Chci opravdu hodně??

18
9.5.21 11:10

Chci opravdu hodně??

Hezké dopoledne všem slečnám, dívkám, ženám,…prostě všem kteří si dají tu snahu si mé řádky přečíst a ještě větší snahu mi odpovědět.
Jsem normální chlap který minulý týden oslavil 40 let, myslím že ani žádný plešatý a zanedbaný samorost, ale na chlapa čistotný, racionálně uvažující, žádný lump a podrazák, prostě řekl bych rozumný fajn chlap milující svoji tříletou holčičku který už nechce být sám a ne a ne najít normální parťačku pro život.
Potřebuji poradit co dělám špatně… Myslím že drtivá většina je tady zadaných žen tak snad se najde některá, která mi snad poradí.
Prostě nechci být sám, nebaví mě usínat a probouzet se sám… Ani ta večeře kterou občas uvařím mi samotnému nechutná.
Jsem po 14 letém vztahu, šťastně rozvedený otec jedné úžasné holčičky která samozřejmě žije s její maminkou s kterou i přesto mám normální vztah dvou dospělých rozvedených lidí.
Mám práci která mě baví, můžu říct že i hezký dům, normální zájmy, jsem empatický, žádný hulvát, tolerantní, rozhodně děti milující chlap. Ženu neberu pouze jako nástroj k sebeuspokojení a doplněk k cestě do kina a na výlet, ale jako rovnoceného partnera.
Když jsem zkoušel dva seznamovací profily tak na jednom žádná odpověď ( sám jsem rozhodně psal a oslovil ženy) a na druhém pouze zlatokopky a zoufalé ženy hledající cokoliv.
Závěrem podotýkám že nejsem žádný mamánek, alkoholik, nemám dluhy natož exekuce, nejsem bezdomovec a nepotřebuji uklízečku.
Děkuji za jakoukoliv odpověď ať si můžu udělat obrázek zda jsem jiný, nebo jestli opravdu normální ženy dnes chtějí něco, nebo někoho jiného.
PS: Nehledám modelku ani princeznu, ale opravdu normální ženu pro život na co nejdelší dobu… Nejlépe napořád 😊
Michal

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1865
9.5.21 11:16

Zalezi, koho a kde hledas. Tricitka ma jeste sanci najit bezdetneho neposramoceneho, starsi zena uz ma treba dve deti v peci, praci, malo casu se seznamovat.
Takhle to posuzovat je dost obtizne, kdyz nevime, jake mas naroky. Proste mozna jen hledas mimo svou ligu.
A nebo je to jen pocatecni smula a nebo jsi strasne osklivej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2299
9.5.21 11:17

Nechápu na co se ptáš. Nicméně na seznamkách těžko hledat někoho kvalitního. Rozhlédni se spíš kolem sebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.5.21 11:22

Ahoj, jasný, že nechceš moc. Člověk by podle mě měl mít nějaké očekávání od druhého (být ve výběru trochu přísný), aby žil s tím koho si opravdu vybral. Jsi hodný a pracovitý, tak by to chtělo někoho podobného. No, seznamování ve 40 je holt těžší než ve 20. Prostě musíš potkat… a seznamky bych nezatracovala. Člověk muže jít na 50 hroznych rande a 51. bude to úžasný.. :palec:
Moc bych se tím netrapila a snazila se seznamovat a seznamovat. V Covid době to jde hůře :(
Já se seznámila (doufám, že navždy) kolem 20, no, v tomhle věku to jde tak jednodušše… Později je to prostě horší

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4461
9.5.21 11:26

@Barny11 zapomněl si na podstatný údaj - odkud jseš. Jinak za mě profilově dobrý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9648
9.5.21 11:30

Těžko říct, na první pohled to nevypadá špatně.
Ale to je nějaký tvůj pohled bez toho, aby do tebe někdo vrtal.
První na co bych se zeptala je, proč ses rozvedl a jaká reakce protějšků tě přesvědčila o tom, že na té seznamce byly nějaké zlatokopky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4927
9.5.21 11:31

Tvůj příspěvek zní fakt mile, sympaticky a rozumně, takže nevím, kde je chyba…
nejsi moc „hodnej“? ;) nebo něco špatně v oblíkání, upravení? (zuby, vlasy?)
protože jinak není možné, aby rozvedený 40letý zajištěný normální sympatický chlap s barákem s 1 dítětem (a ještě k tomu ne ve vlastní péči) nenašel fajn protějšek…
možná hledáš krátce, seznamky nezatracuj, zkoušej dál a hlavně zkoušej okolí, známé a kamarádky svých přátel atd…
holky do 30 budou chtít asi bezdětného, ale ženy od 30+ s dítkem (či dvěma no), to bude tvá cílová skupina, tam bys najít vážně měl… píšeš, že máš rád děti, to je důležité - počítala bych s dětnou partnerkou.. kdyby měla jedno, tak značka ideál :kytka: držím palce, já na seznamce vždy našla za pár dní :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
9.5.21 11:34

Pro doplnění - Bydlím na rozhraní Královéhradeckého - Pardubického a Středočeského kraje… Do Prahy 30 minut, Kolín 15 minut, Pardubice 20 minut, Hradec Králové 20 minut… A věkově nemám extra požadavky… Myslím že jsou i ženy v 25 letech které vědí co chtějí, stejně jako 45 leté.
Ano, mám holčičku jak zmiňuji, a nehledám ženu která mi dá další tři děti, tak nemusí to být za každou cenu svobodná mladá holka, nicméně se ještě mimi nebráním. Zároveň dokážu si představit že už další své dítě mít nebudu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9056
9.5.21 11:34

Třeba jsi jen škaredý a holky nepřitahuješ :).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4461
9.5.21 11:36
@Barny11 píše:
Pro doplnění - Bydlím na rozhraní Královéhradeckého - Pardubického a Středočeského kraje… Do Prahy 30 minut, Kolín 15 minut, Pardubice 20 minut, Hradec Králové 20 minut… A věkově nemám extra požadavky… Myslím že jsou i ženy v 25 letech které vědí co chtějí, stejně jako 45 leté.
Ano, mám holčičku jak zmiňuji, a nehledám ženu která mi dá další tři děti, tak nemusí to být za každou cenu svobodná mladá holka, nicméně se ještě mimi nebráním. Zároveň dokážu si představit že už další své dítě mít nebudu.

Lokalita zní dobře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4461
9.5.21 11:38
@Barny11 píše:

Jako první mě napadla Kutná Hora, ale ta je přeci jen asi kousek vedle

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1203
9.5.21 11:39

Nechceš hodně. Chceš něco, co chce dospělý, vyrovnaný, stabilní muž ;) Myslím, že máš šanci takovou ženu najít. Takových, které touží po muži, jako jsi ty - a klidně i s malou cácorkou, je mezi námi celá řada. Jen jsou často nenápadné :kytka: Ty seznamky bych nevzdávala… Zkoušela jsem je taky, jenomže v mém věku je to tam samý nevyrovnaný mladý tele, kterýmu jde hlavně o sex, nejlépe na jednu noc, a když to „myslí vážně“, vypisuje i po 3 odmítnutích o tom, jak je „seksi bít učytelka“ :roll: Nevím pak, jestli po mně chce opravit písemný projev, nebo si ze mě jen dělá bžundu…
Ve tvém věku už by tohle mohlo být trošku vyselektovaný, ne? Zlatokopky se většinou dají poznat na první, maximálně druhou dobrou… A proč nebrat nějakou, která je podobně jako ty rozvedená. Jen počítej s tím, že ti prcci k ní logicky patří. Držím palce :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13048
9.5.21 11:40

Proc jsi se rozvedl?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
9.5.21 11:43

A ještě… Nemám problém se přestěhovat do budoucna i já.. Nezáleží kde člověk bydlí ale s kým a jak.
Mám své vlastní zázemí a práci, nicméně tuto práci můžu vykonávat kdekoliv v ČR a hezké bydlení se dá vybudovat kdekoliv.
Pro Lucy75 - zuby a vlasy opravdu mám 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
9.5.21 11:44
@Makca87 píše:
Třeba jsi jen škaredý a holky nepřitahuješ :).

Jasně, stručně, výstižně a napřímo :mrgreen: Se omlouvám, mě to nějak pobavilo :mrgreen:

Barny, nechceš hodně. A i kdybys byl škaredý a holky nepřitahoval, tak věřím, že nějakou najdeš. Podle popisu působíš jako sympaťák, možná to chce jen čas :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat