Chci náušnice - kde se to dělá?

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
4910
20.3.17 11:45

@LadyBrigit nebolí to, v každém to určitě nedělají, musí na to mít tu pistolku :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1247
20.3.17 11:46

A teda nepřekaží vám pri ležení nějak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17606
20.3.17 11:55

Já naušnice střídám, vždy dlouhodobě nosím jeden typ. Moc se mi líbí „sněhuláčci“ http://www.zlato-klenoty.cz/…-nl165-29071, tlustší kroužky http://www.zlato-klenoty.cz/…-nk160-29631 nebo např. tyto http://www.zlato-klenoty.cz/…-nl027-22731 Při spaní mi tyto typy nevadí. Co moc nedoporučuji na zimu jsou přibližně tyto http://www.zlato-klenoty.cz/…-nl161-29651 jak mají po straně nekryté kamínky, tak se mi do nich chytají šály, šátky, svetry, to je nepříjemné. I jejich zapínání mi trochu při spaní vadí, ale dá se na to zvyknout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.3.17 11:58

@LadyBrigit ahoj mě píchli uši na ORL a dcerce jsem je nechala píchnout u dětské doktorky na běžné kontrole. Jen u ní byla podmínka, aby náušnice byly zlaté a přes noc naložené v dezinfekci. První dcera měla náušnice nastřelené a uši jí hnisali hodně dlouho, proto jsem u drué dcery zvolila klasické píchnutí. A ani neplakala :-)

• Citovat
  • Nahlásit
17606
20.3.17 13:31
@Anonymní píše:
@LadyBrigit ahoj mě píchli uši na ORL a dcerce jsem je nechala píchnout u dětské doktorky na běžné kontrole. Jen u ní byla podmínka, aby náušnice byly zlaté a přes noc naložené v dezinfekci. První dcera měla náušnice nastřelené a uši jí hnisali hodně dlouho, proto jsem u drué dcery zvolila klasické píchnutí. A ani neplakala :-)

No vidíš a u nás to bylo přesně naopak. I přes důslednou každodenní péči, dezinfikování a mazání Framykoinem píchnuté uši hnisaly dlouho a pořád měly tendenci naušnice zarůstat. U nastřelení naušnic z inertního kovu jsem dostala jedinou poučku - nic s tím nedělat a nesahat na to. Tak jsem to dodržela a bylo to naprosto v pohodě. Hlavně ta paní se zabývá jen tím, takže už má velké zkušenosti. Dlouho vyměřovala, kam to střelí, jelikož dcera má každé ucho jiné, tak aby to bylo souměrné. Taky to nedělala vleže, kdy ty uši mají také jiný tvar. Doporučovala jsem to kamarádce, ale nechtělo se jí jet takovou dálku, tak šla k naší doktorce. Té věřím, je šikovná, i já bych tam nechala nastřelit, kdyby to tenkrát dělala a přesto se to nepovedlo. Takže museli naušnici vyndat, nechat zarůst a jela holt přes celou Prahu, pak už byla spokojená. Ono je to pochopitelné, kolikrát za měsíc nastřelí dr. naušnice, 3×??? Nikdy v tom nemůže mít takovou praxi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28199
20.3.17 13:49

Radsi bych sla do tetovaciho salonu, kde dodrzuji hygienu a maji na to nastroje a papir, nez nejakou prodavacku ve zlatnictvi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
550
20.3.17 16:15
@kadlina píše:
No vidíš a u nás to bylo přesně naopak. I přes důslednou každodenní péči, dezinfikování a mazání Framykoinem píchnuté uši hnisaly dlouho a pořád měly tendenci naušnice zarůstat. U nastřelení naušnic z inertního kovu jsem dostala jedinou poučku - nic s tím nedělat a nesahat na to. Tak jsem to dodržela a bylo to naprosto v pohodě. Hlavně ta paní se zabývá jen tím, takže už má velké zkušenosti. Dlouho vyměřovala, kam to střelí, jelikož dcera má každé ucho jiné, tak aby to bylo souměrné. Taky to nedělala vleže, kdy ty uši mají také jiný tvar. Doporučovala jsem to kamarádce, ale nechtělo se jí jet takovou dálku, tak šla k naší doktorce. Té věřím, je šikovná, i já bych tam nechala nastřelit, kdyby to tenkrát dělala a přesto se to nepovedlo. Takže museli naušnici vyndat, nechat zarůst a jela holt přes celou Prahu, pak už byla spokojená. Ono je to pochopitelné, kolikrát za měsíc nastřelí dr. naušnice, 3×??? Nikdy v tom nemůže mít takovou praxi.

Ono mazat Framikoin je ta největší blbost, co můžeš udělat. Přečti si někdy, co to je… Nebo když máš teplotu, taky do sebe jentak náhodně bez doktora pereš antibiotika?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17606
20.3.17 16:48
@White_Queen píše:
Ono mazat Framikoin je ta největší blbost, co můžeš udělat. Přečti si někdy, co to je… Nebo když máš teplotu, taky do sebe jentak náhodně bez doktora pereš antibiotika?

Já to ale dostala jako doporučení od doktorky, že to mám tím promazávat, kde bych ho jako vzala bez předpisu. Že se to tím prý hezky promaže, aby naušnice nepřirostla a zabrání se zánětu a houbes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
550
20.3.17 18:05
@kadlina píše:
Já to ale dostala jako doporučení od doktorky, že to mám tím promazávat, kde bych ho jako vzala bez předpisu. Že se to tím prý hezky promaže, aby naušnice nepřirostla a zabrání se zánětu a houbes.

A to je jeden z důvodů, proč jsem tu doporučovala studio. S prominutím doktorka je blbá, protože pokud po propíchnutí nemáš zánět a problémy, rozhodně na to antibiotikum nepatří.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17606
20.3.17 22:01
@White_Queen píše:
A to je jeden z důvodů, proč jsem tu doporučovala studio. S prominutím doktorka je blbá, protože pokud po propíchnutí nemáš zánět a problémy, rozhodně na to antibiotikum nepatří.

A já jsem tu doporučovala co? Taky studio ;) Mimochodem dr. není resp. nebyla blbá, jen už je to hezká řádka let a takhle se to tenkrát prostě dělalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat