kelišová 5905 příspěvků 1 inzerát 20.03.17 11:33

Jo a dělají to někdy i na ORL, zkus pogooglit. Ale rozhodně nástřel, ne píchání.

White_Queen
Zasloužilá kecalka 550 příspěvků 20.03.17 11:33
@LadyBrigit píše:
Proč? Tetovacímu studiu bych moc nedůvěřovala :think:
:mrgreen: :mrgreen: lol, jasně, protože v místě, kde napíchají denně XY piercingů a do divnějších částích těl, než jsou uši, to určitě budou umět míň než doktorka, která to dělá jendou za půl roku… Já si u doktorky nechala jednou píchat dírku a byla jsem upřímně dost v šoku, ať už hygienou nebo samotným propíchnutím (použila jehlu místo kanyly, šíleně krve)
bublinek
Kelišová 5339 příspěvků 20.03.17 11:34

Někteří ORL lékaři nastřelují. Ale tatera bych se nebála.
Nebo nenastřeluje pediatr?

unuděná
Kelišová 5905 příspěvků 1 inzerát 20.03.17 11:34

Koukám, že jsi z Prahy, tak to nebude problém ;) My byli třeba zde: http://www.orlvaverka.cz/ (Pokud máš lepší pocit z lékaře, než nějakého piercingového salonu)

Elenentka
Zasloužilá kecalka 577 příspěvků 20.03.17 11:35

Ve zlatnictví ti to nastřelí nastřelovací pistolí (pokud by jí neměli, jdi jinam) a rovnou náušnicemi ze speciálního nealergického kovu, ty nesmíš pár týdnů sundat, a pak už ok.

LadyBrigit
Ukecaná baba ;) 1248 příspěvků 20.03.17 11:35

Holky komu se chce, hodte fotku jake naušnice nosíte. Myslim běžné nošení, ne třeba když někam jdete.

unuděná
Kelišová 5905 příspěvků 1 inzerát 20.03.17 11:42

Pro mě za mě, snad mě podle toho nikdo neidentifikuje :lol: :pankac:

kadlina
Neúnavná pisatelka 17315 příspěvků 20.03.17 11:42
@ivašot. píše:
Já byla s dcerou tady , tak zkus najít něco podobného ve svém okolí. Jinak všechny informace mají na webovkách.

Paní Šperlovou taky moc doporučuji. Je moc příjemná, pečlivá, uši nastřeluje celý den, tak má jistě velké zkušenosti. Našla jsem na ní na netu dobré reference, tak jsem si za ní udělala výlet přes celou Prahu a u dítě jsem fakt nelitovala.

Cca 6 týdnů se doporučuje nechat ty nastřelené naušnice a pak případně vyměnit za jiné. Konkrétně paní Šperlová nám dala přesné instrukce co s tím, resp. hlavní rada byla neosahávat a kdyby se něco dělo hned k ní. Nedělo se nic, zhojilo se to bez mazání a jakékoliv údržby.
Já si naušnice vždy vybírám tak, abych je nemusela na spaní sundavat, to by mě nebavilo, to jde tak na ples nebo jinou extra příležitost.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Překvapení, které vylezlo z tanečnice Lálové: Nevypadám, ale dělám MMA!

Krásná tanečnice Veronika Lálová (27) vypadá něžně až křehce, ale v rozhovoru... číst dále >

Atrej z Nekonečného příběhu po 35 letech: Všude tetování, ale pořád stejná tvář!

Fantasy film Nekonečný příběh svého času oslovil snad všechny generace: děti,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >