Chci od něj odejít, ale bojím se, že vše mé zničí..

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.04.19 10:01
Chci od něj odejít, ale bojím se, že vše mé zničí..

Ahoj dámy, chci odejít od partnera, který je poslední dobou hrubý, drzý, prostě jeho chování vzhledem k alkoholu je už pro mne moc. Dělá mi to naschvál, polívá mně pivem, háže s věcmi, rozbíjí vzteky.. Problém je, že máme spolu 2 malé děti. Jít mohu k rodičům, ale bojím se, že zničí mé další věci v domě, které jsem si sama pořídila. Prostě vzteky když odejdu, bude vše mé ničit..jak se takhle bránit? Děkuji anonymkaalena

Reakce:
jenny.fields
Nadpozemská drbna 26297 příspěvků 08.04.19 10:02

Počkat až bude v práci a všechno tvoje odstěhovat i s dětma. A nejdřív si zažádat o svěření do péče.

09Veronika09
Kecalka 360 příspěvků 08.04.19 10:03

Já bych okamžitě sbalila děti, vzala si jen to nejnutnější a bylo mi by úplně ukradené, co tam bude vyvádět, proboha jde o tebe a o děti a ne o věci snad…buď ráda, že máš kam jít a na nic nečekej

pikola
Generální žvanilka 20842 příspěvků 08.04.19 10:03

Buď si to odvézt rovnou všechno tajně, nebo to přinejhorším obětovat. Máš doklady na ty věci? Aby jsi mohla prokázat, že jsou tvoje?

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 66060 příspěvků 08.04.19 10:06

Na dobu kdy bude pryc domluvit dostatečně velkou partu kamarádů a aut a vse odstehovat najednou. A obratem podat to svěření deti do pece.

Josef_t
Zasloužilá kecalka 990 příspěvků 08.04.19 10:06

Právník a probrat s ním možnosti.
Třeba policie a vykázání z domu, předběžné opatření soudu - na tom se musíš domluvit s právníkem.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.04.19 10:08

A jak se v takovém případě řeší školka a škola? Bydlely by jsme 40Km daleko. Doklady od koupi nemám.

Černá vdova
Extra třída :D 13044 příspěvků 08.04.19 10:13
@Anonymní píše:
A jak se v takovém případě řeší školka a škola? Bydlely by jsme 40Km daleko. Doklady od koupi nemám.

Může dělat potíže s odstěhováním dětí.
Než se pustíš do nějaké partyzánské akce, všechno si připrav. Jinak budeš v háji.
Máš zajištěnou školku a školu? Z čeho budete žít? Máš práci? Máš všechno rozmyšlené?

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34436 příspěvků 1 inzerát 08.04.19 10:18

Na stěhování si přizvi více lidí, určitě si nic nedovolí. Pak hned zažádat o svěření dětí do péče, případně o rozvod, pokud jste manželé.
Na děti má stejná práva jako ty, takže by bylo nejlepší, kdybyste se dohodli, jak to s dětmi bude, nejlépe ještě dnes zajdi na ospod a popiš jim svoji situaci a co chceš dělat, tam ti nejlépe a konkrétně poradí, případně hned po odchodu se s vámi oběma sejdou a vše budete řešit za přítomnosti třetí osoby. Je to pochopitelné, pokud se manžela bojíš a napadá tě.

Hoa Mai
Kelišová 6302 příspěvků 24 inzerátů 08.04.19 10:34
@j.a.n.i1 píše:
Na dobu kdy bude pryc domluvit dostatečně velkou partu kamarádů a aut a vse odstehovat najednou. A obratem podat to svěření deti do pece.

Takto to kdysi udelala maminka me spoluzacky ze zakladky. Taky utikala pred alkoholikem se dvema detmi k rodicum. Mezi brigadniky bylo dokonce dost rodicu jinych deti ze tridy,protoze pani mela strach,aby to jejich kamaradi nerekli manzelovi. Kdyz byl chlap v praci, naklusali,odnosili, odjeli a bylo. Chlap pry pak vzteky roztriskal byt,takze dobre,ze si pani veci odvezla,meli pak zaklad do noveho bytu.

Xiraxinek
Generální žvanilka 23072 příspěvků 08.04.19 10:44

Ospod - nahlaš situaci u Vás doma, že se hodláš s dětmi stěhovat pryč a kam - chtěj o tom zápis do spisu a zároveń podej žádost o svěření na soud a to klidně v rámci předběžka. Mezitím si sežeň partu přátel, co Ti pomohou se stěhováním - lépe z Tvého okruhu, nikdy nevíš, kdo zradí… A dále vyřiď ve Vaší škole, školce, že se budete stěhovat a že bude tedy přestup - v návazu na to kontaktuj novou školu, školku a domluv si přestup i tam, vyžádají si příslušné desky a informace. Nečekej… Jednou mu může křápnout tak, že povezou Tebe a nohama napřed a pak děti zůstanou u něj, to určitě nechceš… Už jen to, že to musí sledovat a žít v tom. Držím pěsti :kytka:

Váš příspěvek
Reklama